Breatharián.eu
https://www.breatharian.eu/forum/

Breussova dieta
https://www.breatharian.eu/forum/viewtopic.php?f=17&t=675
Stránka 1 z 1

Autor:  Renáta [ sob 03.02.2018, 22:09 ]
Předmět příspěvku:  Breussova dieta

Tento dokument mám fakt rada. Napriek tomu, že je plný terminologických nepresností, keď sa nesprávne používa termín hladovka, čím Breussova kúra nie je. Rada sa nad tento fakt povznesiem, pretože tento chlapík si dokázal vyčistiť hlavu tak, ako to ani mnohí ľudia, ktorí dlho pôstujú, nedokázali. A preto sa zrejme vyliečil. Ak máte chuť, mrknite si: https://www.youtube.com/watch?v=BQn9cdStPaY

Autor:  Renáta [ ned 04.02.2018, 00:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Breussova dieta

Detailnejší postup Breussovej metódy je napríklad tu: https://liecba-rakoviny.com/post3.html

Dobre známy je aj prípad Ing. Dvořáka, ktorý sa vyliečil pomocou Breussovej metódy z rakoviny. V dokumente hovoria aj jeho lekári:
https://www.youtube.com/watch?v=5XN9ZcATxsE
Ing. Dvořák bol aj hosťom v Duši K u Jardu Duška: https://www.youtube.com/watch?v=h_kmYTGVf9Q

Autor:  Zdeněk [ ned 04.02.2018, 13:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Breussova dieta

Renáta píše:
Tento dokument mám fakt rada. Napriek tomu, že je plný terminologických nepresností, keď sa nesprávne používa termín hladovka, čím Breussova kúra nie je.

Tak já bych se přiklonil spíše k běžně ve světě rozšířenému pojetí půstu, kde půst je definován jako redukce nebo absence přijímání jídla či pití. Jeho speciálním případem je pak vodní půst – tj. příjem pouze vody.

(že si v ČR určití zakomplexovaní jedinci vytvořili z vodního půstu náboženství, a tak jeho ostatní formy vidí jako odpadlictví od jediné čisté víry pravé, je věc jiná:)

Autor:  Renáta [ ned 04.02.2018, 20:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Breussova dieta

Zdeňěk, súhlasím. Pre mňa nech sa to volá hocijako, dôležité je, že človeku to, čo robil, pomohlo. Občas sa možno stretnúť s úspechom u ľudí, ktorí tieto metódy liečby nijako bližšie nerozoberajú, ani sa moc nezamýšľajú nad tým, čo presne majú a čo nemajú robiť. Skrátka to spravia tak nejako po svojom a basta.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/