Na stránky hry  
It is currently Mon 16.12.2019, 01:12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message

(Miroslav N., admin)
 Link to post Game tips / Tipy ke hře
User avatar

Joined: Thu 15.12.2011, 10:43
Posts: 7
Location: Most

Reputation: 0
Plnění klanových úkolů (Clan Quests)

Plnění úkolů není nutné vázat na celou dobu úkolu, úkoly lze plnit současně. Pro splnění úkolů je rozhodující okamžik dokončení úkolu. Je dobré mít v zásobě připravené hotové úkoly a dokončit je až v okamžiku plnění questu. Tedy mít hotových několik jídel ve farmě, několik neodebraných mincí ve stájích, dokončený průzkum ruin. To mít připraveno už před zahájením akce, můžete pak velmi rychle nastartovat. Náročné úkoly se vyplatí rušit (typicky 4 Dragon Fury), za 2 hodiny se vytvoří zadání nového úkolu.

Sestavujete-li recepty, snažte se využívat recepty vyšších levelů a méně efektivní recepty mazat (vytvoření nového receptu trvá 2 hodiny). Čím vyšší level receptu, tím je recept efektivnější, tj. přidá více bodů v poměru k času. Udržujte si v zásobě hotový recept, který použijete, pokud včas nenajdete lepší. Levely receptů jsou:

- běžný (Common), šedý, 900 bodů, 2 hodiny (450 bodů/hod)
- neběžný (Uncommon), zelený, 1650 bodů, 2 hod 12 min (750 bodů/hod)
- vzácný (Rare), modrý, 2880 bodů, 2 hod 24 min (1200 bodů/hod)
- elitní (Elite), žlutý, 4275 bodů, 3 hodiny (1425 bodů/hod)
- legendární (Legendary), fialový, 6900 bodů, 4 hodiny (1725 bodů/hod)

- Breed Dragons, křížení draků. Splnění úkolu je vázané na okamžik přenesení vejce do líhně (resp. kliknutí na vejce po dokončení množení). Aby plnění úkolu netrvalo dlouho, nejrychlejší je křížit draka základního elementu se stejným drakem. Na tento účel si vypěstujte ještě druhého draka Water (stačí level 4), křížení Water+Water pak trvá 5 minut. Použitelný je ještě Plant+Plant (1 hodina) a Metal+Metal (1 hod 30 min), ale ti už spíše je-li volný čas, např. přes noc. Při plnění úkolu nejdříve proveďte křížení prvního páru. Je-li dokončené, zahajte plnění úkolu a klikněte na vejce. Tím se splní první část úkolu, aniž je fronta úkolů úkolem blokovaná. Pro druhé křížení už je nutné čekat daný čas do dokončení úkolu.

- Gather Gold from Habitat, sběr peněz ze stájí. Můžete sbírat mince, ale i kliknout na stáj a sebrat jen část peněz. Ponechávejte pro tento úkol alespoň část mincí nesesbíraných, úkol pak můžete splnit během chvilky.

- Gather Food from Farms, sběr jídla z farem. Mějte připraveno pár nesebraných jídel, splnění úkolu je pak otázkou okamžiku. Požadované množství jídla je kolem 4000, tomu odpovídá např. 1 dávka "Spring Cherry".

- Explore ruins, prozkoumání ruin. Na tento úkol mějte připravené dokončené průzkumy ruin, ale na truhlu klikněte až v okamžiku plnění úkolu, tím dojde k jeho splnění. Pro splnění úkolu není třeba průzkum s draky se 100% úspěšností, lze použít jakékoliv draky a to i u ruiny kterou už máte dokončenou - vhodnou ruinou je "Mystic Cave", která trvá pouze 1 hodinu.

- Feed Dragons, krmení draků. Mějte neustále v zásobě nějaké množství jídla, pak můžete úkol splnit okamžitě.

- Win side-quest battles, výhra vedlejších úkolů. Tento úkol je vhodné přeskakovat jako příliš náročný. Vyžadoval by 7-9 bojů a navíc zpravidla není k dispozici dostatek vedlejších úkolů.

- Win battles in Dragon League, výhra bojů v dračí lize. Opět příliš náročný úkol, vhodné přeskakovat.

- Score perfect hits, skorovat perfektní zásahy. Středně těžký úkol, obvykle stojí za splnění. Počítají se zásahy v mapě kampaně, v dungeonu a v dračí lize. Dračí liga je dobrým kandidátem v případě, kdy už jsou pro vás soupeři příliš silní a nezvládnete dokončení boje, můžete tedy ligu používat alespoň na sbírání perfektních zásahů. Plníte-li úkol v mapě kampaně, vytipujte si bojiště s mírně slabšími nepřáteli. Aktivujte Zemní štít a útočte na nepřátele slabými (červenými) útoky, tak můžete nasbírat dostatek perfektních zásahů během jednoho boje.

- Unleash Dragon Fury, rozpoutat dračí vztek. Náročnější úkol, vyplatí se plnit jen stojí-li odměna za to. Vyžaduje 4 boje. Platí podobné jako v předešlém případě. Útočte na slabší nepřátele červeným útokem, tak snáze dosáhnete potřebný počet zásahů k rozpoutání furie. Lze použít podobnou taktiku jako u předešlého - 1 silný drak se Zemním štítem a 2 slabší draci. Může být dobré využít dungeon, kde se furie dosáhne snadno.

- Win battles in Enchantment League, výhry v lize očarování. Výhry jsou zde dost nejisté a proto tento úkol patří mezi náročnější, kandidát na přeskakování.

- Pet Dragons, pohlazení draků. Velmi snadný úkol. Pamatujte na potřebnou pauzu 2 hodiny a proto draky mazlete až při plnění úkolu. Při hlazení není třeba čekat na dokončení animace, stačí na draka jen párkrát rychle poťukat a jít na dalšího.

- Gather Dungeon Tokens, sbírání kuponů z dungeonu. Vyplatí se splnit. Obtížnost dungeonu je uzpůsobena na nejsilnějšího draka, proto je dobré mít v zásobě partu 6 stejně silných nejsilnějších draků. Stejně je potřebujete i pro ligu očarování.

- Gather Gold from mine, sběr peněz z dolů. Lze sebrat i jen část peněz z dolů, není třeba čekat na minci.

- Conquer mines, obsazení dolů. Celkem náročný úkol, ale může se vyplatit - často jsou doly opět obsazeny a tak bývá potřeba je vydobýt zpět. Vydobytí zpět se také počítá jako obsazení dolu.


Rating: 0
Tue 24.04.2018, 10:11
Profile ICQ WWW
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group