Dragon Mania Legends
http://www.breatharian.eu/mania/

Vytváření a přenášení účtů
http://www.breatharian.eu/mania/viewtopic.php?f=10&t=282
Page 1 of 1

Author:  Panda [ Thu 19.04.2018, 20:02 ]
Post subject:  Vytváření a přenášení účtů

Hru je možné hrát pod Androidem nebo pod Windows. Účty pod platformou Android a Windows jsou vzájemně neslučitelné, nelze je sdílet. Pod stejnou platformou lze hru sdílet na různých zařízeních přes účty Google Play, Facebook nebo Microsoft. Alternativně lze hru z platformy Android hrát pod Windows v emulátoru BlueStacks.

Resetování hry: Hru nelze standardně resetovat a začít hrát zas od začátku. Herní účet je vázán na účet Google Play nebo Facebook a při přihlášení z jiného zařízení se hra propojí s existujícím účtem. Jistou možností je hru odinstalovat a nainstalovat - hra založí nový herní účet (nepropojený s účtem sociální sítě) a po připojení k účtu Google Play nebo Facebook ohlásí kolizi účtů - v tomto případě povolí zrušení starého účtu a připojení nové hry.

Někdy ovšem je hra schopna si informaci o účtu uchovat v zařízení i po přeinstalování a neresetuje se. V takovém případě je možné hru resetovat založením hry v emulátoru BlueStacks, po připojení k účtu sociální sítě lze starý účet přepsat a pak už se lze ke hře připojovat z běžného zařízení.

Page 1 of 1 All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/