Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 09:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Empatia.cz
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Rád bych doporučil www stránky http://empatia.cz/ . Není ani tak zajímavé, že jsou tam nabízené různé produkty z oblasti zdraví (takových www stránek jsou hromady), možná ani propagovaná numerologie atd., ale - speciálně bych chtěl upozornit na internetové online semináře, "webináře". K dispozici jsou jejich záznamy jako videa na YouTube: http://empatia.cz/akce-kurzy-seminare/a ... y/webinare .

Webináře pořádá převážně autorka a provozovatelka stránek, paní Mgr. Miloslava Matoušová . Vřele doporučuji si ji poslechnout a speciálně se zaměřit na to, co říká o věcech kolem našeho životního vývoje. Nevím jak dospěla k takové duchovní úrovni na jaké je teď, ale má ve všem naprosto jasno a mluví velmi zajímavě, jasně, lidsky a s okamžitým přehledem. Dokáže věci vysvětlit tak, že se člověk diví proč mu to nebylo jasné dřív. Přitom vystupuje velmi skromně.

Její semináře jsou tak zajímavé a poučné, že bych časem rád zaznamenal alespoň část jejich webinářů do textu. Myslím že by to docela dalo na knihu. Škoda že autorka nepíše knihy, nebo alespoň já od ní žádnou nenašel, myslím že pro životní poznání by byly daleko přínosnější než většina toho s čím se člověk setkává.

Mnoho webinářů přednáší její manžel - to už je ale něco úplně jiného a doporučuji jeho webináře přeskakovat a neztrácet s nimi čas. Manželce nedosahuje ani ke kotníkům.


+Lenuška, +Renáta Hodnocení: +2
pon 09.07.2012, 04:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
No Tys to ted narovnal, co kdyz si to pan mangel precte tady tu Tvoji zdrcujici kritiku ?? :)


+Renáta Hodnocení: +1
pon 09.07.2012, 16:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Cef, ako spieva Merta:
"pravda je omamná květina
slabé nezabije a silné nezahojí"

Krásna pesnička: http://www.youtube.com/watch?v=nfW44LLGyQg
"hledal jsem lék proti bolesti a našel sebe"


+Cef Hodnocení: +1
pon 09.07.2012, 16:59
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz

Registrován: čtv 26.01.2012, 13:15
Příspěvky: 11

Reputace: +6
Panda píše:
Webináře pořádá převážně autorka a provozovatelka stránek, paní Mgr. Miloslava Matoušová . Vřele doporučuji si ji poslechnout a speciálně se zaměřit na to, co říká o věcech kolem našeho životního vývoje. Nevím jak dospěla k takové duchovní úrovni na jaké je teď, ale má ve všem naprosto jasno a mluví velmi zajímavě, jasně, lidsky a s okamžitým přehledem. Dokáže věci vysvětlit tak, že se člověk diví proč mu to nebylo jasné dřív. Přitom vystupuje velmi skromně.



Já chci zase upozornit na to, že když jsem tam před pár lety psala a vyhledala pomoc paní Matouškové, tak mi paní poslala tenkrát jistý výklad, který vydávala za svůj. Její lidský přístup není až tak lidský (teda, lidsky vystupuje, ale zištně), nebo alespoň nebyl. Jak je na tom dnes, netuším. Určitě se špatně nemá :). Výklad si nechala samozřejmě zaplatit.
Paní Matoušková, co se týká mne, měla smůlu, že si vypůjčila výklad z knih paní Lindy Goodmannové, mé nejoblíbenější spisovatelky v té době... takže to, co ona vydávala za své, jsem znala... . Byla jsem za ní i naživo, a zjistila jsem, že paní je docela dobrá obchodnice a dealerka. Spousty přípravků, umělých vitamínů, minerálů, knih.... Byla jsem tam na konzultaci, také jsem jí věřila, ona toho opravdu hodně zná, z knížek se dočteš všeho možného, ale pak se mi snažila vnutit právě ty různé přípravky... tím, že jsem jí prokoukla, skončil můj zájem jak o Empatii, tak o paní Matouškovou. Věřím, i přes to všechno, že mnoha lidem pomáhá a pomůže, ale úplně čisté to z její strany tedy není.


+Panda, +Renáta Hodnocení: +2
čtv 12.07.2012, 15:12
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Dík za zkušenosti Radko. Jo, hodně to vyznívá všechno obchodně, nabízení přípravků. Ale - na tohle jsem nechtěl upozornit. Zaujalo mě právě vysvětlování otázek kolem našeho životního vývoje. Pro mne je to celkem nová oblast, kterou jsem začal chápat poměrně nedávno, je možné že se tyto informace objevují i někde jinde, že jsou převzaté, ale já se s nimi v takové přehledné podobě zatím nesetkal.

Takže, jak říkáš, dobré upozornění, nevšímat si pasáží ohledně přípravků, ale všímat si jen těch jiných omáček ve výkladu. Pro mne to bylo docela poučné, ale zřejmě jinak než bylo původním účelem (rozhodně bych nepřešel na nějaké přípravky). Pokud jsou tyto informace od Lindy Goodmannové, bude asi zajímavé se na ni podívat.


+Renáta Hodnocení: +1
čtv 12.07.2012, 15:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz

Registrován: čtv 26.01.2012, 13:15
Příspěvky: 11

Reputace: +6
Panda píše:
Pokud jsou tyto informace od Lindy Goodmannové, bude asi zajímavé se na ni podívat.


Ty informace, co má na stránkách od Lindy nejsou. Ale mě osobně měla udělat astrologický výklad na mě a mého již expartnera. A stalo se to, že jediné, co udělala bylo, že to opsala s knížky, slovo od slova a vydávala ho za konkrétní výklad svůj pro konkrétní osoby a nechala si to zaplatit. Chápeš? Normální podvodnice. Hnus fialovej, něco opsala, poslala a já zaplatila :). Jinak je na těch stránkách spousty poučného. Když se v této oblasti pohybuješ, dřív nebo později se v tom budeš orientovat víc a víc, což se děje i paní Matouškové. Určitě už má hodně nastudováno, mě jen zarazilo, jak si mohla dovolit, to, co udělala. Kdyby se stokrát pletla, ale udělala ten rozbor sama, určitě by to bylo všechno fajn, ať už by to bylo jakkoliv amatérské. Ale opsat něco z knížky, napasovat to na mě a mého přítele... no comment...


Hodnocení: 0
čtv 12.07.2012, 18:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Hm, človek sa čuduje takémuto konaniu. Veď takto sa dá stratiť dôveryhodnosť veľmi ľahko. Nuž, sú veci, ktoré sa len ťažko ospravedlňujú a prezradia charakter človeka. A nechať si pomáhať človekom, ktorý hentak koná... no, to je taká nedobrá energia...


Hodnocení: 0
čtv 12.07.2012, 20:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz

Registrován: stř 09.01.2013, 16:04
Příspěvky: 1

Reputace: 0
Ahoj všem! Milušku Matoušovou znám osobně už několik let. Přišla jsem k ní zcela náhodou, přes jednoho kamaráda a dále pak přes její maminku, ke které Miluška jezdí pravidelně "úřadovat" do svého rodiště. Od té doby , co jsem jejím klientem, se můj zdravotní stav i přístup k životosprávě a životu celkem podstatně zlepšil. Nejprve mi pomohla z nejhoršího -tehdy jsem byla v dlouhodobé pracovní neschopnosti z důvodu zhroucení kvůli šikaně na pracovišti - a později jsme v průběhu let dolaďovaly drobné zdravotní problémy, jako překyselení organismu a pod. Zatímco lékaři vám na tyto problémy předepíšou zdraví ohrožující a problém neřešící léky (např. antidepresiva, na překyselení léky na žaludek), Miluška to řešila dlouhým pohovorem, cca 1,5 hodiny, ve kterém sobě vlastním způsobem vysvětlila podstatu a navrhla řešení příčiny. Samozřejmě, že k tomu nabídla na pomoc i přípravky, které prodává. Jsou to 100% přírodní šetrné přípravky. Cena bohužel odpovídá kvalitě, ale máme přeci na výběr, ne? Můžeme pro recept zadarmo a nebo k léčiteli pro kvalitu. Já si vybrala raději tu kvalitu. Tenkrát poprvé jsem podstoupila léčebnou kúru. Byly tam přípravky jak na podporu zklidnění psychiky, tak přípravky na pročištění organismu. Stála mě cca 3.000,- Kč. Od té doby u Milušky utratím pouze nízké částky a to sem tam. Bylo mi totiž vysvětleno, jak funguje moje tělo a pokud mu dám, co potřebuje, nebudu se muset nijak navíc léčit. Jak jednoduché! Jenom potkat někoho, kdo je ochoten nám to vysvětlit... Od té doby, co vím to, co vím, mám vztek na svého praktického lékaře, který mi to mohl vysvětlit také...ovšem nevysvětlil :-( To je moje životní zkušenost s Miluškou Matoušovou... :clapping:


Hodnocení: 0
stř 09.01.2013, 16:28
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Dík za sdílení zkušeností.


Hodnocení: 0
stř 09.01.2013, 16:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz

Registrován: pon 26.11.2012, 12:40
Příspěvky: 161

Reputace: +93
Renčulda píše:
Od té doby, co vím to, co vím, mám vztek na svého praktického lékaře, který mi to mohl vysvětlit také...ovšem nevysvětlil :-( To je moje životní zkušenost s Miluškou Matoušovou... :clapping:

Az ta ten vztek na lekare prejde, pride vztek na vlastnu hlupost a ked prejde aj tento vztek a upokojis sa, potom pochopis, preco si to musela prezit. Potom sa vztek postupne zmeni na usmev a podekovani lekari, ze te neco naucil.
Sorry, uz tu pletiem slovencinu s cestinou, ale hadam mi rozumiete a nevadi vam :innocent: to.


+Renáta Hodnocení: +1
stř 09.01.2013, 19:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Empatia.cz

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Logos, veľmi dobre. Tak nejako som k tomu prichádzam i ja. Vďaka.


Hodnocení: 0
ned 09.06.2013, 21:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz