Na hlavní stránku  
Právě je sob 20.04.2024, 00:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Roberto píše:
...- Boh je Láska/Láska je Boh ...
Dobrý postřeh. :-) Lidé to obvykle považují za prázdnou frázi "sluníčkářů", než si uvědomí podstatu významu.


Hodnocení: 0
ned 29.12.2019, 12:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
No jo, každý sme si svojim strojcom života ;))


Hodnocení: 0
úte 31.12.2019, 12:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Inak rád by som sa ťa spýtal ešte jednu vec Mirek

Na základe mojej životnej Trinity očisty
- Hladovka
- Klistýr
- Urinoterapia

som nadviazal komunikáciu s každou časťou mojho tela a už roky sa liečim sám keď je potrebné s touto mojou Trinity a Lekár/Nemocnica sú premňa už neznáma inštitúcia

Kde sa však vždy a raz zaseknem sú zuby, tu mám otáznik, nechodím samozrejme ani k tejto inštitúcii bo moj život žijem ako ma stvoril boh k svojej dokonalosti a na začiatku nebol zubár ani žiadny iný Le-kár ;))

Je mi úplne jasné že osvietený stav bytia človeka je bez prímania akehokolvek druhu zvonka voda/jedlo/cigarety/alkohol a iné drogy...

Ale kde strácam niť sú zuby, mám ich docela z minulosti pokazené a keď si idem odblokovať hranicu a premeniť ju na zázrak ktorého sme ako ludia vždy schopný keď si ho umožnime a poviem oka no problém tak mi vyrastú nové, tak niekde v podvedomí cítim, že tomuto sám neviem na plno uveriť

Naposledy som mal nový druh precitnutia k zubom a síce

Keď sme sa narodili, tak súčasťou nášho dokonalého tela zuby predsa neboli a začali rásť neskôr ako súčasť tela

Z tohto mi dalej vysvitlo, je to tak že zuby prídu aby sme vedeli prejsť adaptáciou cez jedlo a potom ked prechádzame na osvietený stav človeka ktorý je už bez prímania jedla, tak skrátka nám vypadnú a žijeme ďalej bez zubov a s týmto som sa vnútorne viac stotožnil a prijal som tento stav



Čo si o tom myslíš?




Ďakujem




Inak aj iné rasy vo vesmíre tzv mimozemšťania lásky


Hodnocení: 0
ned 05.01.2020, 10:09
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Nepřijímání jídla není nutně vázané k osvícení. Je to jen časté že se to tak stává, ale může být osvícený člověk s jídlem nebo zcela neosvícený bez jídla. Nejedení je jen častý vedlejší produkt. Ale ani osvícení není nějaký stupeň vývoje, neznamená to že bychom se měli vyvíjet k osvícenému stavu. My máme dokonalou božskou podstatu, ale jsme stvořeni záměrně jako nedokonalé bytosti, protože to nám umožňuje se vyvíjet. Tou božskou dokonalostí je ta nedokonalost která nám byla přidělena. Je to prostředek poznání. Směřujeme k dokonalosti, protože tam už jsme. Osvícení je jen návrat k původnímu stavu ze kterého jsme vyšli, znamená to probouzení k naší podstatě. Jako Bůh jsme si zvolili tyto životní prožitky které máme. Zvolili jsme si prožívat radosti i utrpení. Jídlo je jeden z nástrojů, které umožňují abychom byli jím ovládání, prožívali zážitky z jídla i utrpení z následků a tím poznávali a měnili se a snažili se něco měnit. Zuby jsou nástrojem umožňujícím prožívat naši nedokonalost, je to dar. Své životní poslání splníme vždy, je jedno zda při cestě dosáhneme osvícení nebo ne, záleží na životním úkolu který máme. I naše selhání jsou součástí životního plánu. Půjdeme-li směrem ke kterému cítíme nutkání, jdeme správným směrem a pak může být naše cesta nejsnazší. Nebudeme-li vnímat signály které dostáváme, budou impulzy stále silnější (např. nemoci), dokud nás nepřinutí ke změně kterou máme dosáhnout. Není proto důležité jít tam kam si myslíme rozumem že bychom měli jít (např. "má se dosáhnout osvícení, proto ho musím dosáhnout jinak jsem špatný"), měli bychom jít tam kam cítíme nutkání intuicí a co nás táhne.


Hodnocení: 0
ned 05.01.2020, 10:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Máš úplnú pravdu, trvalo mi pár dni precítiť všetky tvoje slová srdcom, ale dnes môžem povedať že hĺbka v tvojích slovách je dokonalá pravda, tvoje bytie na tejto Zemi je pochopené a myslím že si v stave kedy naozaj len šetko z prítomnosti každý deň pozoruješ a každú sekundu následuješ svoju vášeň ;)


Krásny deň a ďakujem


Hodnocení: 0
stř 15.01.2020, 06:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: sob 04.11.2017, 08:58
Příspěvky: 104

Reputace: +37
Panda píše:
My máme dokonalou božskou podstatu, ale jsme stvořeni záměrně jako nedokonalé bytosti, protože to nám umožňuje se vyvíjet. Tou božskou dokonalostí je ta nedokonalost která nám byla přidělena. Je to prostředek poznání. Směřujeme k dokonalosti, protože tam už jsme.

Nic nemůže zároveň být a zároveň nebýt ve stejném smyslu. Jinak není možné myslit, smysluplně formulovat věty atpod., slova pak ztrácejí svůj význam.
Bílá je bílá a černá je černá. Nedokonalost není dokonalost a my nejsme Bůh (jak by zřejmě uvažoval padlý anděl Světlonoš).
Něco jiného je explicitace implicitního obsahu, všichni máme v sobě boží jiskru, jinak bychom ani nebyli. Její zažehnutí vystihuje krásné súfijské přirovnání člověka k noční může, která je natolik přitahována ohněm lampy, až je jím nakonec sežehnuta.
Slova nemohou postihnout realitu, nejsou jí, mohou ale ukázat cestu, analogicky jako jako mapa modeluje krajinu. Cesta ale není prstem po mapě, transformace sebe není přemýšlení o něm, křesťanské ukřižování není vyprávění příběhu, není to fikce.


Hodnocení: 0
čtv 16.01.2020, 10:39
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Zdeněk píše:
...Nic nemůže zároveň být a zároveň nebýt ve stejném smyslu...
Ani Schrödingerova kočka? :-D


Hodnocení: 0
čtv 16.01.2020, 10:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: sob 04.11.2017, 08:58
Příspěvky: 104

Reputace: +37
Panda píše:
Zdeněk píše:
...Nic nemůže zároveň být a zároveň nebýt ve stejném smyslu...
Ani Schrödingerova kočka? :-D

Sám Schrödinger vyloučil, že by kočka byla zároveň živá i mrtvá.

Zajímavě se v této souvislosti vyjádřil Nágárdžuna (asi 2. st. n.l.), že tvrzení "toto je" či "toto není" jsou ekvivaletně nesprávná, neboť první připisuje a druhé ubírá bytí.
Ale ani Nágárdžuna netvrdí, že toto je a zároveň není. :-)


Hodnocení: 0
čtv 16.01.2020, 15:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Fu, vnímaš takú hĺbku, že nemám čo dodať, každý musí už len sám precitnúť tvoje slová a čo sa za nimi ukrýva, momentálne mám pocit, že táto hĺbka sa inými slovami ani nedá opísať


Si krásna bytosť a ďakujem, táto stránka sa stala súčasťou mojho života, v dobe očisty keď som na ňu narazil, bola súčasť mojej vlastnej opory, aj vďaka nej som precitol kontakt so svojím úžasným telom...

Musím aj podotknúť, že pri čítaní denníkov a koniec koncom sám tam odporúčaš rôzne iné stránky tohto typu, som ani jeden krát nedostal pocit ísť skúšať iné stránky tohto typu, jednoducho toto bola prvá a v tejto téme vždy keď sa budem potrebovať motivovať ostáva ako posledná v mojom živote ;))

Verim, že táto stránka bude ešte dlho dlho žiť svojím životom a keď mi vyrastie dcérka a opýta sa ma, že ju zaujíma táto téma a či jej mám k tomu čo povedať, určite budem mať čo povedať, no súčastou bude aj nahodiť stránku www.breatharian.eu



Prajem krásnu cestu životom


+Panda Hodnocení: +1
čtv 16.01.2020, 22:38
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Zdeněk píše:
Panda píše:
Zdeněk píše:
...Nic nemůže zároveň být a zároveň nebýt ve stejném smyslu...
Ani Schrödingerova kočka? :-D

Sám Schrödinger vyloučil, že by kočka byla zároveň živá i mrtvá.

Zajímavě se v této souvislosti vyjádřil Nágárdžuna (asi 2. st. n.l.), že tvrzení "toto je" či "toto není" jsou ekvivaletně nesprávná, neboť první připisuje a druhé ubírá bytí.
Ale ani Nágárdžuna netvrdí, že toto je a zároveň není. :-)

Půjdu do papírnictví a koupím si černý papír. Je černý? Jistě, když se to píše na obalu. Posvítím na něj silným světlem, výbojkou, a oslní mě jak bude bílý, i černý papír odráží světlo. Dám vedle sebe černý a bílý papír a osvítím je UV světlem. Černý bude svítit a bílý zůstane tmavý. Proč? Protože jsem nespecifikoval podmínky za kterých ty pojmy platí. Mohl bych říct, že kritériem bude odrazivost viditelné části spektra do, dejme tomu, 10%. A stejně by to bylo málo, nezahrnovalo by to případ s UV světlem. Tedy bych musel specifikace dále upřesňovat specifikací rozložení spektra. A stejně by se zas našly případy, kdy by specifikace nebyla dostatečná.

Černá a bílá, pravda a lež, dobro a zlo - všechno to jsou abstraktní pojmy existující jen v představě člověka, aby si zjednodušil pohled na svět a měl více dojem, že mu rozumí. V reálném vesmíru to neplatí, ten nefunguje na jednoznačných pojmech. Tam neplatí ani základní matematika 1+1=2, protože i matematika je jen lidskou abstrakcí.

Realita funguje na základě pravděpodobnosti a interference vlnění. Např. elektron v atomu - jeho pozice se vyjadřuje pravděpodobnostními hladinami. Pravděpodobnost neznamená, že zde se může elektron vyskytnout, ale o kousek dál už nikdy ne. Se vzdáleností pravděpodobnost klesá, ale nikdy nedosáhne nuly. Což znamená, že s určitou malou pravděpodobností se elektron může vyskytovat i na úplně opačném konci vesmíru. Jen je ta pravděpodobnost velmi malá, limitně se blížící k nule, což my už považujeme za "nemožné". Ale může to být. A když je tak široká (neomezená) pravděpodobnost platící pro elektrony, proč by to samé neplatilo i pro makro objekty? A i pro dění v realitě? Jablko, které držím v ruce, se může objevit i támhle na stole, jen je to tak malá pravděpodobnost, že to už označujeme za zázrak. Přitom jde jen o naše vnímání reality, tím jak naše vědomí vnímá spektrum pravděpodobností.

Protože - svět není jednoznačný, černá a bílá. Realita je tvořena vlnami, které svou interferencí vytvářejí obrazce (objekty) a je to jen naše vědomí a vnímání, které v pravděpodobnostních vlnách spatří příslušné obrazce. Ty obrazce neexistují mimo naše vědomí. A proto je můžeme ovlivňovat svým vědomím. Zapomeňte že svět je jednoznačný, neměnný a my jen jeho pozorovatelé. Svět je spojité spektrum všech možných stavů a teprve až naše vědomí zaostří jen na úzký pruh spektra stavů. Takové spektrum, které dává vznik našemu vědomí. Realitu můžeme sice ovlivňovat, ale tak, že se vnímání našeho vědomí posouvá ve spektru možných stavů. Ovlivňováním reality se nemění realita, ale my.

Vše se dá označit více pojmy, záleží na úhlu pohledu. Pojmy a slova nemohou sdělit 100% pravdivou informaci. Jsou to jen podněty, které působí na mysl a mají ji přivést ke změně pohledu, k porozumění. Tím, že si člověk vytváří pojmy, umožňuje mu to vytvářet abstrakce a sdílet myšlení, ale současně ho to může omezovat. Nic není 100% jednoznačné. VŽDY se dají najít případy a pohledy, kdy se něco dá označit i opačným pojmem. Vše má v sobě zahrnuté protiklady, jin a jang, nemohou existovat izolované jeden od druhého. A to platí i o pojmech.

Přestat rozlišovat jednoznačnost pojmů znamená vidět souvislosti ve spektrech, která se navzájem prolínají. To přivede ke zjištění, že na světě neexistují rozpory v názorech a pojmech, vše je v souladu. Všechna učení a filozofie mluví o tom samém, všechna mají pravdu. Vše do sebe nakonec zapadne jako jedna velká skládačka a vytvoří jeden ucelený obraz, pokud se přestane lpět na jednoznačnosti pojmů a začne se vidět i širší souvislosti jako spektra pohledů.

Typicky základní otázka, kterou si kladou lidé - existuje Bůh nebo neexistuje? Špatná otázka. Vytváří jednoznačné pojmy a omezuje vidět širší souvislosti. Vytváří dojem, že TAM NĚKDE venku je vousatý dědeček na obláčku, který to všechno řídí. Ale je to pochopitelné, představu Boha jako bytosti vytvořily mimozemské rasy, které nás tu už statisíce let vedou, a to z prostého důvodu, protože lidé obvykle nejsou schopni větší abstrakce. I modlitba k Bohu jako k bytosti pomůže měnit realitu a tak je to dobrý kompromis v pohledu a může to lidem pomáhat v jejich životě. Alespoň tedy naši chovatelé zakázali "Nezobraz Boha svého", aby ponechali volnost i abstrakcím.

Otázka existence brání položit si otázku - co když Bůh není bytost existující tam někde venku v reálném světě, co když naopak reálný svět existuje v Bohu (v boží představě)? Existuje svět nebo neexistuje? Opět úhel pohledu. Nedá se říct, že svět existuje nezávisle na Bohu, protože bez něj (a bez nás) by nebyl pozorovatel, který by se mohl k existenci vyjádřit (podobně jako Schrödingerova kočka - důležitý je pozorovatel). Obojí je jen jiný pojem pro to samé, nemohou existovat nezávisle na sobě.

Svět, my a Bůh, jsou různé pojmy pro to samé. Z toho může vzniknout výrok "Já jsem Bůh", který může být pravdivý i nepravdivý, podle úhlu pohledu. Může vzniknout představa, že tato izolovaná bytost je celým Bohem. Ale i opačný pohled by byl zkreslující. Může vytvářet dojem, že Bůh je existence mimo nás. "Já" je sice Bohem, ale stejně tak je jím i vše ostatní mimo "Já". I představa "boží jiskry" může vytvořit dojem, že jsme izolovanou bytostí, do které jiná bytost jen něco "prsknula". To je riziko pojmů, tedy zjednodušené vyjadřování našeho abstraktního myšlení.

Podobně zkreslující představa může být i "Bůh stvořil...". To vytváří dojem bytosti tvořící dle své vůle. Ale Bůh není bytost. Bůh je substance ve které svět vznikl. Vznikl jako následek pravděpodobnostní interakce vln v této substanci, která se projeví existencí života a Vědomí. Vlny existují ve všech svých možných pravděpodobnostních stavech, ale pouze určité užší spektrum těchto pravděpodobností vytváří podmínky k existenci Boha a našeho světa. Ta pravděpodobnost je tak malá, že je v podstatě nemožná. Ale protože teprve až v této konfiguraci může existovat Bůh jako pozorovatel, vidíme jen toto úzké spektrum až nemožných pravděpodobností, které nám umožňuje existovat. Nemůžeme vidět ty jiné stavy, protože v těch neexistujeme. Tudíž z toho pohledu můžeme říct, že Bůh stvořil svět (Bůh je substancí ve které svět existuje a vznikl, a boží Vědomí je pozorovatel), ale současně i že svět stvořil Boha. Protože jedno je pevně spojené s druhým. Příčina i následek vznikly současně.

Naše úloha zde je ta, že tvoříme vědomí Boha jako jeho součást. Jako bytosti jsme sice malí a bezvýznamní, ale jsme významnou součástí celku. Jako dílek mozaiky, bez kterého by celek nemohl existovat. Když zemřeme, tak z jistého pohledu ano, zemřeme, přestane existovat naše malé Já, které si uvědomuje sebe. Případně může ještě naše vědomí setrvat i dál v jiné sféře (anděl), což je také jen jiná součást božského vědomí. Stále ale i po smrti jsme tou jednou velkou bytostí a tedy z jiného pohledu zemřít nemůžeme, jen si už přestaneme uvědomovat sami sebe jako malou bytost. Nebude pokračovat "Já jako Bůh", protože "Já" je vyjádření jen této malé izolované bytosti.

Poznáváme a vyvíjíme se proto, abychom byli součástí celkového (božího) vědomí. Existujeme proto, aby mohl existovat Bůh. Stvořil nás, my jsme stvořili jeho, my jsme Bůh, my jsme celý svět a současně i malou bytostí. Jsme nedokonalou bytostí z toho pohledu, že nevíme vše, neumíme vše, máme radosti i strádání, prožíváme utrpení. Ale v tom je právě ta dokonalost tvorby. Naše nedokonalost není chybou, je to naopak vysoký stupeň dokonalosti. Tato zdánlivá nedokonalost umožňuje, abychom se vyvíjeli, aby vůbec vznikl Bůh jako následek našeho vývoje. A ano, Bůh vznikl jako následek nás, ale současně my jsme vznikli jako následek boží tvořivosti. Všechen čas i prostor existují současně, jako příčina i následek. Stejně tak Vědomí existuje současně ve spektru od stavu nevědomí až po Boží vědomí. Jako had požírající se od ocasu. Jsme dokonalí tím, že jsme nedokonalí. Naše utrpení je dar. Život je chyba v Matrixu. A poznání znamená přestat lpět na svazujících pojmech.


Hodnocení: 0
pát 17.01.2020, 10:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: sob 04.11.2017, 08:58
Příspěvky: 104

Reputace: +37
Panda píše:
Existujeme proto, aby mohl existovat Bůh. Stvořil nás, my jsme stvořili jeho, my jsme Bůh, my jsme celý svět a současně i malou bytostí. Jsme nedokonalou bytostí z toho pohledu, že nevíme vše, neumíme vše, máme radosti i strádání, prožíváme utrpení. Ale v tom je právě ta dokonalost tvorby. Naše nedokonalost není chybou, je to naopak vysoký stupeň dokonalosti. Tato zdánlivá nedokonalost umožňuje, abychom se vyvíjeli, aby vůbec vznikl Bůh jako následek našeho vývoje. A ano, Bůh vznikl jako následek nás, ale současně my jsme vznikli jako následek boží tvořivosti. Všechen čas i prostor existují současně, jako příčina i následek. Stejně tak Vědomí existuje současně ve spektru od stavu nevědomí až po Boží vědomí. Jako had požírající se od ocasu. Jsme dokonalí tím, že jsme nedokonalí. Naše utrpení je dar. Život je chyba v Matrixu. A poznání znamená přestat lpět na svazujících pojmech.

Vezmu to trochu od lesa, jinak nebude zřetelná moje kritika. Existuje fenomenální svět, který vnímáme - spolu se zvířaty - smysly. Představa (či naše představivost), je na této fenomenální, jevové realitě založena. Lidé nad zvířaty však vynikají abstrakcí, čili si z této fenomenální, jevové reality abstrahovali, definovali pojmy, a tak mohou spolu mluvit či psát. Udělali to na základě dohody, čili ve fenomenálním světě se neshodnou na 100%, např. vznikají spory, zda ten závěs je zelený nebo zelenkavý:). Nebo lze smysly různě ošálit, jak píšeš.

Nicméně k pojmům je již přidáno něco, co je mimo fenomenální (smysly postřehnutelnou) realitu. Např. skrze pojem strom mohu poznávat i stromy, které jsem doposud jevově neviděl či třeba ani dosud na světě nevyrostly. Čili realita pojmů je mnohem širší, než realita smyslového vnímání. Můžeme se přít o to, zda konkrétní rostlina je strom nebo jen keř, ale to význam pojmů nesnižuje. Nejde totiž o to, zda jsme definovali pojmy tak či onak, ale o to, co nám umožnilo je definovat, neboť to z jevové reality pocházet nemůže. Co to tedy JE? Co mi umožňuje klást tuto otázku? (Nikoli jak to je, zda jako dědeček na obláčku, kvantová statistika atpod.) Odmítnutím pojmů odmítneš i tuto otázku, čili i odpověď.

Odpověď však pojmy přesahuje. "Aby všichni byli jedno jako ty, Otče, ve mně a já v tobě, aby i oni byli v nás, aby tak svět uvěřil, že ty jsi mě poslal" praví Ježíš z Nazaretu. "Není místa, kde by nebylo" odpověděl mistr Tung Kuo na otázku, kde všude se nachází Tao. Můžeme tomu udávat formu, formulovat, tak jako já zde formuluji věty. Ale nemůžeme tomu udávat bytí, není v naší moci vytvářet Tao (to buď je, nebo není, odtud věta, že nic nemůže zároveň být a nebýt ve stejném smyslu). Podstatou pádu Satana (potažmo Mirka:) bylo přivlastnění si, snížení božího vědomí na svou úroveň (odtud i zmatený předpoklad, že něco zároveň je a není). Neboli popření hierarchie hodnot/vědomí, kterou se tu snažím nastínit. "Proč mi říkáš dobrý? Nikdo není dobrý, jedině Bůh" odvětil Ježíš klečícímu prosebníkovi.

Chápeš? No sláva. Ale uvědomme si, že tím naše problémy nezaniknou, je to objevení začátku cesty :)


Hodnocení: 0
sob 18.01.2020, 11:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
V podstate áno :innocent:


+Panda Hodnocení: +1
sob 18.01.2020, 12:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Inak píše sa rok 2020 a mám pocit obrovského jojo efektu, prežieram sa na pána, snáď je tento krok späť iba určitým obdobím, ktoré mi opäť raz viac zakorení poznanie toho, že telo je dokonalé bez príjmu veškerého druhu jedla.. Život je proste jedna stúpajúca a klesajúca sinusoida :innocent:


Hodnocení: 0
pát 07.02.2020, 12:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
A už zase v očiste :innocent:



Lalalaaaaalalaaaaaa


Hodnocení: 0
sob 22.02.2020, 10:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Skracujem svoju barličkovú Trinity už to nie je:

- tabák
- káva
- tráva

ale už iba:

- tabák
- káva


Fu ale bez tej tretej barličky som sa tak neskutočne začal nudiť sám so sebou až to je na gulku do hlavy 8-)


Mám pocit že mi totálne vymazala táto barlička emocie,pocity a veškerú chuť žiť bo som žil high stav niekolko rokov a totálne každý deň od zobudenia až po spánok ale verím že sa to opať vráti a naučím sa tu žiť aj bez toho O:-)




Selský rozum a otvorené srdce :heart:


Hodnocení: 0
stř 11.03.2020, 11:01
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Tak ať to vydrží. Berliček se hodně těžko zbavuje. A často to končí "Jo už jsem za vodou, už je to v pohodě ... tak neuškodí malá ochutnávka" .. a je to zpět.


Hodnocení: 0
stř 11.03.2020, 13:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Ono neskončil som s tým prvý krát ale teraz cítim že som silnejší a jednoducho to buď prežijem alebo nie ;-)


A bez ochutnávky, som človek ktorý neviem nič robiť strednou cestou ale buď/alebo čiže by bolo v mojom prípade nadmieru jasné že keby som chcel len ochutnať v momente do toho spadnem

Možno mi v tom pomáha aj dcéra aj keď nechcem stavať moje rozhodnutia na nikom inom len na sebe



:heart:



PS: ako povedal slepý, uvidíme :))


Hodnocení: 0
stř 11.03.2020, 14:02
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Rok 2022, svoju trinity si v plnej velkosti užívam naplno :DD Ale je mi dobre a telo zdravé, tak že čo budem :)

Čo sa týka jedla, jem v podstate všetko okrem zvierat to ostalo ako jediné zakorenené, ostatné len na teoretickej úrovni a zakoreňujem cestou :)

Očista miestami od sladkého

Takže žijem naplno :DD

Váha 85kg

Ale čo, som v pohode, som pekný :D skromný, usmiaty, veselý, vtipný, v jednoduchosti, drevený domček na 20 ároch Zeme, práca ktorú ľúbim, ženu ktorú ľúbim, dieťa ktoré ľúbim, rodinu ktorú ľúbim, horúca vaňa každý deň, teplá perinka a príjemná postel... Čo viac si mooooožem priať, keď poviem že mááááááááááám ťa rád :))


PS: Robko, vidím že ti šibká aaaaaaaa to je dobre :DD :))


Prajem šetkým ľudom na planéte Zem, aby videli očami Pravdy a tvorili Láskou v srdci... nech sa tak stane :)


+Panda Hodnocení: +1
čtv 13.01.2022, 10:54
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Rok 2023

- závislosti Iqos, dobré zdravé jedlo a dobré nepasterizované pivko :delicacy:

Nič viac :)

- po 10 rokoch konečne ďalšia méta = vegán
- stabilná váha 75kg

Post a klistýr len v prípade ak sa necítim 100%

Cítim sa dlhé etapy 100% takže paráda :)

Teším sa, keď si sem raz napíšem, že už som breatharián, postupnosť je premňa jasná:
- začal som ako všežravec
- neskor som pochopil, že zvieratá jednak brutálne trpia a telo trpí tiež, takže vegetarián
- dlho som chápal že zvierata aj telo trpia aj ich produktami, ale až 10 rokov od chápania som dokázal nastoliť konečne vegánstvo 2023
- frutariánstvo, čiže byť len na štavách
- raw, papať len a len v povodnom stave
- Breatharián tu cítim najvačšie vzrušenie


Ideme na to :)


Hodnocení: 0
pon 24.04.2023, 09:01
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pon 12.08.2013, 13:51
Příspěvky: 589
vegan
Reputace: +141
Vnímam to podobne.
Keď nechceme spôsobovať utrpenie, vegánstvo je taký základný stupeň.
A ostatné - keď Boh dá... :-)


Hodnocení: 0
pon 24.04.2023, 10:00
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Roberto

Registrován: pát 30.05.2014, 12:35
Příspěvky: 69

Reputace: +16
Presne tak :)


Hodnocení: 0
stř 26.04.2023, 08:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AhrefsBot [Bot] a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz