Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 12:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
ABCD píše:
.. poloha v leže není tak vhodná neb hrozí spánek a místo koncetrace se Ti bude zdát krásný sen :lol:
Hehe, to jsem mival kdysi, misto p1smenka sladky sny, hehe :D))) .
Zpocatku i blby cervotoc v tramku se pasouci vyrusil :) .


Hodnocení: 0
pát 10.02.2017, 11:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
Cef píše:
ABCD píše:
.. poloha v leže není tak vhodná neb hrozí spánek a místo koncetrace se Ti bude zdát krásný sen :lol:
Hehe, to jsem mival kdysi, misto p1smenka sladky sny, hehe :D))) .
Zpocatku i blby cervotoc v tramku se pasouci vyrusil :) .

Je nejakym zpusobem poznat patnik , odkdy ma smysl, aby clovek cvicil nejake pismeno?Jaky je rozdil technicky a konecneho ucinku pri koncentraci na dech a koncentraci na vizualizaci pismene?Pokud teda otazkou prilis nepredbiham... A cefe , ABCD vy cvicite koncentraci kazdy den?Myslim tu vizualizaci , nebo koncentraci na dech , nitro... Nebo pro vas uz je cviceni koncentrace 24hodinovou zalezitosti?Pri vsem... (Prace,sport,studium,vizualizace,jidlo...Vsechno?Aniz by vas nejaka situace na delsi dobu mohla vykolejit?)


Hodnocení: 0
pát 10.02.2017, 11:57
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Bojovnik0806 píše:
Cef píše:
Je nejakym zpusobem poznat patnik , odkdy ma smysl, aby clovek cvicil nejake pismeno?Jaky je rozdil technicky a konecneho ucinku pri koncentraci na dech a koncentraci na vizualizaci pismene?Pokud teda otazkou prilis nepredbiham... A cefe , ABCD vy cvicite koncentraci kazdy den?Myslim tu vizualizaci , nebo koncentraci na dech , nitro... Nebo pro vas uz je cviceni koncentrace 24hodinovou zalezitosti?Pri vsem... (Prace,sport,studium,vizualizace,jidlo...Vsechno?Aniz by vas nejaka situace na delsi dobu mohla vykolejit?)


pokusím se to co nejvíce zjednodušit
Koncentrace na dech je jedna ze zakladních dovedností ... čili je třeba nejdříve umět se koncentrovat na body které jsem uvedla (břicho, nos .. pak si to můžeš rozšířit na palec u nohy atd.)... že to není až taková brnkačka poznáš záhy sám... že místo sledování nádechu a výdechu bude Tvá mysl vlečená myšlenkou (co si dělal včera nebo co chceš dělat zítra nebo prostě usneš :-D )někdy pár minut a nekdy jen chvilku tady je důležité si VŠIMNOUT že odbíháš od koncentačního bodu.. klasická anapanasati ...začít třeba rovnou vipassanou je už pro člověka který už ví jak mysl uklidit
když se dokážeš plynule bez vyrušování koncetrovat aniž by Tě vyrušil štěkající pes venku ..pak pokročit dál ... písmena jejich vizualizace mazání na obrazovce vyžaduje dost vitální energie abys obraz udržel ..takže doporučuju začít pěkně od základů a pak popolézt .. uvidíš sám jak na tom budeš težko Ti někdo popíše jak to poznáš musíš prostě praktikovat bez toho to nejde

zkoušet písmena můžeš... uvidíš jak se bude dařit
další důležý moment je to abys taky věděl kde obrazovka je ... na tohle je dobré přečíst http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=4&t=138
tam je to dokonale popsáno kde hlavním hrdinou se stal náš Cefík :-D
obecně je doporučená kniha Kundalini a čakry ale je spousta dalších a jistě dobrých knih
osobně Mumford Velká kniha čaker a kundalini což je pracovní kniha je to popsané pěkně od začátku a máš tam plán jak postupovat ... písmena jsou nahrazena symboly mimochodem není k sehnání možná někde poslední kousky v antíku (ověřeno)
je moc druhů ... prostě hledat a zkoušet porovnat a pak zůstat u jednoho a cvičit a pak popolezt a cvičit ...tak jako za Tebe nikdo neodpustuje tak tohle za Tebe taky nikdo neudělá ... je třeba vlastní zkušennost

ano sedím skoro každý den ... a dlouhou dobu jsem se nutila abych si to zapisovala a celkem nedávno jsem s tím začala konečně :lol: to samé jako s během člověk musí pochopit a přijmout že to jinak nejde
a 24 hodinouvou záležitostí to pro mě není ani náhodou :-D


+Bojovnik0806 Hodnocení: +1
pát 10.02.2017, 12:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
Diky za priblizeni... :-)


Hodnocení: 0
pát 10.02.2017, 13:10
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
není zač ;-)
jen bych chtěla dodat aby sis našel svou cestu ...jen by měla být stavěna od základů. není Ti nic platné že cvičíš různé druhy již pokročilejších cvičení když není prvotně zvládnutý základ ... jednoho dne Tě to vrátí k tomu základu protože Ti nebude jasné co vlastně cvičiš nebo se tam vubec neudržíš čili to bude jen ztráta času;-)


Hodnocení: 0
pát 10.02.2017, 19:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
ABCD píše:
není zač ;-)
jen bych chtěla dodat aby sis našel svou cestu ...jen by měla být stavěna od základů. není Ti nic platné že cvičíš různé druhy již pokročilejších cvičení když není prvotně zvládnutý základ ... jednoho dne Tě to vrátí k tomu základu protože Ti nebude jasné co vlastně cvičiš nebo se tam vubec neudržíš čili to bude jen ztráta času;-)

Verim, ze je to mysleno uprimne... Znamena to vsak , ze napr. podle te knihy prace s cakrami nikam nedojdu , dokud nemam jiny zaklad?Koncentrace a pozornost , vycvicena jistym zpusobem neni pak svou urovni vyuzitelna ve vsech oblastech?Ale pokud bych si pral za zivot stihnout nejaky patnik na sve ceste...Pak uvedomeni si sveho Vedomi , za hranicemi telesne formy jeste pred jejim opustenim a aby toto opusteni probehlo vyrovnane , beze strachu a psychickeho odporu, pokud uz by me Vedomi jasne zrelo , ze opusteni telesne vrstvy a dalsi proces probehne se zbyvajicimi vyladenymi vrstvami v pohode... Ale taky samozrejme co nejdyl, kdyz pouziju prirovnani pavla Machy - krize - vydrzet zvladat I profesni a telesne rameno...Z me strany je zatim v tomto tvrzeni hodne teoretickeho predpokladani a viry... Ale logika mi rika, ze donekonecna spolehat jen na vykon telesne formy a postaveni ve hmotnem svete a pracovni vysledky v jednom cyklu zivotni inkarnace bez preruseni asi tezko pujde...Ikdyz ja priznam se o tom z vlastni zkusenosti zatim moc Nevim.Nebo si aspon nevzpominam...A pokud jeste za zivota v tomto tele tomu muzu prijit sam za sebe nejak na kloub , aby mi to poznani pak uz vydrzelo, pak je to to nejvic , co bych od zivota chtel..Ja ani nechci zakladat rodinu , v teto jednak nejiste dobe a svetove situaci, ale hlavne ne kdyz si vezmu , ze jsem zdaleka jeste nezvladnul poradne poznat ani sam za sebe , co vsechno obnasi nejen bezny zivot , ale hlavne ukryva za potencial me vedomi... Rozdil s ostatnimi materialnimi lidmi je zatim asi jen v tom, ze oni bud fakt nevedi , ani nehledaji , nebo neveri nebo si nechcou pripustit , ze je I jina cesta , nez zalozit rodinu , mit profesi , vychovat deti at se o sebe materialne postaraji a vstipit jim, at taky dosahnou profese, co je bude bavit , takto vychovaji deti , az taky zalozi rodinu a ve volnem case si uzivat a nejlip , co nejdyl to pujde...Ale nemit jim co nabidnout z pohledu inspirace na ceste hlubsiho sebepoznani... nic proti tomu , pokud takovi v tomto zivote musi byt , ale ja se chci o sebe postarat lip... Hmotny svet je nejisty a ja sice chci se o sebe plnohodnotne financne poctive postarat, udrzet fyzickou kondici , ale hlavne tu sanci, energii , pozornost a soustredeni pouzit zpusobem , ktery bude mit nadcasovy vyznam... Na sebepoznani... Pokud to pujde...Omlouvam se, ze jsem se tak dlouze rozepsal a to jsem jeste na mobilu... Ale pri nejmensim jsem aspon projevil uprimnou snahu o popsani sve situace , jak si to o ni.. no spis myslim , ale urcite I citim potrebu odhalit vic , pokud to jde.. no a pri nejlepsim mi nekdo zkusenejsi prihodi inspiraci, jak treba prece jen, Ikdyz Sam za sebe, se efektivne na teto ceste posunout.. :-) tod vse..


Hodnocení: 0
pát 10.02.2017, 20:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
Jo a jeste jedna vec...
http://www.pust.cz/frame.php?load=zivot co byste mi rekli o tabulce na teto strance?Je tam jen jedna a ta me dost oslovila... Zvlast 21 a 40... To je mysleno jako jednorazove dosazena meta 21cka a 40tka a clovek je toho pri umirani tela uz Schopen anebo to je mysleno, ze ten kdo si uz presne uvedomi , ze napr. Za 2 mesice prijde Jeho cas , tak nahodi posledni ctyricitku v aktualni telesne forme a dokaze to , co je tam psano?Ale asi mam brzo na takove uvahy a dotazy ze?Tak prosim kdyztak jen malinko naznacit a vhodne usmernit , pokud budete tak hodni :-)


Hodnocení: 0
pát 10.02.2017, 20:34
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Bojovnik0806 píše:
Verim, ze je to mysleno uprimne

o tom nepochybuj ;-)
možná Tě zmátlo toto :
Citace:
Koncentrace na dech je jedna ze zakladních dovedností ... čili je třeba nejdříve umět se koncentrovat na body které jsem uvedla (břicho, nos .. pak si to můžeš rozšířit na palec u nohy atd.)...

cvičení koncetrace meditace slouží k tomu abys uměl rozpapoznat rozdíl kdy se koncentruješ a ky medituješ..ten bod je pomocník ..a tím se učíš i přenést vědomí do určité části tělaa nemusí to být jen tělo nicměně tělo je tvé čili je tam bezpečně

Citace:
Znamena to vsak , ze napr. podle te knihy prace s cakrami nikam nedojdu , dokud nemam jiny zaklad?


to sis nevyložil správně ... nastínila jsem způsob jakým je možno nějakým způsobem pracovaat na koncetraci -meditaci ..
uvedla jsem i počítání nádechu nebo výdechu další metoda jak zjistit jak máš mysl rozlítanou
ty nejprve zjistii jak na tom jsi a pak postupuj dál

Citace:
Koncentrace a pozornost , vycvicena jistym zpusobem neni pak svou urovni vyuzitelna ve vsech oblastech?

právě tou koncetrací a meditací si zkvalitnuješ život ve všech oblastech ...
postupně ti mysl přestane skákat jak opice a budeě ji umět srovnat do latě .....proto ten trénink ....
...
krátce ...co se týče rodiny to je každého věc .. za sebe jako mámu 24 leté holky ...dát život bylo to nejlepší čím jsme byla v životě obdarována a poctěna ....je to radost která přebijí všechny starosti..


Naposledy upravil ABCD dne pát 10.02.2017, 23:49, celkově upraveno 5

+Bojovnik0806, +Cef Hodnocení: +2
pát 10.02.2017, 21:41
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Bojovnik0806 píše:
Jo a jeste jedna vec...
http://www.pust.cz/frame.php?load=zivot co byste mi rekli o tabulce na teto strance?Je tam jen jedna a ta me dost oslovila... Zvlast 21 a 40... To je mysleno jako jednorazove dosazena meta 21cka a 40tka a clovek je toho pri umirani tela uz Schopen anebo to je mysleno, ze ten kdo si uz presne uvedomi , ze napr. Za 2 mesice prijde Jeho cas , tak nahodi posledni ctyricitku v aktualni telesne forme a dokaze to , co je tam psano?Ale asi mam brzo na takove uvahy a dotazy ze?Tak prosim kdyztak jen malinko naznacit a vhodne usmernit , pokud budete tak hodni :-)


ano to osloví skoro každého... umřít si kdy chceš, ještě k tomu vědomě a tak zvaně vysublimovat :-D
pod tou tabulkou je ale! větička ..."Z tabulky plyne, že dalším krokem po umění ovládnutí těla bude umění ovládnutí mysli. "
takže dál je ještě kopa práce
dosáhl si mety 21 ted máš jednu z velmi dobrých výchozích pozic na to abys začal pracovat na své mysli ....
než třeba Ti kteří papají až se hory zelenají bolí je tělo a pracují i když mají spát .. to je pak těžký zalézt a koncetrovat se na něco jiného než na práci nebo problémy druhých

ze své vlastní zkušennosti mohu říct že dosažení mety 40 všechno teprv začíná ..
v mém životě to udělalo tak říkajíc stojku protože 40 jsem spáchala ve svých 39 letech ... ;-)
takže ten kdo už je staršího data výroby ví že do té doby toho do sebe stihl nacpat poměrně dost (ted tím nemyslím jídlo)
tak snad Ti výše uvedené bude stačit k vysvětlení


+Bojovnik0806, +Cef Hodnocení: +2
pát 10.02.2017, 22:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Bojovnik0806 píše:
je I jina cesta , nez zalozit rodinu , mit profesi , vychovat deti at se o sebe materialne postaraji a vstipit jim, at taky dosahnou profese, co je bude bavit , takto vychovaji deti , az taky zalozi rodinu a ve volnem case si uzivat a nejlip , co nejdyl to pujde...Ale nemit jim co nabidnout z pohledu inspirace na ceste hlubsiho sebepoznani... nic proti tomu , pokud takovi v tomto zivote musi byt , ale ja se chci o sebe postarat lip... Hmotny svet je nejisty a ja sice chci se o sebe plnohodnotne financne poctive postarat, udrzet fyzickou kondici , ale hlavne tu sanci, energii , pozornost a soustredeni pouzit zpusobem , ktery bude mit nadcasovy vyznam... Na sebepoznani...
Bojovníku možná by ses divil co naopak děti dokážou naučit tebe. Sebepoznávání a rodina se vzájemně nevylučují, jen to nesmíš mít předem nalajnovaný podle cizích představ.


+ABCD, +Bojovnik0806, +Cef Hodnocení: +3
sob 11.02.2017, 00:43
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Peťo ty máš jistě taky co říct k meditaci - koncentraci ;-)
ať to není jen má zkušennost ;-)


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 01:23
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Tak to jsem si zas precetla hlasku k meditaci koncentraci
Nema chybu:
Sedte nehybne, nezvante, nemyslete a odejdete :lol:
Naprosto dokanale vystizeni v jedne vete o 5 slovech a jedne spojce.


+Bojovnik0806 Hodnocení: +1
sob 11.02.2017, 02:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Ale to je naprosto výstižná dokonalá věta že není co dodat. :-D


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 09:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Bojovnik0806 píše:
Cef píše:
ABCD píše:
.. poloha v leže není tak vhodná neb hrozí spánek a místo koncetrace se Ti bude zdát krásný sen :lol:
Hehe, to jsem mival kdysi, misto p1smenka sladky sny, hehe :D))) .
Zpocatku i blby cervotoc v tramku se pasouci vyrusil :) .

Je nejakym zpusobem poznat patnik , odkdy ma smysl, aby clovek cvicil nejake pismeno?Jaky je rozdil technicky a konecneho ucinku pri koncentraci na dech a koncentraci na vizualizaci pismene?Pokud teda otazkou prilis nepredbiham... A cefe , ABCD vy cvicite koncentraci kazdy den?Myslim tu vizualizaci , nebo koncentraci na dech , nitro... Nebo pro vas uz je cviceni koncentrace 24hodinovou zalezitosti?Pri vsem... (Prace,sport,studium,vizualizace,jidlo...Vsechno?Aniz by vas nejaka situace na delsi dobu mohla vykolejit?)

Je celkem jedno na co se koncentruješ, je mnoho různých cvičení vyber si který ti vyhovuje. Smyslem je udržet pozornost na předmět koncentrace co nejdýl a sám uvidíš jestli koncentraci udržíš nebo ti do ní vletí myšlenky na něco jiného.
To je první a nejtěžší krok. Jakmile to dokážeš, lze vynechat předmět koncentrace a jen vnímat přítomnost. To je ta věta o pěti slovech kterou napsala abeceda.
Smyslem toho všeho je, že potom cokoliv děláš, dokážeš to dělat naplno a nic tě nevyrušuje. Můžeš potom koncentraci trénovat 24 hodin.


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 09:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Navíc jako bonus, když se zadaří, můžeš se doslova promeditovat do "jiných dimenzí" kdy dočasně opustíš tento svět nebo tělo a zároveň jsi plně při vědomí. Jednotlivé mezníky se ale na diskuzi neprobírají není to k ničemu a jen by to lidi mátlo.


+ABCD, +Bojovnik0806 Hodnocení: +2
sob 11.02.2017, 09:47
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
ABCD píše:
Bojovnik0806 píše:
Jo a jeste jedna vec...
http://www.pust.cz/frame.php?load=zivot co byste mi rekli o tabulce na teto strance?Je tam jen jedna a ta me dost oslovila... Zvlast 21 a 40... To je mysleno jako jednorazove dosazena meta 21cka a 40tka a clovek je toho pri umirani tela uz Schopen anebo to je mysleno, ze ten kdo si uz presne uvedomi , ze napr. Za 2 mesice prijde Jeho cas , tak nahodi posledni ctyricitku v aktualni telesne forme a dokaze to , co je tam psano?Ale asi mam brzo na takove uvahy a dotazy ze?Tak prosim kdyztak jen malinko naznacit a vhodne usmernit , pokud budete tak hodni :-)


ano to osloví skoro každého... umřít si kdy chceš, ještě k tomu vědomě a tak zvaně vysublimovat :-D
pod tou tabulkou je ale! větička ..."Z tabulky plyne, že dalším krokem po umění ovládnutí těla bude umění ovládnutí mysli. "
takže dál je ještě kopa práce
dosáhl si mety 21 ted máš jednu z velmi dobrých výchozích pozic na to abys začal pracovat na své mysli ....
než třeba Ti kteří papají až se hory zelenají bolí je tělo a pracují i když mají spát .. to je pak těžký zalézt a koncetrovat se na něco jiného než na práci nebo problémy druhých

ze své vlastní zkušennosti mohu říct že dosažení mety 40 všechno teprv začíná ..
v mém životě to udělalo tak říkajíc stojku protože 40 jsem spáchala ve svých 39 letech ... ;-)
takže ten kdo už je staršího data výroby ví že do té doby toho do sebe stihl nacpat poměrně dost (ted tím nemyslím jídlo)
tak snad Ti výše uvedené bude stačit k vysvětlení


Abíčko,,,,ale vono to kolem 40 přichází, uvědomění sama sebe a tím pádem hospodaření s časem,,prioritami atd,,
uvědomělých 20 tech opravdu moc není :-)))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 12:07
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
jardeur píše:
Abíčko,,,,ale vono to kolem 40 přichází, uvědomění sama sebe a tím pádem hospodaření s časem,,prioritami atd,,
uvědomělých 20 tech opravdu moc není :-)))


no třeba u mě to bylo obráceně ..nejdřív jsem škrtla o duchovno čili už jsem hledala až mě to koplo k pustu a 40 mi rozšlapala pěkně opečovávané bábovičky .. :lol:
čili pokud Bojovník už ted může a měl by začít trénovat :-)


+Bojovnik0806, +jardeur Hodnocení: +2
sob 11.02.2017, 14:11
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
ABCD píše:
jardeur píše:
Abíčko,,,,ale vono to kolem 40 přichází, uvědomění sama sebe a tím pádem hospodaření s časem,,prioritami atd,,
uvědomělých 20 tech opravdu moc není :-)))


no třeba u mě to bylo obráceně ..nejdřív jsem škrtla o duchovno čili už jsem hledala až mě to koplo k pustu a 40 mi rozšlapala pěkně opečovávané bábovičky .. :lol:
čili pokud Bojovník už ted může a měl by začít trénovat :-)


mít tak stroj času , co ,? :-))))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
Tak jsem dnes nastartoval hrsti naparene mrkve a kupodivu zvladl i lehky beh + cviceni... Na zacatku to vypadalo , ze jsem na to jakoby moc intoxikovany, nebo zeslably , ale svaly a dech v pohode odvedly svou praci a nastoupila lehka euforie z endorfinu , na kterou jsem se tak tesil, ktera onen pocit slabosti , ci intoxikace prekryla :-) pokud se stejny vykon podari i zitra bude to fajn... Jinak uz zas piju jen vodu... A mam dotaz : cetl jsem tu , ze behem navratu je klidne mozno vynechat ovoce , ze to vadit nebude, mam obavu , aby mi moc nerozjelo chute a ty me pak neznicily...A pak taky , ze je vhodne pro doplneni vyvazeneho pomeru kyselin a zasad stridat kyselinotvorne a zasadotvorne potraviny... Cili po mrkvi to bude chtit neco zasadotvorneho zitra?A co byste doporucili?V tuto dobu z obchodu?Okurky , rajcata?Nejsem si jisty jestli mi zitra samo telo chuti na neco vhodneho poukaze... A jinak: o koncentraci a meditaci jste se slusne rozepsali , az se budu citit zkusim dneska neco zacit... Dekuju za ochotu :-)


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:26
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
jardeur píše:
mít tak stroj času , co ,? :-))))

:lol: no vše je jak má být... nicméně ta zkratka se ukázala býti objíždkou :innocent:
ačkoliv kdyby zas toho nebylo asi bych na pust trefila ještě o něco později nebo vubec Buh ví :-D
a hlavně měla jsem pak možnost porovnání ;-)


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:32
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
kolik si té mrkve sdlábnul ?
a přišel utlum nebo náběh energie?


Naposledy upravil ABCD dne sob 11.02.2017, 15:43, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:37
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
Hrst dvou spojenych pesti...Jak jsem nastudoval... Nabeh zacal uz po par kouscich , a pak pokracoval... Pak mirny utlum pri zapoceti behu a pak zaplava endorfinu... Ale zadny pocit tezkeho zazivani...


Naposledy upravil Bojovnik0806 dne sob 11.02.2017, 15:45, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:43
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
a přišel útlum nebo nábeh energie


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
http://www.sdilenifotek.cz/fotka/3885/ fotka muze mozna Klamat, ale fakt se mi to veslo do dvou sevrenych rukou...


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:49
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
http://www.sdilenifotek.cz/fotka/3886/ tohle je maly talirek , jen foceny z blizka...


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:52
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
ok ok, ale ptala jsem se přišel nábeh energie nebo utlum ;-)


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:53
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
Rozhodne nabeh... Vcera bych se ke cviceni rozhodne nedokopal... Takze vic energie , nez vcera...


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 15:55
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Bojovnik0806 píše:
Rozhodne nabeh... Vcera bych se ke cviceni rozhodne nedokopal... Takze vic energie , nez vcera...

dobře tak udržuj tuhle míru a klidně si tam dej ovoce neagresivní .. ;-) ale nekombinovat ve smyslu smíchat... hlad zelenina hlad ovoce ...aby nedošlo k mýlce
neboj se toho ;-) a neřeš kyseliny a zásady co po čem ..
už jsem psala zelenina síla ovoce čistič


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 16:00
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku

Registrován: stř 06.04.2016, 18:13
Příspěvky: 178

Reputace: +35
Ja mam ale velkou tendenci podlehnout chutovemu zazitku.. pak me bude stat po sladkem vjemu ovoce treba mnohem vetsi usili snaset nastimulovanou touhu po chutich, misto prozatimni radosti z poctiveho doplneni takoveho mnozstvi potravy, ktere mi dodalo dostatek sil na dnesni den a zaroven zanechalo smyslova centra dale pomerne zdrzenliva..tak nevim... Radsi bych zaradil ovoce az po navratu a do plneho treningu a treba to bude mit pak ty spravne grady.. a s tou zeleninou , mam pockat na zitrejsi hlad ze , a je mozne , ze dostanu na neco konkretniho chut nebo mam pripadne proste neco vybrat?Celych 21 dni jen na mrkvi by asi nebyl ideal ze?


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 16:13
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Bojovnik0806: Životní příběh + dotazy + raporty pokroku
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Bojovnik0806 píše:
Ja mam ale velkou tendenci podlehnout chutovemu zazitku...................Radsi bych zaradil ovoce az po navratu a do plneho treningu a treba to bude mit pak ty spravne grady.. a s tou zeleninou , mam pockat na zitrejsi hlad ze , a je mozne , ze dostanu na neco konkretniho chut nebo mam pripadne proste neco vybrat?Celych 21 dni jen na mrkvi by asi nebyl ideal ze?

no to by vhodné uplně nebylo ...
čekej na hlad
když dostaneš na něco konkrétního chut a je to v souladu s návratovkou pak si to dej
nicméně to ovoce zařad třeba zitra nebo pozítří ..


Hodnocení: 0
sob 11.02.2017, 16:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz