Na hlavní stránku  
Právě je sob 20.04.2024, 00:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek pust a tinnitus

Registrován: stř 20.05.2015, 07:28
Příspěvky: 8

Reputace: +1
Ahojte už dlhšiu dobu si čitam tuto diskusiu a chcem sa vas spytat či nahodou nemate niekto skusenost z tinnitusom a pustom .
Cital som na stranke pust.cz ako piše Macha o tom že tinnitus sa da vyliečit pustom .Ale konkretne od ludi ktory sa to z toho dostali pustom som nikde nenašiel.Ja sa o to chcem pokusit lebo už si z tym neviem rady .U doktorou som nepochodil.Mam za sebou zatial iba 1.4.7 dni a idem dalej.Celkovo pocitujem stale nervozitu a citim ze v stresovych situaciach ci vedomich ale aj podvedomych sa to zhoržuje .Pokial mate nejake info o tinnitu a pustu dajte sem nejake info zatial dik .


Hodnocení: 0
stř 20.05.2015, 09:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25.12.2013, 16:25
Příspěvky: 35

Reputace: +17
Ahoj, tak to jsme "kolegové". Mně to svištění v uších začalo velice pozvolna, paradoxně asi půl roku poté, co jsem začal s jednodenními půsty. Fakticky jsem si to uvědomil až po první sedmičce, že to není zdání ale trvalý stav. Pak jsem v průběhu dalšího roku dal ještě tři další sedmičky, ale zlepšení nenastalo, naopak, mám dojem, že se to ještě mírně zhoršilo.
Mácha mi to přes e-mail zdiagnostikoval jako šumění hadí síly a že delší půst to srovná. Na to jsem ale ještě nedozrál, jedu v režimu pondělních půstů (občas nedám ani ten jeden den) a raduju se, že krom tinnitu nemám jiných postižení :)
Ale pokud se Ti to podaří, tak prisámbohu tomu uvěřím a ještě bych se zkusil vybičovat...
Delší půsty byly pro mně trápením (zvláště návratovka) a nenabyl jsem dojmu, že by mi to nějak prospívalo. Spíš naopak - naskočil mi tinnitus (ale nedá se prokázat příčinná souvislost) a ztratil jsem schopnost umírněného jedení - probudila se ve mně skrytá žravost a dodneška s tím bojuju a nebýt těch pravidelných jedniček, tak nevím kde by se ta váha zastavila :(


Hodnocení: 0
stř 20.05.2015, 13:21
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Zdar MilanD :).
Ctyri sedmicky jsou v tomto pripade nanic, musel by ses prekonat a popojet dal, narazis na opakovany problem kone co se pred prekazkou pokazde zastavi a shodi jezdce do skarpy :).
Te zravosti se ani moc nedivim, tu reportujou lidi, co se jako Ty zasekli nekde na 7-ce na zacatku, viz treba Panda (napriklad) trpel nezrizenou zravosti po castych 7-kach, pomyslne kyvadlo pustu/zrani mu litalo sem a tam bez jakekoli moznosti kontroly:).

Pouzivas obracenou logiku misto jednoduche - ze Ti pust neco zpusobil a nikoli Ty sam svoji ne-vuli pohnout se dal, viz ten jmenovany konik, presne to Te potkalo, dokud se nanakopes do slabin a nepopojedes dal tak "tinitus" (zasekla kundalini) bude neodbytna, Macha diagnosatikoval dobre, i jini autori knih o kundalini diagnostikuji uplne stejne, muzes si byt jisty:).


Hodnocení: 0
stř 20.05.2015, 16:52
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus

Registrován: stř 20.05.2015, 07:28
Příspěvky: 8

Reputace: +1
Tiež si myslim že tie sedmičky nam moc nepomožu je to skorej iba taky trening na tie dlhšie pusty .Ja som bol jeden a pol roka v bolestiach noh a ruk . Vystriedal som 5 neurologu a všetci mi tvrdili ze mi nic neni všetky vysledky doslova vzorove a ako to tak chodi skoncil som u psychiatra a dostal som antidepresiva .Je to zaujimave ale na tie bolesti tieto lieky pomohli ale sposobili mi uplny gulaš v hlave a ešte k tomu aj tinnitus ktory mam na lave ucho 15 rokou ale teraz riadne nabral grady teda pri uzivani antidepresiv tak som po 3 mesacnom uzivani tieto lieky vysadil a skušam detoxikovat .3 mesiace neberiem ziadne lieky ale v hlave mi huči stale tak som sa rozhodol pre pust .Mam aj jednu motivaciu a to je tento blog http://sooukup.blog.cz/ teraz sa mi to nechce hladat v ktory den sa mu tinnitus zmenšil o polovicu ale myslim ze niekde po 20 dni tak to ma tak nakopuje ist dalej lebo to stoji za to .ja som si z tym panom emailoval mal za sebou menšie pusty nez išiel na tu 40 a pri tej sa mu tinnitus zmensil o polovicu .myslim ze aj to je uspech .Ja mam za sebou iba 1.4.7.dni ale ja idem postupne Tu zravost mozem len potvrdit ale nastastie mam zravost prevazne iba do zeleniny a celozrneho chleba doma peceneho a strašne mi začal chutit cesnek neviem prečo ale kazdy den dam aj 5 stručkou .Dnes som zahajil moj dalši post .....a idem dalej .
Cef co to znamena to zaseknute kundolini ? to asi moj pripad nebude alebo ?


Hodnocení: 0
stř 20.05.2015, 18:26
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
To se stava pri spontannim (nahodilem, neocekavanem) uvolneni kundalini (hadi sily) i treba nekterym zacatecnikum:).
Je to na delsi povidani, neco si vygoogli, dobry zaklad najdes v knize Kundalini a cakry (Kundalini and chakras) toto je ona :
http://knihy.abz.cz/prodej/kundaliny-a-cakry


Hodnocení: 0
stř 20.05.2015, 22:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25.12.2013, 16:25
Příspěvky: 35

Reputace: +17
Zdar Cefe,

nepopírám, že bys mohl mít pravdu - jak s tou kundalini, tak i s tím mým nedostatečným odhodláním pro delší půsty.
Ale úplně nezahálím, pracuji na sobě po jiných stránkách. Takže příjde období, kdy se - posílen a očištěn na duchu i na tělě - k dlouhým půstům vrátím.
Dát to jenom pevnou vůlí je sice obdivuhodný výkon (viz tato holčina: viewtopic.php?f=5&t=532), ale mnohem lepší mi přijde vyřešit si nejdřív mentální věci, strachy a vztahy a teprve pak jít do dlouhého půstu.

Jinak tu knížku mám, ale jaksi jsem nebyl sto jí dočíst do konce. Ale třeba jsem jenom zatím na ni nedozrál. Nevadí, zraju :-D


+Cef Hodnocení: +1
čtv 21.05.2015, 07:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus

Registrován: stř 20.05.2015, 07:28
Příspěvky: 8

Reputace: +1
Diki za informacie aj ohladne žravosti aj o kudalini .Myslim že tomu všetkemu už rozumiem ako to je .Lepši je ten dlhši post ale treba ist postupne .Ako robi Milan 1 a 7 myslim že nejaky učinok to ma ale nie moc velky .Lepšie su tie dlhšie posty ktore idu viacej do hlbky tela ako tu pisal ABCD dom sa stava od zakladou .
Milan - kašli na tie jedničky a sedmičky urob jednu 14 a potom sa dohodneme a pojdeme spolu na 21 čo ti na to ? Budeme sa spolu podporovat a koučovat :-)
a to by bolo aby sme toho sičiciho hada neporazili :-))


Hodnocení: 0
čtv 21.05.2015, 11:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Milan-D píše:
Jinak tu knížku mám, ale jaksi jsem nebyl sto jí dočíst do konce. Ale třeba jsem jenom zatím na ni nedozrál. Nevadí, zraju :-D
Tak, presne jak rika ABCD, proste knizku otevri pozdeji a treba i vickrat po nejakem tom zrani:), nic se nedeje, to je "nomální Uďo" :).


Hodnocení: 0
čtv 21.05.2015, 12:24
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Citace:
lada píše:
Lepši je ten dlhši post ale treba ist postupne


viz pust.cz kalendář a dotáhnout 21

Citace:
a to by bolo aby sme toho sičiciho hada neporazili :-)


tady pozor :!: neporážet, nebojovat čili nedráždit hada bosou nohou, ale pokorně se učit a cvičit ;-)


+Cef Hodnocení: +1
čtv 21.05.2015, 12:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Tak, s vlastnim telem (Bohem) se nebojuje, ani se sycenim ani jinou i brutalni nemoci, je treba ji jen prijmout a premyslet co mi ma asi rict o mym (kolikrat zpackanym) zivote, pokora je oc tu bezi:).
Boj vede logicky jen k nutne prohre (bojuj proti celymu Vesmiru, hehehe :) .. sranda).
Viz "Prohral svuj boj s rakovinou" slysime dneska skoro porad, dobre radi ABCD - NEBOJOVAT :!: , poucit se :idea: a jit dal je spravne:).


Hodnocení: 0
čtv 21.05.2015, 14:02
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus

Registrován: stř 20.05.2015, 07:28
Příspěvky: 8

Reputace: +1
Cef píše:
Tak, s vlastnim telem (Bohem) se nebojuje, ani se sycenim ani jinou i brutalni nemoci, je treba ji jen prijmout a premyslet co mi ma asi rict o mym (kolikrat zpackanym) zivote, pokora je oc tu bezi:).
Boj vede logicky jen k nutne prohre (bojuj proti celymu Vesmiru, hehehe :) .. sranda).
Viz "Prohral svuj boj s rakovinou" slysime dneska skoro porad, dobre radi ABCD - NEBOJOVAT :!: , poucit se :idea: a jit dal je spravne:).


Ano mate zasa pravdu toto som už niekde pocul že boj znamena aj prehru .Takže to beriem spet Nebojovat ale budeme sa učit :-)


Hodnocení: 0
čtv 21.05.2015, 14:21
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Žravosť po pôste, alebo návratovke sa podľa mňa dostaví vtedy, keď telo nemá dostatok informácií.
Pred pôstom si urobím presný plán, ako bude pôst a návratovka prebiehať. Následne o tom informujem telo a všetky bunky. Keď vedia, čo bude nasledovať, tak zvyknú "poslúchať" a idú podľa dohodnutých pravidiel. Dobrý príklad, že myseľ riadi všetko v tele je, keď si pomyslíte napríklad na citrón. Predstavte si ako je strašne kyselý, až Vám sťahuje zuby. A teraz po prečítaní prehltnite tú kopu slín, ktoré sa Vám vytvorili v ústach. :-D
Pri snahe s niečim bojovať si vždy vytvoríme nejakého nepriateľa, opozíciu, protiklad. Potom nás to stojí veľa síl a často aj prehrávame. Už asi moc kecám, tak si idem pripiť s deci červeného na svetový mier. :juice:


+Cef Hodnocení: +1
čtv 21.05.2015, 21:16
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jen kecej, kecas dobre, ma to halvu a patu :).


Hodnocení: 0
čtv 21.05.2015, 21:53
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Ale to si ma naučil ty a Abíčko :-)


Hodnocení: 0
čtv 21.05.2015, 23:21
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
lada píše:
a to by bolo aby sme toho sičiciho hada neporazili :-))
Proc myslite ze se to nazyva hadi sila? Hadi syci, s tim se setkal kazdy kdo si s kundalini zacal zahravat. To jsou veci mnohokrat popsany i ve stary literature. Neni to nemoc tak zadna veda.
Jak bylo psano telo budovat od spoda od fyzicna, potrebujete telo ktery snese i silovy proud a ne telefonni dvoulinku kterou 380V a 100A spali. :)


Hodnocení: 0
čtv 21.05.2015, 23:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Ale to sa musíš zbaviť "želízek"


Hodnocení: 0
čtv 21.05.2015, 23:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25.12.2013, 16:25
Příspěvky: 35

Reputace: +17
Citace:
Milan - kašli na tie jedničky a sedmičky urob jednu 14 a potom sa dohodneme a pojdeme spolu na 21 čo ti na to ?


OK, Lado, to zní jako výzva. Zkusím během příštích měsíců zrealizovat cvičnou 14-ku a keď pánboh dá, môžeme sa pustiť do 21
Jinak jsem si přečetl průběh 37-ky u toho sookupa, co tam máš odkaz.
Tedy docela zajímavá návratovka - na rozdíl od 100% bezpečného postupu to tento chlápek pojal mnohem "radostnějším" způsobem. Teoreticky měl mít alespoň nějaké potíže, ale tvrdí, že ne.


Hodnocení: 0
pát 22.05.2015, 10:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus

Registrován: stř 20.05.2015, 07:28
Příspěvky: 8

Reputace: +1
Oki Milan Beriem ta za slovo .Ja som teraz v pustu momentalne 3 den v planu je 14 podla kalendare na pust.cz .Ja som si toho soukupa prečital celeho ta navratovka je fakt divoka .Ale uz som videl všelijake navratovky tak sa tomu necudujem .Na youtube je video kde pan drzi 7 deni pust a na navratovku si dava štavu z ananasu .Aj som čital o navratovke z pomarančovou štavou .Kukni sa na tento odkaz a prečitaj si cely priebeh pustu tohto pana tan tam uz na treti den dava zmrzlinu a mal pust 35 dni http://www.badatel.net/liecebna-hladovk ... skusenost/
Niekde tam piše ze medved celu zimu spi a ked sa zobudi tiez nepije mrkvovu štavu alebo vlk mesiac sa nenaje a tiez ked niečo ulovi tak nezačina pomali .Ale to by som moc neprirovnaval k človeku lebo človek je inak naprogramovany od prirody .Niekto začina z naparenou zeleninou a niekto zasa z mrvovou štavou .ja zacinam naparenou zeleninou a druhy den pridavam mrkvovu štavu a postupne šalat jabko atd..


Hodnocení: 0
pát 22.05.2015, 14:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jenom laskujte s divokou navratovkou a zacnete sycet nahlas, komedianti:)))) ..


+jao Hodnocení: +1
pát 22.05.2015, 19:22
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Milan-D píše:
...Teoreticky měl mít alespoň nějaké potíže, ale tvrdí, že ne.
Bezpečná návratovka neznamená, že jejím nedodržením se objeví potíže, ale že se mohou objevit. Nikdo nezná přesně svůj stav, neví co se mu kde probudí, jaké skryté nemoci či problémy. Bezpečná=doporučená, aby byl návrat pro každého bezpečný a hlavně aby se při rekonstrukci budovy (=těla) nenaházely cihly jen tak nedbale na sebe, což by mohlo znamenat zdravotní problémy v budoucnosti.


+ABCD, +Cef, +Petr Hodnocení: +3
pát 22.05.2015, 20:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25.12.2013, 16:25
Příspěvky: 35

Reputace: +17
Ano souhlasím, nemá smysl to probírat znovu, "alternativní" návratovky už na tomto fóru byly důkladně připomínkovány.


+Cef Hodnocení: +1
sob 23.05.2015, 21:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus

Registrován: stř 20.05.2015, 07:28
Příspěvky: 8

Reputace: +1
Ahojte dnes som v 9 dni pustu a chcem sa vas spytat čo znamena že mam asi od tretieho dna stale plynatost v črevach . Nemožem si ani dobre urobit klystir lebo mam v strevach plno vzduchu čim to bude ?
A dalšia vec je čo sa tyka ubytok hmotnosti kazdy den som dal dolu 1 až 1.5 kg vahy od siedmeho dna sa to pribrzdilo ubytok okolo na 0.5 kg za den Moja povodna vaha pred pustom bola 82 teraz mam 70 na vyšku 188 čo je ubytok 15 % myslim že pod tieto percenta by sa už nemalo .Neviem či pust neukončit čo si o tom myslite ?
Dik za radu


Hodnocení: 0
čtv 28.05.2015, 10:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Hod vahu ven z okna, ale pozor at nekoho netrefis, tam bys potom mohl vahou nekomu ublizit "ubytkem vahy", cize asi tak :).
Neee, vazne, ubytky jsou v norme a co se tyce plynatosti, sam musis nejlip vedet co jsi bastil pred pustem a co tam ted tak dobre kvasi:).
Na to Ti asi tezko nekdo jiny odpovi:).


Hodnocení: 0
čtv 28.05.2015, 13:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25.12.2013, 16:25
Příspěvky: 35

Reputace: +17
Zdar Lado,

tak dneska končím štrnáctku, ráno se startuju do návratovky. Jsem moc rád, že mi mé tělo toto dovolilo, po čtyrech sedmičkách jsem už myslel, že se dál nedostanu.
Asi se těma sedmama přece jenom něco změnilo.
Musím přiznat, že tempo podle Pavlova kalendáře bych určitě nezvládl. Ale neva, naděje na 21 někdy v budoucnu prudce stouply.
Sice mám úbytek sil, ale stejně jsem byl v tomto druhém týdnu schopen plavat, jezdit na kole i hrát volejbal.

Bohužel, na tinnitus to zatím nemělo vliv :(
Tak a teď hlavně nepodělat návrat.
Dokonce jsem pojal úmysl nějakou dobu zkusit živou stravu - pod dojmem Wlasty Hlinkové: https://www.youtube.com/watch?v=ZAG24aHpTWw


+Cef Hodnocení: +1
ned 14.06.2015, 20:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus

Registrován: stř 20.05.2015, 07:28
Příspěvky: 8

Reputace: +1
Ahoj Milan tak to gratulujem k tvojmu vykonu !
Ako vieš ja som dal iba 12 dni plan bol 14 a to hlavne kvoli rodine lebo moja vaha bola na 68 kg pri vyške 188 cm a to uz bolo moc a mal som velku slabost nevladal som nič robit .Po 7 dni som bol uplne odpisany ledva som sa hybal bola somna troska .Moje tečko sa trocha zlepsilo medzi 7 az 10 dni ale potom sa to zasa vsetko vratilo .Moju navratovku som totalne posral na 4 den som mal strasne sucho v puse a strasne horku chut trvalo to dva tyzdne nez sa to stabilizovalo a dostalo do normalu .Nechce sa mi o tom tu ani pisat .Moje ego si robilo čo chcelo a moje okolie mi stale vravelo aby som sa najedel a podobne veci a to ma tak stale nutilo si nieco dat co som nemal a som to posral ale mam zasa silne ponaucenie do buducna .Asi zacnem robit kratsie posty a pomali sa priblizovat dalej a dalej ale ako pises podla toho kalendaru by som to tiez nedal .Pust by mal byt asi aj o pohode a nie o trapeni.teraz som uz nabral 6 kg zasa my vyskočilo brucho a zacal som doplnat vytaminy a minerali lebo treba sa mi stalo ze na prvni den navratovky mi zacalo strasne v noci štipat prave stehno a stale to neni este ono ani po 3 tyzdnoch mam v nom mravencenie a nejde sa mi toho uplne zbavit .Zo zacitaku navratovky som mal strasne slabu lavu ruku nosil som ju ako privesok bola strasne slaba teraz uz je to lepsie .A este sa mi podarilo po tyzdni navratovky zo sebou seknut co som sa nahle z lahu postavil tak som sa u okna cely zesipal na zem a nebolo mi vsetko jedno citil som ako keby som mal epilepticky zachvat celi som sa trasol ako keby som mal v tele elektriku ale manzelka ma videla ze som iba padal na zem .Nemam z tymto postom dobre skusenosti asi post neni pre kazdeho .
Inak mam jednu knihu o tinituse ak chceš napis email poslem ti ju zatim cau .


Hodnocení: 0
pát 19.06.2015, 12:16
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
lada píše:
A este sa mi podarilo po tyzdni navratovky zo sebou seknut co som sa nahle z lahu postavil tak som sa u okna cely zesipal na zem a nebolo mi vsetko jedno citil som ako keby som mal epilepticky zachvat celi som sa trasol ako keby som mal v tele elektriku ale manzelka ma videla ze som iba padal na zem .
Nemam z tymto postom dobre skusenosti asi post neni pre kazdeho .

Toto co tu ted popisujes jsou naproste zaklady, ktere jsi jednoduse ignoroval, kdyby sis napred neco nacetl a pak pustoval, nestalo by se Ti to, nemuzes si dovolit vyletet po tydnu pustu s hustou krvi v obehu z postele jako pero vytrzeny z divanu :).
Je to jako by si napsal po neuspesne jizde v autoskole "Tak si svistim jednosmerkou a nejakej blbec me srazil ze silnice, to neni pro kazdeho, mam s timto jezdenim blbe zkusenosti":).

Jinymi slovy pust za nic (samoze) nemuze, vsecko co se podelalo sis privodil sam nedostatkem respektu, stehno, ruka, to jsou stare bolesti ci urazy, namozene (nebo neco jineho zanedbaneho) co pust zacal urgentene resit (omilalo se tu zde i na pust.cz uz asi tisickrat) a Ty jsi to s ulekem utnul, misto abys prekonal a sel dal a mel uz pri dalsim pustu od vetsiny potizi pokoj:).
Ostatni (navrat) nekomentuju, kdo prvni navrat neposral at prvni hodi kamenem :).

Nic lada, drz se, treba se Ti casem zadari:).


Hodnocení: 0
pát 19.06.2015, 23:15
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus

Registrován: stř 20.05.2015, 07:28
Příspěvky: 8

Reputace: +1
ja to všetko viem ako to je mam toho moc naštudovaneho .ale lezal som pri telke pri tv takto v nedelu a pozeral po lopate a naraz vidim ako mi ide srat pes do cibule :-)) ja som zabudol na to ze si mam najprv sednut a chvilu pockat a az po tom sa postavit lebo tak som to robil stale a nebol v tom problem ale proste na to nebol cas a takto to dopadlo bol to proste reflex.
A to skubanie v tom stehne v prvni den navratovky tak to tiez neviem co sa stalo lebo to bolo v prvni noc navratovky a tu som urcite nepodelal .Az 4 den som to podelal nooo vajičko a špenat ale mam ponaučenie uz by som to nikdy neurobil nebolo mi vsetko jedno .
Budem pomali skusat dalej ale asi iba do vtedy do kial budem vladat na silu to robit nebudem


+Cef Hodnocení: +1
sob 20.06.2015, 07:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Samoze, musis napred nabrat sily, na to jsou ty bezpecne pauzy mezi pusty v "kalendari":).
Hlavne nic netlacit silou ega, i kdyby sis mel kalendar natahnout na 2-3 roky, v klidku, neni kam spechat, cas je tu jen iluze pro nas:).
Co se navratu tyce tak pozor na 2 veci - sul a mnozstvi, se drz:).


Hodnocení: 0
sob 20.06.2015, 08:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus

Registrován: úte 25.08.2015, 17:32
Příspěvky: 6
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: 0
lada píše:
Ahojte už dlhšiu dobu si čitam tuto diskusiu a chcem sa vas spytat či nahodou nemate niekto skusenost z tinnitusom a pustom .

Píská mi v uších už nejméně 20 let a neřeším to, zvyknul jsem si.
Nedávno jsem byl na setkání s osvícenou ženou, a:

Citace osvícené ženy:
Pískot v uších = uvolněná energie Vám naráží na bloky v hlavě a píská to.
Neřešte to.
Někteří lidé si myslí, že jsou nemocní ... hahahahaha.


Hodnocení: 0
úte 25.08.2015, 17:40
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: pust a tinnitus
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Hahahahaha, toz vitej, synku .. co to je osvicena zena ?


Hodnocení: 0
úte 25.08.2015, 18:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz