Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 14:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Krev z nosu pri pustu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Hezky den,
dnes zacinam paty den pustu a vcera mne brnelo v nose a dnes pri smrkani (nebot stale odchazi hleny) se objevila krev. Asi to nic neni, ale na druhou stranu by mne zajimal Vas nazor pripadne zkusenosti, pokud se Vam to taky stalo.
Dekuji, Hanka

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


Hodnocení: 0
čtv 24.07.2014, 05:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Krev z nosu pri pustu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 05.06.2014, 22:58
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 14 dnů
Reputace: +7
Ahoj Hanko,

moc zkušeností nemám, ale dnes nebo zíta zahájím návratovku ze své první sedmičky. V jejím průběhu se mi v nose objevila ranka, v kapesníku při smrkání se objevila krev. Přímo jsem nekrvácel, ale nos bolí v daném místě na dotyk. Napadlo mne k tomu jen to, že na pust.cz Pavel píše, že tělo si při půstu prochází přechozenými/neléčenými nemocmi (angíny = bolí krk aj.). V dětství mně často tekla krev z nosu, doktoři (co si pamatuji) to moc neřešili nebo možná nevěděli, co s tím. Ale myslím, že to přímý vztah nemá.

A taky mne napadá jedna Pavlova reakce, že se daný diskutující moc pozoruje. Během tohoto půstu jsem sledoval hlavně barvu moči, a taky pro účely deníčku v jaké části těla se objevila jaká bolest (pro možnost srovnání v příštích půstech). Ale vzhledem k tomu, že mne nic zásadním způsobem nebolelo, tak šlo hlavně o tu moč.

Přeji mnoho zdaru!


+hlavinka Hodnocení: +1
pát 25.07.2014, 08:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Krev z nosu pri pustu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
Josef píše:
Ahoj Hanko,

moc zkušeností nemám, ale dnes nebo zíta zahájím návratovku ze své první sedmičky. V jejím průběhu se mi v nose objevila ranka, v kapesníku při smrkání se objevila krev. Přímo jsem nekrvácel, ale nos bolí v daném místě na dotyk. Napadlo mne k tomu jen to, že na pust.cz Pavel píše, že tělo si při půstu prochází přechozenými/neléčenými nemocmi (angíny = bolí krk aj.). V dětství mně často tekla krev z nosu, doktoři (co si pamatuji) to moc neřešili nebo možná nevěděli, co s tím. Ale myslím, že to přímý vztah nemá.

A taky mne napadá jedna Pavlova reakce, že se daný diskutující moc pozoruje. Během tohoto půstu jsem sledoval hlavně barvu moči, a taky pro účely deníčku v jaké části těla se objevila jaká bolest (pro možnost srovnání v příštích půstech). Ale vzhledem k tomu, že mne nic zásadním způsobem nebolelo, tak šlo hlavně o tu moč.

Přeji mnoho zdaru!


Dekuji, koukam, ze jsme na tom s pustem stejne :-) Krvaceni z nosu nikdy nebyl problem, snad jen 1x za zivot. Ale je fakt, ze jsem posledni dobou hodne trpivala na zanety dutin, mozna proto stale odteka hlen a brnel mne nos vevnitr. Dnes je to jiz v poradku.
Moc si kontroluju, je temer cira, coz jsem rada.

Diky a hodne zdaru, zdravi a pevne vule! :sun:

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


Hodnocení: 0
pát 25.07.2014, 08:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Krev z nosu pri pustu
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09.02.2014, 01:07
Příspěvky: 145
pestrá strava dělená strava ájurvéda dosažený půst 21 dnů
Reputace: +82
Krv z nosu sa mi spustila pri kazdej 21, hlavne rano vo vani, takze to mohol sposobit aj krvny tlak a pod. Je to moj stary problem, dokonca som bol pred niekolkymi rokmi na vypalovani/leptani ziliek v nosnej sliznici. Dlho som problem nemal az teraz po poste. Beriem to tak, ze telo nieco v tejto oblasti riesi a hodil som to za hlavu. Dnes vsetko v pohode. Pocul som rozne teorie o kundaliny energii, energetickych pochodoch v tele pocas postu a podobne. Drz sa.


+hlavinka Hodnocení: +1
čtv 31.07.2014, 18:13
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Krev z nosu pri pustu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24.07.2014, 05:04
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
vegetarián dosažený půst 7 dnů
Reputace: +8
GreenApple píše:
Krv z nosu sa mi spustila pri kazdej 21, hlavne rano vo vani, takze to mohol sposobit aj krvny tlak a pod. Je to moj stary problem, dokonca som bol pred niekolkymi rokmi na vypalovani/leptani ziliek v nosnej sliznici. Dlho som problem nemal az teraz po poste. Beriem to tak, ze telo nieco v tejto oblasti riesi a hodil som to za hlavu. Dnes vsetko v pohode. Pocul som rozne teorie o kundaliny energii, energetickych pochodoch v tele pocas postu a podobne. Drz sa.


Dekuju! Klobouk dolu pred Tvymi 21 :-) Taky se drz a hodne zdravi preji! :flower:

_________________
Na promenu v lepsiho cloveka neni nikdy pozde aneb zacit se da vzdy


Hodnocení: 0
pát 01.08.2014, 07:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Krev z nosu pri pustu
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Muzu jen potvrdit ze uvolnovani kundalini vyvolava nevysvetlitelny neduhy. Pokud je to jen docasne a po odezneni se neopakuje tak v poradku.


Hodnocení: 0
pát 01.08.2014, 12:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AhrefsBot [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz