Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 16:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek lva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Je fajn, že vznikly tyto stránky, snad se tu časem rozjede i nějaká ta diskuse. Před dvěmi týdny jsem viděla na youtube přednášku Henriho Monforta a úplně mě to nadchlo. Protože mám za sebou zkušenosti s detoxikací různými způsoby a také s půsty a to i dlouhodobějšími (40 dnů), tak se pomalu připravuji na výživu pránou. Budu vděčná za každou vaší zkušenost.


+Panda Hodnocení: +1
ned 15.01.2012, 19:46
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: Začátečníci
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Zdravím Vás všechny a přeju pohodové dny. Ani nevíte jak mě těší, že vznikly tyto stránky, a že se tady rozjela diskuse, protože jsem vděčná za každičkou zkušenost. Jak říkal Henri, kolik lidí, tolik cest. V roce 1994 jsem objevila kouzlo Silvovy metody, mám své oblíbené techniky, na které nedám dopustit. O něco později mě velice oslovily očistné kroky pana Cingroše a opakovaně provádím různě dlouhé půsty. Henriho přednášky na mě hodně zapůsobily. Vzala jsem si k srdci dvě věci a sice, že jeho přechod k výživě pránou trval dva roky a to, že nejlepší je přestat přijímat fyzickou potravu když je teplo. Momentálně jsem ve fázi, kdy denně medituji a s buňkama svého těla si povídám a zároveň podstupuji 7 očistných kroků podle pana Cingroše. Jídlo jím jen lehké (vegetariánská strava) a to od 12-20 hodin - podle ájurvédy. A potvrzuji co už máte vypozorováno vy ostatní, že buňky mého těla předaly informace buňkám mému manželovi i mým synům - vždy když se postím, tak nemají tak velkou potřebu jíst. Děkuji za povzbuzující články a těším se na vaše zkušenosti s přechodem. Mějte se hezky.


Hodnocení: 0
úte 24.01.2012, 19:13
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: Začátečníci

Registrován: sob 21.01.2012, 22:18
Příspěvky: 4

Reputace: +3
Ahoj Ivo,chtela jsem se zeptat k tem krokum ke zdravi pana Cingrose.Jak zvladas ten druhy krok,tj.uzvani cesneku,Ja jsem s tim vcera zacala,po vevernim jidle v pohode ale dnes na prazdny zaludek,to byla tedy sila,trva to sice tak 5-10min,ale je mi totalne blbe od zaludku,myslela jsem ze budu i zvracet.Moje telicko mi sice rika,ze dobry,to prejde,ze to jsou stare rany a bolesti,ale zajimalo by mne jak to prozivas ty,dekuji Helena


Hodnocení: 0
stř 25.01.2012, 10:28
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Začátečníci
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Když jsem zkoušel kdysi rozkousat stroužek česneku na lačno jak se doporučuje, tak mi pak bylo pořádně blbě (na zvracení) a dlouho, proto bych si podruhé už netroufl. Ale - tohle prý znamená, že člověk nemá žaludek v pořádku, má tam nějaký problém, prý zdravý člověk by to měl přijmout v pohodě.


Hodnocení: 0
stř 25.01.2012, 11:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Začátečníci
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Zdravím Vás tu všechny. Jíst na prázdný žaludek česnek je i pro mě vždy velkou výzvou. ;-) Vyřešila jsem to tak, že jsem si udělala česnekové víno a to užívám na lačno. Stroužek česneku žvýkám po večeři, to zvládnu. Také jsem uvažovala nad tím, že vyzkouším jak to půjde s česnekem v prášku smíchaným s malým množstvím medu (dělám to tak s práškovým zázvorem), ale je to jen úvaha. Jako poslední variantu mě napadlo koupit si česnekové tablety či kapsle. Větší důraz kladu většinou na očistu kloubů, jater a žlučníku - možná proto, že mě zdravotní problémy donutily.


Hodnocení: 0
čtv 26.01.2012, 17:56
Profil ICQ

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Začátečníci
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Mezi stroužkovým česnekem a práškovým (tabletovým) je velký rozdíl. Ty účinné látky se uvolňují při mechanickém porušení struktury čerstvého česneku a nedají se uchovávat. V práškovém česneku je už jenom aroma.


Hodnocení: 0
čtv 26.01.2012, 18:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Renáta píše:
...Ostatné dni najmä smoothies + jedno iné jedlo denne (len surové). Tak to nejako naskočilo samo po tomto pôste. Teraz sa čudujem, prečo mi to tak dlho trvalo. Asi to tak malo byť. Škoda, že sa tu viac nedebatuje aj o takejto strave. No, chápem, že je to tu o inom. Asi nie je dobré moc vypisovať o jedle. Neviem, či to neodvádza pozornosť a sústredenie sa na hlavnú myšlienku toho fóra. Mám z toho zmiešané pocity.
Zdravím Vás tu všechny, kteří zde píšete. Sleduji tady nejrůznější diskuse, za mnohé rady jsem moc ráda, často mi "mluvíte z duše." A Tobě Reni slibuji, že taky občas něco napíšu, ať si nepřipadáš tak ukecaná ;-) Moc ráda na sobě testuji nejrůznější techniky očisty těla, o breathariánství jsem prvně slyšela letos v lednu a přestože mám zkušenosti s půsty (asi 15 let), tak mám pocit, že oproti Vám, kteří se tu pravidelně scházíte, jsem začátečník. Tolik na vysvětlenou, Reni. Přeju Vám všem pohodový konec března. :sun:


Hodnocení: 0
pát 23.03.2012, 21:57
Profil ICQ

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Ivo nechápu jak se můžeš považovat za začátečníka, když půst 40 Ti mohou téměř všichni tady jenom závidět.


Hodnocení: 0
pát 23.03.2012, 23:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Ivka, rada by som sa ťa spýtala, aký si mala pocit na konci 40tky pôstu. Stále si mala dosť energie? Mohla by si pokračovať v pôste aj ďalej, alebo si už pociťovala pokles energie a vyčerpanosť...


Hodnocení: 0
pát 23.03.2012, 23:36
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Mirek píše:
Ivo nechápu jak se můžeš považovat za začátečníka, když půst 40 Ti mohou téměř všichni tady jenom závidět.
Ha ! Kolegynka - co, kdy kde jak ?? :-)


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 10:59
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Cef píše:
Mirek píše:
Ivo nechápu jak se můžeš považovat za začátečníka, když půst 40 Ti mohou téměř všichni tady jenom závidět.
Ha ! Kolegynka - co, kdy kde jak ?? :-)
To, tehdy zde tak: viewtopic.php?p=11#p11


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 11:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Ahaaaa ! :remorse: :sun:


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 11:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Hmmm...... po patnácti letech půstování se cítit začátečníkem může být pro někoho zvláštní. ;-) :) Tenkrát mě donutil můj zdravotní stav něco rychle podniknout, měla jsem lupénku v hrozném stavu po celém těle a den ode dne se můj stav zhoršoval. Dostala se mi tenkrát do rukou kniha Sám sobě doktorem, bleskově jsem ji přečetla a rovnou po hlavě se vrhla na půstování a očistné kroky. Neznala jsem nikoho ve svém okolí, kdo by se něčím takovým zabýval, kdo by mi poradil. No učila jsem se z vlastních chyb......... a že jich bylo! Proto se cítím být začátečníkem....... letos jsem ZAČALA s půstováním s pomocí rad Vás všech ostatních. Tolik na vysvětlenou. ;-) Já bych Vám akorát tak mohla povykládat o tom jakých chyb jsem se dopouštěla. Ale lupénku se mi povedlo z 99% vyléčit.
Reni, na konci mé první 40 jsem byla plná energie, stačily mi 4 hodiny spánku, nepociťovala jsem slabost. Byla jsem naprosto spokojená s tím, že nemusím jíst a když jsem už měla začít s návratem k jídlu, tak jsem ho asi třikrát odložila. Nebýt toho, že mě manžel nutil do jídla, protože měl o mě strach a kdybych tenkrát věděla o breathariánství, kdo ví...... Zvláštní bylo, že jsem v průběhu půstu zhubla asi jen 4 kila a jen co jsem začala jíst, zhubla jsem během jednoho týdne 3 kila.


+Panda Hodnocení: +1
sob 24.03.2012, 19:49
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Pokud za celych 40 dni JEN 4 kila dolu, tak gratulace.
Mira Te urcite vyzpovida a podchyti coby noveho 44. breathariana z CZ na zdejsi landing page.
Jen kontrolni otazka - pust byl 40 jen o vode ? :-)


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 20:29
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Týjo za 40 dní (o vodě?) jen o 4 kila? 8-o Tak to je fakt už prána. ... Ivo tak šup zas na to a tentokrát bez návratu, ať můžu rozšířit seznam breathariánů. :-) V tom případě nemáš co řešit, k čemu řešit otázky půstů a stravy, když už jsi daleko nad vším a už se Tě tyhle věci netýkají.


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 20:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Ani nevíte jak jsem ráda, že můžu s Vámi o všem tom okolo půstů diskutovat. Doma, v práci i známí mě mají za "blázna" a pořád mě nutí do jídla. Když jsem začátkem roku zhlédla na internetu besedu s Henrim, srdíčko mi radostí poskočilo. Ve skrytu duše jsem tušila, že když při krátkých, třídenních půstech se má tělesná váha téměř vůbec nepohybuje, že musím tu energii získávat jiným způsobem. Najednou jsem pochopila, že to moje věčné trápení s nechutenstvím, kdy jsem se donutila něco sníst aspoň jednou denně, bylo vlastně volání mého těla o jiný typ potravy. Na otázku jestli jsem při čtyřicítce pila pouze vodu odpovídám, že jsem pila roztátou vodu, kterou jsem "nabila" energií podle pana Emota.
Na 21denní přechod se chystám až v létě, do té doby bych chtěla vyzkoušet kaskádový půst, momentálně jím jedenkrát denně (vždy mezi 16. - 18. hodinou) a každý týden se postím (1-3 dny) a sice v souladu s lunárním kalendářem a zvolenou očistou. V roce 1994 jsem objevila kouzlo Silvovy metody a od té doby používám její nejrůznější techniky, které mi moc pomáhají, takže denně vizualizuji jak buňky mého těla papají pránu a mají z toho velkou radost. Ááááá funguje to! :ok:


+Panda, +detox Hodnocení: +2
sob 24.03.2012, 22:12
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Ivka a čo jedávaš? Je to veľmi zaujímavé, akú máš skúsenosť s pôstami.


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 22:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Ono si to moje tělo většinou řekne co potřebuje. Takže někdy mám dny, kdy jím pouze ovoce nebo zeleninu (nejčastěji nastrouhanou mrkev a listovou zeleninu), jindy zas potřebuji teplé jídlo, to si připravuji dušenou /někdy napařenou/ zeleninu v kombinaci s pohankou, rýži, kuskusem, jáhlama atd. Když potřebuji sladké, tak si dělám kaše (jáhly, pohanka) s medem, skořicí, vlašskými ořechy, slunečnicovými semínky nebo mandlemi. No je to různé - je to prostě moje cesta ;-)


+detox Hodnocení: +1
sob 24.03.2012, 22:53
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: stř 01.02.2012, 09:51
Příspěvky: 13

Reputace: +8
Tady je radost cist. :-)


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 22:58
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
lva píše:
Ono si to moje tělo většinou řekne co potřebuje.


Hej, to je perfektné. Ja som mávala problém byť dlhodobejšie na vita. Po pár dňoch ma to ťahalo k teplému jedlu, lebo som cítila akoby chlad v žalúdku. Teraz je to odrazu úplne inak. Sama som zvedavá, aká bude tá moja cesta ;-) :-) Zatiaľ som veľmi spokojná, pokiaľ ide o jedlo.


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 23:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
dgm píše:
Tady je radost cist. :-)



Však? Aj mne sa veľmi páčia Ivkine skúsenosti. Naozaj som ešte "nestretla" nikoho s takým priebehom pôstu ako má Ivka.


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 23:07
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Iva
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Ivka nádherné a inšpirujúce.
Prosimťa ako si to mala s pitím vody počas 40ky? Mne počas posledných pôstov sa pije voda veľmi ťažko. Dokážem vypiť za deň niekedy len cca 2dc, niekedy ani polovicu z toho. Dosť som mal z toho výčitky, no snažím sa počúvať už telo viacej a veriť mu.

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
sob 24.03.2012, 23:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Iva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Děkuji Vám všem za povzbuzení. Pro mě jsou na oplátku inspirující mnohé diskuse, které tu mezi sebou vedete, zkouším nové techniky........no prostě jak už jsem se zmiňovala, mám pocit, že začínám znovu, začínám jinak.
Množství vypité vody u čtyřicítky mi taky občas dělalo problém, taky byly dny, kdy jsem vypila jen 2 dcl. Vodu jsem pak doplňovala pomocí klystýrů - vlastně nálevů kdy jsem současně prováděla dechová cvičení, půl litru vody udrží střeva bez problémů.


+Panda Hodnocení: +1
ned 25.03.2012, 09:37
Profil ICQ

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: Renáta
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
lva píše:
Ani nevíte jak jsem ráda, že můžu s Vámi o všem tom okolo půstů diskutovat. Doma, v práci i známí mě mají za "blázna" a pořád mě nutí do jídla. Když jsem začátkem roku zhlédla na internetu besedu s Henrim, srdíčko mi radostí poskočilo. Ve skrytu duše jsem tušila, že když při krátkých, třídenních půstech se má tělesná váha téměř vůbec nepohybuje, že musím tu energii získávat jiným způsobem. Najednou jsem pochopila, že to moje věčné trápení s nechutenstvím, kdy jsem se donutila něco sníst aspoň jednou denně, bylo vlastně volání mého těla o jiný typ potravy. Na otázku jestli jsem při čtyřicítce pila pouze vodu odpovídám, že jsem pila roztátou vodu, kterou jsem "nabila" energií podle pana Emota.
Na 21denní přechod se chystám až v létě, do té doby bych chtěla vyzkoušet kaskádový půst, momentálně jím jedenkrát denně (vždy mezi 16. - 18. hodinou) a každý týden se postím (1-3 dny) a sice v souladu s lunárním kalendářem a zvolenou očistou. V roce 1994 jsem objevila kouzlo Silvovy metody a od té doby používám její nejrůznější techniky, které mi moc pomáhají, takže denně vizualizuji jak buňky mého těla papají pránu a mají z toho velkou radost. Ááááá funguje to! :ok:

Ivo, napiš nám, jak pokračuješ, jak se ti daří. Já jsem závislá na zeleninových šťávách, bez stravy si to zatím neumím představit.
Jak jsi postoupila ve svém předsevzetí?


Hodnocení: 0
ned 06.01.2013, 10:53
Profil
 Odkaz na příspěvek rekapitulace po roce
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Za pár dní to bude rok, co jsem se zde po shlédnutí přednášek Henriho Monforta s velkým očekáváním zaregistrovala a dnes po delší pauze píšu další příspěvek - malé shrnutí roku 2012. Byl to pro mě hlavně rok plný změn a očisty těla i duše. Když to shrnu, tak první pololetí roku jsem se čistila - očistné kroky podle Cingroše. Nikam jsem nespěchala, naslouchala jsem svému tělu. S letitou zkušeností se Silvovou metodou jsem vizualizací "krmila" své tělo energií (já říkám energií čtyř živlů), abych ho připravila na přechod na pránickou stravu. Byla jsem rozhodnuta, že v létě se pokusím přehoupnout se přes jednadvacítku a vyzkouším žít jen z prány. Neměla jsem v úmyslu tímto stylem žit po zbytek života, ale vyzkoušet to, třeba jen na nějaký čas. Jenže jak už to bývá, člověk míní a život mění. Po půl roce očisty a půstů různých délek jsem snížila příjem jídla na minimum, od května do července mi stačilo sníst denně k večeru malé množství jídla (ovoce, zelenina, jáhly, pohanka, mandle) Na přelomu července a srpna jsem se svým mužem několik dní strávila pod stanem na Malé Fatře. Malinko jsem se obávala, jak fyzicky zvládnu všechny ty výšlapy a byla jsem velmi mile překvapena tím, jak mé tělo dokázalo načerpat tu "horskou energii". Jedla jsem opravdu jen jednou denně a to v podvečer a s naprostým přehledem jsem vše zvládla. Bylo to období, kdy jsem si velmi užívala toho, že se nemusím zdržovat s nějakým jídlem. Dokonce jsem také odbourala závislost na čaji, pila jsem jen vodu a cítila jsem se skvěle. Jenže pak přišla na řadu rodinná dovolená a tam se to celé zvrtlo. Některým lidem prostě nevysvětlíte, že "nejíte". Rodina si dělá starosti, v práci mají obavy o vaše zdraví, a když jsem někde na návštěvě, táááák........ si dokážete představit, že? Do toho všeho se ještě přidaly pracovní výzvy spojené se změnou prac. pozice - přibylo povinností, odpovědnosti a najednou jsem zjistila, že se řítím tam kam nechci. A tak po roce opět začínám tak jako loni - očistou. ;-) Dnes je novoluní a to je jedno z nejlepších období pro začátky, období pro půst. :ok: Takže s chutí do toho a půl je hotovo :dance: LETOS TO URČITĚ VYJDE!!!


+ANTONÍN, +Lenuška Hodnocení: +2
pát 11.01.2013, 18:42
Profil ICQ

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: rekapitulace po roce
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Ahoj, Ivo, s velkým zájmem jsem četla Tvůj deník, a byla zvědavá, jak pokračuješ. Díky za zprávu, držím palce. Neboj, jak mám ve zvyku říkat: když něco děláš, a děláš, a pořád děláš, tak to nakonec vyjde :ok:


+lva Hodnocení: +1
pát 11.01.2013, 21:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: rekapitulace po roce
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Ahoj Leni, děkuji Ti za hezká slůvka, děkuji za povzbuzení. Já když se pro něco rozhodnu, tak si za tím jdu....... sice někdy pomalým tempem a oklikou, ale JDU ;-)


Hodnocení: 0
pát 11.01.2013, 21:37
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: rekapitulace po roce
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Ivo, myslím, že jen málokomu se to povede hned napoprvé. Důležitý je, že sis zase stoupla na startovní čáru a ono to půjde :-)


+ANTONÍN, +lva Hodnocení: +2
pát 11.01.2013, 21:50
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: rekapitulace po roce
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
K "horské energii" - ano, hory nabíjejí. Mám z toho stejný dojem. Potřeba jídla je tam mnohem nižší než dole ve městě.


+lva Hodnocení: +1
pát 11.01.2013, 22:16
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: rekapitulace po roce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
lva píše:
...A tak po roce opět začínám...
To znám! :) Stále znovu začínat ... ale každý nový začátek je vždy o kus dál, není to ze stejné úrovně.

Snadný přechod na pránu (hned na první pokus) má jen velmi velmi velmi malé procento lidí (to potvrzuje i Omsa ze svých zkušeností). Pro ostatní to znamená vytrvalou dlouhodobou práci na sobě a proto to většina vzdá. A pak je malé procento těch, kterým to nejde sice snadno a rychle, ale dospějí ke svým cílům tím že vytrvají. Tak přeji ať Ti to vyjde. A není spěch, protože nejde o metu "až ... tak pak se budou dít věci", člověk se postupně neustále posouvá a zlepšuje, přechod je plynulý.


+ANTONÍN, +detox, +lva Hodnocení: +3
pát 11.01.2013, 22:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz