Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 23:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Endometrioza

Registrován: čtv 08.06.2017, 10:49
Příspěvky: 4
bezlepková strava vegetarián vegan dosažený půst 3 dny křesťan
Reputace: 0
Dobrý den všem členům skupiny Breatharian, pokud je tu prosím někdo, kdo má zkušenost se samoléčbou endometriozy, prosim poraďte mi. Jsem už objednána na laparoskopicke odstranění poškozeného vaječníku , ale nechci to vzdávat, začala jsem s pusty a po 3 denním necítím v nemocném vaječníku žádnou bolest. Jestli je takto možné to léčit, budu v půstech pokračovat, prodlužovat je a operaci zruším. Děkuji za každou reakci


Hodnocení: 0
čtv 08.06.2017, 10:58
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Endometrioza
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Ahoj a vítej zde. :-)
Odstranění vaječníku by bylo to poslední co bych zvolila. Odstraněný orgán Ti do těla už zpátky nikdo nedá. Dochtor vyřeší problém u jednoho vaječníku ale protože není odstraněna příčina, skočí to jinam a jak se to objeví jinde, to Tě budou ukrajovat po kouskách?
Pokud jsi ochotná tento problém řešit půstem, pak směle do toho. Jsou připady vyléčení neplodnosti, takže už jsou z toho půstařký mimina. Takže není důvod proč by půst a předevší kvalitní návrat neměl zabrat i v tomto případě.

Pokračuj v půstech prodluž na 7 a zkus dotáhnout postupně na 21. A nech to překontrolovat. Vsadím se, že budou plkat něco o preventivním odstranění.
Přidej denní sport! Aktivní pohyb hodně lidí podceňuje, nechce se jim, nicméně je to prostě potřeba, hlavně u nás ženských, notabene, když mají ještě k tomu sedavé zaměstnání, tak to už je skutečně naprostá nutnost.
Nicméně nanapsala si nic bližšího k sobě takže toto může být rada pouze obecná.

Držím palce :sun:


+Cef, +Panda Hodnocení: +2
čtv 08.06.2017, 13:06
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Endometrioza
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Úspěšnost půstu spočívá spíš v tom, jak moc intenzivně se lidé pustí do nápravy, než otázka "zda pomůže". Pokud se opravdu chce, tak lze napravit vše. Dokud se ještě neřeže, tak stále je šance to změnit, proto řezání odkládat jak jen to jde.

Tento článek může být dobrou inspirací: http://www.petr-pavlicek.cz/products/en ... ropoustim/


Hodnocení: 0
čtv 08.06.2017, 13:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Endometrioza

Registrován: čtv 08.06.2017, 10:49
Příspěvky: 4
bezlepková strava vegetarián vegan dosažený půst 3 dny křesťan
Reputace: 0
Dobry den, strašně moc dekuji za Vaši podporu a odpovědi. Operaci zrušim. Věřím půstu, po 3 denním mi zmizela alergie na pyl, a cítila jsem se hned volnější a zároveň silnější, jediný problém ale je, ze mam partnera, který me v teto léčbě, neboli způsobu života nepodporuje, naopak.. Mam 160 Cm a 45 kg, vegetarián, strava bez lepku, po půstu mi váha klesne na 43-42 kg, partner ze me děla anorekticku a nenechá si ani vysvětlit výhody půstu, i když on sám jej odsuzuje a nikdy nezkusil, nevěří .. A proto vedle me pšíká a smrka pyly.. Jsem mu důkazem ze alergie zmizela ale on stále nevěří..
Můj nález se vytvořil na levém vaječníku a podle posledni návštěvy gynekologa doporučil odstraněni 3/4 postižené tkáně pomoci laparoskopie. Mrzí me, ze dnešní doktoři nepřipouští ani nedoporučuji jinou léčbu problému nez razantní odstranění...příčinu ani nehledal a proto to musím udelat sama..věřím ze po 21 půstu se to podaří, jen se asi musím ztratit nekam do lesa, a doufat ze nezhubnu na kost :) :fruit:


Hodnocení: 0
pát 09.06.2017, 08:41
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Endometrioza
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
S nejbližšími lidmi bývá největší potíž, protože se o nás bojí a tak se jim to nedá zazlívat. Lidé jsou zpravidla tak zatvrzelí ve svém pohledu, že žádné přesvědčování ani důkazy je nepřesvědčí (ani ty nejviditelnější výsledky), dokud se sami nerozhodnou svůj pohled změnit. Tak pomáhá jen maskovat a skrývat a jít si za svým bez ohledu na názory okolí.


Hodnocení: 0
pát 09.06.2017, 09:38
Profil Zobrazit autorovy stránky

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Endometrioza
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Ve vztazích to jak píše Panda bývá obtížné. Je třeba si tohle s partnerem ujasnit neb v době kdy budeš potřebovat podporu ... slova " jsem Ti to říkal(a) blabla ...nejsou zrovna to co by půstující zrovna potřeboval slyšet... na druhou stranu musí mít půstující dostatek rozumu aby své sily nepřecenil.. a jsme u zlaté rovnováhy.. :-)
Velký úbytek váhy je třeba řešit rozhýbáním čaker ...
s tím pohybem si na tom jak?


+Panda Hodnocení: +1
pát 09.06.2017, 10:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Endometrioza

Registrován: čtv 08.06.2017, 10:49
Příspěvky: 4
bezlepková strava vegetarián vegan dosažený půst 3 dny křesťan
Reputace: 0
Dekuji Pando a Abcd... v partnerství je za potřebí tolerance a respekt, tak doufám, ze se mi to poštěstí a partner to přijme tak, jako já třeba to, že si on udělá denne k jídlu mrtvé zvířátko.
Tím pohybem myslíte fyzicky nebo čaker? fyzického pohybu v zimě moc nemam, jen jednou týdne yoga, ale co je teplo chodím všude pěšky, kolo a brusle. Co se tyče čaker, ty "zatím" rozhýbat neumím. Kdy je podle Vas nejlepší zahájit půsty a jaké intervaly bych měla dodržet ? Myslím tim například týden pust, týden pote ovoce a zelenina, jak dlouhá ma byt pauza do dalšího půstu ? Dekuji :)


Hodnocení: 0
pát 09.06.2017, 13:19
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Endometrioza
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Mysleno fyziky pohyb a cakry rozhybat umis ani o tom nevis hapruje ti to ve dvojce.
Zamer se na spodni bricho tzv.core pokud nikam do fitka nechodis tak doma a denne serii cviku. Inspirace na netu haba kuk.
Pohyb nejlepe beh denne opet vec ktera by mela jit ruku v ruce s pusty.
Co se tyce mentalniho cviceni jiste najdes ten spravny navod staci hledat bud v knihach nebo na netu. Osobne davam prednost jednoduchosti .


Hodnocení: 0
ned 11.06.2017, 16:33
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Endometrioza

Registrován: čtv 08.06.2017, 10:49
Příspěvky: 4
bezlepková strava vegetarián vegan dosažený půst 3 dny křesťan
Reputace: 0
Dekuji vam moc za vyčerpávající odpovědi, zkusím v rovnovaze a pravidelností najít tu pro me vhodnou cestu :) operaci jsem zrušila a budu ji brát jako tu úplně posledni moznost, kdyby vse ostatní selhalo, po 1 denním suchem půstu mi bolesti ustupují více a více .. Ba naopak citim víc energie a chuti do života, zlepšuje se pleť a snášenlivost potravin :) jeste jednou dekuji za vaši podporu a rady:) krásný den přeji


Hodnocení: 0
stř 21.06.2017, 18:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz