Na hlavní stránku  
Právě je sob 20.04.2024, 15:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Půsty a klystýr
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Tohle téma už tu bylo několikráte klystýrovat / neklystýrovat :-)
člověk se učí stále :-)
Ačkoliv tuhle metodu znám a vyzkoušela jsem ji, nicméně nepoužívám ji, to jen na úvod. Postupem času jak se postím pravidelně zjištuju o procesech v těle zajímavé události.
Takže pokud chce člověk opravdu poznat procesy v těle a vědět kde v jaké fázy čistění se nachází a jde mu především o toto poznání pak je vhodné se klystýrům v průběhu půstu vyhnout, klystýrem se o to prostě oberete.
Obecný důvod proč neklystýrovat je popsán popsán v knize od PM nebo na serveru, no jo ale jak zjištuju má to ještě další důvody .
Základem pro tato zjištění jsou vstupní a výstupní data, který si člověk musí vést ... no ale to člověka neba že jo. :-) Si myslí že si to bude pamatovat :-P
Houby s octem, všechno překrejou další události a vy zapomenete co se kdy a v jaký den dělo. Takže doporučuji psát pokud se skutečně zajímáte o tyto procesy.
Moje pozorování vyházejí ze provedení 40 a xy 21, nebudu popisovat co se děje mě v podrobnostech neb bych dotyčné obrala o jejich vlastní poznávání, ale už jsem tu jednou zmínila že je všechno snažší rychlejší.
Takže závěrem rada je taková a bude nejspíš pro ty co se postí pravidelně a delšími půsty chtějí poznávat sami sebe dále a hlouběji.
1. pište si to
2 pište si to
3.pište si to
když ty záznamy porovnáte rázem Vám dojdou souvislosti. A skutečně jen zíráte.
Důvodem toho proč jsem to sem dala je osobní zkušennost neb 40 před 7 lety mám rámcově, dalších 5 let fuč (pustovala jsme pravidelně 21) :remorse: záznamy vedu poslední 2 roky . Takže srovnání mám především se 40 což je nejdůležitější tam se to projeví sakum pikum komplet a pak z posledních 21.
Ty kteří jsou zvědaví a chtějí vědět podrobně o čem to tu vlastně melu, zklamu, musí zjistit sami na sobě. :-) neb každý k tomu jednou dojde dříve či později.
Důležité je mít z čeho porovnávat. :-)


+HiMoon, +Kei, +jardeur Hodnocení: +3
úte 21.02.2017, 11:03
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Půsty a klystýr

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
taková pozorovatelka jedna :-)

ale pravdu díš, co si člověk nenapíše to nemá :-)

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
úte 21.02.2017, 12:32
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Půsty a klystýr
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
inu pozorovatelka ...čeho si nevšimneš je jako by nebylo... jde o vědomé pozorování a dohledání souvislostí nikoliv jen o povrchní vnímání či spíše nevnímání děje ;-)
uvedu na příkladu chůze...(no eleborát si o tom člověk psát asi nebude) ale ... je to běžná denní činnost, skoro si ji člověk neuvědomuje, že našlapuje na zem to zjistií až když šlápne do prázdna, ale zkusit vědomě pozorovat chůzi jak se chodidla dotýkají země ... to už je jiná káva :-)


Hodnocení: 0
úte 21.02.2017, 12:50
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Půsty a klystýr
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Já bych doplnil ještě 4. bod:

1. pište si to
2. pište si to
3. pište si to
4. někam si napište, KAM jste si to napsali! :roll:


+ABCD, +jardeur Hodnocení: +2
úte 21.02.2017, 12:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz