Na hlavní stránku  
Právě je sob 20.04.2024, 00:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Maitri píše:
když vše odevzdáš lásce, láska má schopnost zharmonizovat všechna centra i všechny oblasti života svým vlastním způsobem a ve svůj vlastní čas, tak jak je to s láskou v souladu..

Tomu věřím..

Ano zharmonizovat a nikoliv nahradit.


Hodnocení: 0
stř 24.06.2015, 16:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Cefe, já jsem v té přílišné pasivitě a vím o tom..

Přesto věřím na tu lásku, že nic sama nemusím, jen to, co je nezbytně nutné..

A i kdyby nic jiného, tak prostě dokončit ten půst je už úkol sám o sobě a to, že jsem ještě nic "neprovedla", to značí, že je se mnou nějaká milost..

Zrovna poslouchám přednášku Tomáše Halíka a on říká, jak tohle všechno patří k Bohu života. Že to formuje naše člověčenství..

A abych nebyla tak pasivní, tak jsem přemýšlela, že ho někde zkusím sehnat a všechno mu to říct.. :-)


Naposledy upravil Maitri dne stř 24.06.2015, 16:39, celkově upraveno 2

+Cef Hodnocení: +1
stř 24.06.2015, 16:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Petr píše:
Bylo nám dáno sedm základních čaker, sedm způsobů projevu či komunikace se světem. Jednání je projevem páté čakry. Láska nikoliv.
Presne !
Laska je srdecni cakra = stred se kterym maji byt 3 dolni (emocni) i 3 horni (rozumove a duchovni v dokonale rovnovaze, rikas to naprosto presne, laska je zaklad ve Vesmiru a je to stred (centrum) uplne vseho konani, nejvetsi sila ve Vesmiru:).

viz : Korintskym 13/13
Citace:
A tak zůstává víra, naděje, láska – ale největší z té trojice je láska.

Cize si to rozklicujem z pohledu caker Peto - VIRA (rozumova zalezitost - horni cakerstvo) NADEJE (emocni - dolni skupina caker) a nejvetsi z te trojice je LASKA (srdecni cakra), sedi ne ?
A to o te (dis) balanci caker je z Horova uceni, sranda jak veci souvisi co ? ;-)


+GreenApple, +Petr Hodnocení: +2
stř 24.06.2015, 16:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Petr píše:
Maitri píše:
když vše odevzdáš lásce, láska má schopnost zharmonizovat všechna centra i všechny oblasti života svým vlastním způsobem a ve svůj vlastní čas, tak jak je to s láskou v souladu..

Tomu věřím..

Ano zharmonizovat a nikoliv nahradit.



Když ona ta láska pak všechno řídí.......


Hodnocení: 0
stř 24.06.2015, 16:36
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Maitri, totalne pasivni nejsi, to by jsi asi ani nepustovala, tak jo, padam taky neco delat, drzim pesti :-.


Hodnocení: 0
stř 24.06.2015, 16:37
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Cef píše:
Maitri, totalne pasivni nejsi, to by jsi asi ani nepustovala, tak jo, padam taky neco delat, drzim pesti :-.



Já jsem mnohokrát měla problém s lidmi, když jsem držela půst. Takové řeči a přesvědčení, že nic nedělám a tak.. A já jsem jim věřila..

No a snad ta láska, ta tichá halucinace tehdy uvnitř mě.. Řekla mi, abych si nedělala starosti. Že půst je vlastně "práce těla na full time"..

Což znamená, že když člověk drží půst, tak nemá vlastně jinou povinnost, než toto, pokud je mu tak dáno..


A tak jsem musela zpokornět před sebou i před půstem, snad..

Ono potom, když člověku ze stresu přeskočí a sní po 10.dni celý hrnec smetanovo sýrových brambor se spoustou másla, to pak se také může stát, že již nikdy nikomu neřekne nikdo nic.. Ale to jsou podpultovky..


Hodnocení: 0
stř 24.06.2015, 16:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Maitri píše:
mch. když vše odevzdáš lásce, láska má schopnost zharmonizovat všechna centra i všechny oblasti života svým vlastním způsobem a ve svůj vlastní čas, tak jak je to s láskou v souladu..

Tomu věřím..

Pomož si a bude ti pomoženo. Tedy udělej sama co je potřeba, zároveň netlač to přes ego a budeš už nasměrována..


Hodnocení: 0
čtv 25.06.2015, 09:28
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Maitri píše:
Pohodak: Co kdybychom se společně pozastavili nad tím, co se stane, když v rozmačkaném napařeném rajčeti bude trošku rýže, prosím?


Odpoveď JE na tomhle webu a je to tu už tisíckráte omleno, kdo hledá najde :-)


Hodnocení: 0
čtv 25.06.2015, 13:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
ABCD: Řekni mi to ještě jednou, prosím..

Někdy jsou lidé pitomí, je třeba jim to opakovat znovu a znovu..


Já bych řekla, že to není nejsprávnější, protože rýže není zelenina.. Není živá..

Ale pokud mi to nevadí tolik, třeba jen malinko rýže - nestane se nic..


Hodnocení: 0
čtv 25.06.2015, 13:15
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Maitri píše:
ABCD: Řekni mi to ještě jednou, prosím..

Někdy jsou lidé pitomí, je třeba jim to opakovat znovu a znovu..

Sorry tohle není pitomost ale lenost


Já bych řekla, že to není nejsprávnější, protože rýže není zelenina..

správný závěr


Ale pokud mi to nevadí tolik, třeba jen malinko rýže - nestane se nic..
viz tisíkrát omýlané zde na webu


Hodnocení: 0
čtv 25.06.2015, 14:40
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
A to je právě to. Věci, co nesouvisí tolik s tématem, jsou zde..

A věci, které souvisí - byť tisíckrát omílané, tak člověk není trpělivý zopakovat..

Ale to je jedno..


Nové zlaté pravidlo půstu, možná už zde bylo také tisíckrát, ale já ho na vlastní kůži objevila teprve v těchto dnech:

Na diskuzních forech řešit zeleninu.

Osobnější věci pouze s lidmi, které dobře znáte a kde je skutečná důvěra.

Myslím, že tohle se týká i dobrých rad. Nikdy nevíme, jak na tom ten člověk na druhém konci je, co mu můžeme pomoci otevřít a jak je schopný či neschopný si s tím pak poradit.

Radíme, ale když přijde problém, tak asi nesedneme do auta a nepojedeme za bližním svým, pokud je to skutečně potřeba.

Nebo jo?


Já jsem se naučila toto. Když někomu jsem ochotná pomáhat, nebo "radit", byť i jen dobrým slovem.. Pro mě to znamená závazek. Pak tu pro toho člověka jsem. Tedy, přijedu klidně za ním..


Tak to jsem se o půstu naučila. Stále jsem ve škatulce "škůdce", protože neumím následovat ani Cefa..


Hodnocení: 0
čtv 25.06.2015, 15:05
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Maitri píše:
A to je právě to. Věci, co nesouvisí tolik s tématem, jsou zde..
bohužel se v tomto velmi mýlíš, vše souvisí se vším,chápej věci nahoře souvisí s těmi dole

A věci, které souvisí - byť tisíckrát omílané, tak člověk není trpělivý zopakovat..
není to o trpělivost mé, ale o trpělivosti tvé

Nové zlaté pravidlo půstu, možná už zde bylo také tisíckrát, ale já ho na vlastní kůži objevila teprve v těchto dnech:
Na diskuzních forech řešit zeleninu.
tak se toho pravidla drž, nic jiného ti tu stejně nikdo neporadí, páč si nikdo nevezme na triko alespon ne z těch co o tom fakt něco ví.." říct jasně že se nic nestane rýži můžeš první den! ironie aby si to někdo nevyložil jinak
.., je v pravidlech neco o rýži první den? NENÍ tak je znovu prostě přečti a drž se jich a nevýšlej vylepšováky, takových co to vymysleli a pak realizovali tu bylo taky dost a pak se taky většinou se zlou potázali neb jim tělo dalo pořádné proškolení


Tak to jsem se o půstu naučila. Stále jsem ve škatulce "škůdce", protože neumím následovat ani Cefa..
houby s octem velebnosti "škůdce", jen chceš aby Tě někdo vedl za ručičku a nechceš u toho samostatně myslet


+Cef, +GreenApple Hodnocení: +2
čtv 25.06.2015, 15:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Ano, budu se držet svých pravidel..

Takový "luxus", být veden za ručičku.. To si bohužel může dovolit jen ten, kdo se té ruky je opravdu schopen držet a nepustit..

Kdybych byla schopna samostatně nemyslet, tak dělám to, co řekl Cef a neřeknu ani slovo kolem - tedy, samostatně myslím..


Hodnocení: 0
čtv 25.06.2015, 16:14
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
No rýži v návratovce první den tady asi jen tak někdo neposvětí. :) Vždyť si každý dělejte co chcete ale nebrečte že si svý spackaný zdraví nedokážete dát dopořádku a že za to někdo může.

Pokud jde o zodpovědnost, nejsme u lékaře kterému platíme aby převzal zodpovědnost za léčbu pacientů. Zodpovědnost ano ale každý vůči svému svědomí že radí to, co má sám vyzkoušený a ví že to funguje.


+Cef Hodnocení: +1
čtv 25.06.2015, 16:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
A může se pít šťáva z mladého ječmene?


Hodnocení: 0
čtv 25.06.2015, 16:52
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Maitri píše:
A může se pít šťáva z mladého ječmene?
:) To jsou otázky jak od zvědavýho děcka. :) Můžeš co chceš ale co jsme si vyzkoušeli a co ti posvětíme se dočteš v Antonínových zlatých pravidlech. ;-) Šťávy tam tuším nejsou.


+Cef Hodnocení: +1
čtv 25.06.2015, 17:15
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Maitri píše:
A to je právě to. Věci, co nesouvisí tolik s tématem, jsou zde..

A věci, které souvisí - byť tisíckrát omílané, tak člověk není trpělivý zopakovat..

Ahoj, v tom se Maitri zrovna dost mylis - vsecko totiz souvisi se vsim :-).
(jeee, ABCD byla rychlejsi a "slohla" mi myslenku :) ..
No uz to mazat nebudu, aspon to mas potvrzeno od dvou lidi nezavisle na sobe:).


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 00:58
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Petr píše:
No rýži v návratovce první den tady asi jen tak někdo neposvětí. :) Vždyť si každý dělejte co chcete ale nebrečte že si svý spackaný zdraví nedokážete dát dopořádku a že za to někdo může.

Pokud jde o zodpovědnost, nejsme u lékaře kterému platíme aby převzal zodpovědnost za léčbu pacientů. Zodpovědnost ano ale každý vůči svému svědomí že radí to, co má sám vyzkoušený a ví že to funguje.

Pac fungovalo i vsem predchudcum i jemu a vi ze na 100% neuskodi. Zase bych to lip nevystihnul :-).
Maitri, vyflakni se na ryzi, polivku, vino p. Cingrose a jine experimenty, drz lajnu v navratovce jak je tu i jinde uz 1000x popsano a uspech Te nemine:).

Maitri píše:
A může se pít šťáva z mladého ječmene?

Jak rika Petr - nespekuluj, tyto vsecky podivne chute uspokojis az po navratovce, to snad 14 dni z Tvyho zivota jeste vydrzis, nebo ne ?:)
Ta rejze s jecmennou stavou Ti nikam snad utece, nebo ji narostou nozicky a vezme ti roha a uz ji nikdy v zivote neuvidis ??? :))))


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 01:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Jenže ono se to asi jinak zvládá člověku, který je v pohodě..

A jinak člověku, co je rozsekaný na kousky..

Já vidím tu všechnu zeleninu a chce se mi z toho akorát zvracet..

Můj žaludek je nemocný - třeba ta šťáva z mladého ječmene, nemusí se jíst, vařit, je zdravá a dokáže to připravit i člověk s depresí a léčí..


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 02:00
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Maitri píše:
Jenže ono se to asi jinak zvládá člověku, který je v pohodě..

A jinak člověku, co je rozsekaný na kousky..

Já vidím tu všechnu zeleninu a chce se mi z toho akorát zvracet..

Můj žaludek je nemocný - třeba ta šťáva z mladého ječmene, nemusí se jíst, vařit, je zdravá a dokáže to připravit i člověk s depresí a léčí..


Maitri tohle Ti tu skutečně nikdo neposvětí. Zkušenosti jsou lecjaké, nicméně napařená zelenina je v tom spektu nejbezpěčnější způsob jak se vrátit. Nikdo neříká, že toho musíš sníst půl kila... stačí půl rajčete nebo jiné měkké zeleniny.
Ale v každém případě doporučuju startnout.


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 08:36
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Maitri píše:
Můj žaludek je nemocný - třeba ta šťáva z mladého ječmene, nemusí se jíst, vařit, je zdravá a dokáže to připravit i člověk s depresí a léčí..

Nevim, nepovim, ani Ti nezarucim vysledek, co vim tak nikdo z pustaru (a uz jsem jich potkal a i cetl od nich spoustu veci) toto nezkousel:).
Cize opakuju, NEEXPERIMENTOVAL bych a pockal po navratovce, nebo aspon ke konci az budes s travenim "rozjeta" :-).


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 09:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Dýně je prý také velmi léčivá.. Zkusím, jestli jí někde mají..


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 10:15
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Dýně je plod se značným množstvím cukru, takže jí považuj za ovoce.


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 10:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Petr píše:
Dýně je plod se značným množstvím cukru, takže jí považuj za ovoce.


Cef říkal, že se může..


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 10:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
No dyť jo může ale považoval bych jí spíš za ovoce než za zeleninu. Nebo maximálně tak za něco mezi.


Naposledy upravil Petr dne pát 26.06.2015, 10:43, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 10:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
A tak trosku ano, ale zaklad je Maitri ta zelenina, napsal jsemjen proto, ze jsi hodne loudila jako decko, tak ta dyne jeste snad ano, ale ne moc.
Jak rika petr moc sily z ni pak nenaberes, spis Te jeste procisti.
Normalne startni paprikou ci rajcetem (naparenyma), dyni potom, ale ne v ten samy den, kdyz uz musis a nevymyslej porad okliky, ok ? :)


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 10:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09.02.2014, 01:07
Příspěvky: 145
pestrá strava dělená strava ájurvéda dosažený půst 21 dnů
Reputace: +82
Maitri píše:
Petr píše:
Dýně je plod se značným množstvím cukru, takže jí považuj za ovoce.


Cef říkal, že se může..


Maitri ty si ale cislo. Opozicnik za kazdu cenu. Mam doma 8r synka a ten je taky isty. :)

- Nespekuluj a pocuvni, ja startujem mrkvou to je dobry kompromis.
- Skonci uspesne navratovku.
- Zacni sportovat a hybat sa,
* - pripadne prehodnot zivot v komunite v tvojom okoli, evidentne to tam nefunguje
- chce to manzela a deti :)


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 15:20
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
GreenApple: Musíš na mě také všechno prozradit? Jako kdyby to dotyční nevěděli......

Souhlasím s Tebou. Jen ten poslední řádek napůl a to poslední slovo si dobře promysli..!


Já teď lituji, že jsem nevydržela. Jenže já neměla žádnou zkušenost s tím, co dělat, když se v tomto stavu člověk dostane do emocí. A když přijdou silné emoce, tak najednou jakoby člověk vnímal, jaké nemoci to může přinést, nebo jaké mohly být potenciální atd., vše je zvláštně zesílené..

Dnes jsem byla na nákupu a přiznám se, že jsem zjistila, že nejsem dobrý následovník doporučení. Musela jsem se řídit podle pocitu zvracení. A pocit zvracení mi říká, že jsem to mohla klidně ještě zvládnout..

Jenže mě se chce zvracet již i z vody z pet lahve - nemám možnost mít jinou. A z různé kosmetiky se mi také chce zvracet. Ale cítím, jak je tělo nějak hezky pročištěné. To je příjemné. A i kloubům se hodně ulevilo. Nebylo to ale dotaženo do té správné míry. Možná v září je lepší čas..

Na podzim je úroda. Teď když se jde do supermarketu, tak je to takové smutné..


Ale díky za řádky. m.


Hodnocení: 0
pát 26.06.2015, 15:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Tak moje návratovka dnes lehla popelem, snad se mi povede se nějak sebrat..

Nebyla jsem dost zenová, neměla jsem dost nadhledu, neuvědomila jsem si včas, že nepotřebuji ten meč na mouchy, ale hlavně klid.. Já jsem ale nemohla již ani spát, jak se mi chtělo zvracet z toho všeho, co jsem mohla čichat..

Ale vedlejší efekt - ten dar vůně plísní jsem přestala cítit při prvním kousnutí do chleba..

Teď je mi to líto..

---

Manželství je pro mě dar, služba a závazek.. Na celý život..

A vnímám v tom takovou hloubku, že k tomu opravdu nejde cokoliv říci, to se dá jen žít. Natož říkat něco o tom, co by člověk chtěl, nebo nechtěl..

Nejde k tomu nic říkat, musí se to žít..


Hodnocení: 0
pon 29.06.2015, 17:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Dobrý den. Začala bych asi tak, že jsem obyčejná ženská. 38 let, 166 cm, váha na začátku roku 63kg. Na začátku dubna jsem se rozhodla že potřebuji změnu. Měla jsem lehké zdravotní neduhy, jedla jsem jak urvaná z řetězu, házela jsem do sebe naprosto všechno jako do popelnice. Byla jsem věčně nafouklá a pak jsem se cítila hrozně. Nutně jsem se potřebovala očistit, stáhnout žaludek, cítit se líp a začít ze sebou něco dělat nebo zhniju. Rozhodla jsem se pro půst. Mé rozhodnutí bylo sice chvíli dopředu ale poměrně spontánní. Říkala jsem si zkusím jeden den. Ten proběhl faj. Pak jsem si řekla zkusím tři a když už byly za mnou řekla jsem si, jdem to dobře sem tam neduhy, ale daly se zkousnout, tak si to nepokazím a zkusím rovnou sedm dní. Měla jsem v hlavě jasno sedm dní je maximum. Moc jsem však nevěnovala pozornosti na návratovku. Na webu jsem toho moc nenašla až jsem narazila na tohle forum. Jsem za něj hrozně ráda, protože jsem tu načerpala spustu inspirace. Mám však drobné trable. Jsem v druhém dnu návratovky. První den se mi asi nepovedl. Někde jsem se dočetla že bude fajn vývar ze zeleniny. Vypila jsem 3 deci. Děsne se mi stáhlo hrdlo a celou noc mě pálilo v krku. Zde jsem pak nalezla správné rady Dnes při malé známce hladu v 10:00 jsem si dala napařenou zeleninu asi půl mrkve a 3 malé růžičky brokolice. Ale jaksi nemám hlad. Co mám dělat. Udělala jsem něco zle? Mám jíst až dostanu hlad? Ale v současné chvíli hlad prostě nemám. Moc děkuji za jakoukoli radu. Prosím hlavně mě nezatracujte, studovala jsem dost celem celého půstu. Nechci si to pokazit. A ještě dotaz jjak je to se stolicí? Na klystýr jsem neměla.. přijde to samo? Nejsem tím zanesená?


Hodnocení: 0
úte 17.05.2016, 19:45
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz