Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 13:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Čauky, předně vítej mezi náma ;-)
Jednak tady Tě rozhodně zatracovat nebudeme
druhak co se týče návratu drž se jednoho plánu, Partyková, PM, Malachov nekombinuj to. Na experimenty času dost.
Vláknina je pro start důležitá, aby vymetla střeva.
Pamatuj zelenina síla ovoce čistič.
3 decky je docela dost, stačilo jedno malé napařené rajče nebo mrkev pořádně rozžvýkat nic víc.
Stolice přijde sama jakmile se to trávicí trakt rozběhne. Pokud nemáš hlad nejez až do hladu. Každý to má indivindi někdo hlad okamžitě někdo hlad až druhý den..
tak se drž :sun:


Hodnocení: 0
úte 17.05.2016, 21:37
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Dekuji za prijeti a prvni reakci. Jsem rada za brzkou odpoved. Cekala jsem ted velmi napjate Na vasi reakci. Pust si myslim ze byl hodne o pocitu tela ale navrat jsem si neumela uplne zorganizovat. Vecer jsem si radeji i kdyz jsem nemela extra hlad dala pro jistotu dve ruzicky naparene brokolice a asi pul mrkve. Ale vidim ze na telo asi specham a necham to na hlad az se opravdu ozve.


Hodnocení: 0
úte 17.05.2016, 23:11
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Netlač do sebe jídlo pokud nemáš hlad a buď trpělivá.
Pořád je to dost jídla co si do sebe necpala, protože se klidně dá přejíst i z půlky rajčete.

Máš nějaký aktivní pohyb, krom sportu kolem domácnosti?


Hodnocení: 0
stř 18.05.2016, 08:18
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Ahoj, tož vítej. Jo mělo by se jíst až na hlad.


Hodnocení: 0
stř 18.05.2016, 09:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Sport aktivní mám 1x týdne chodím na spinning - zrovna včera. A ani po tomto výdeji hlad nepřišel. Ráno si dávám 20 sedů lehů na zahřátí a chci stáhnout povislé bříško. Denně chodím do práce do 6 patra pěšky. A pak jen aktivní víkendy kdy chodíme na výlety. Vím že toho moc není ale víc prostě nestíhám. Navíc jsem teď slabší než kdykoli předtím. Když jdu do schodů už ve třetím patře padám skoro na hubu. Ale myslím že to je nedostatek energie která mi teď chybí.
Dík moc za radu, nerada bych si ublížila - stačil ten vývar. Ještě teď se proklínám. Ale stav se už zlepšil. Ještě mi vadí povlak na jazyku a trochu pachuť v puse, snad to brzo přejde. Jídlo sem si do práce vzala a budu čekat na hlad.


Hodnocení: 0
stř 18.05.2016, 09:16
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
maggie píše:
Sport aktivní mám 1x týdne chodím na spinning - zrovna včera. A ani po tomto výdeji hlad nepřišel. Ráno si dávám 20 sedů lehů na zahřátí a chci stáhnout povislé bříško. Denně chodím do práce do 6 patra pěšky. A pak jen aktivní víkendy kdy chodíme na výlety. Vím že toho moc není ale víc prostě nestíhám. Navíc jsem teď slabší než kdykoli předtím. Když jdu do schodů už ve třetím patře padám skoro na hubu. Ale myslím že to je nedostatek energie která mi teď chybí.
Dík moc za radu, nerada bych si ublížila - stačil ten vývar. Ještě teď se proklínám. Ale stav se už zlepšil. Ještě mi vadí povlak na jazyku a trochu pachuť v puse, snad to brzo přejde. Jídlo sem si do práce vzala a budu čekat na hlad.


To proklínání úplně vynech :!: ... nikdo učený z nebe nespadl, s další návratovkou víš, že vývar u Tebe nepřipadá v úvahu.
Síla se Ti vrátí, to je po půstu normálka
břicho - najdi si na netu cviky na vnitřní břicho. Od něj se vše odvíjí.
pachuť povlak zmizí :-)


+Cef Hodnocení: +1
stř 18.05.2016, 10:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Paráda, tip na břicho - dobrý :ok: . O tom jsem moc nečetla. Určo zavedu místo sedů, ráno je na to čas. Hlad zatím stále nepřišel tak uvidíme zda navečer. Co když nedostanu celý den hlad? Mám nejíst? Nemám totiž ani chuť, nehoní mě mlsná, prostě nic... Stačí mi cítit vůně, mám na stole šálek s nemletou kávou a občas si přivoním, ráda taky sedím s holkama u oběda a vnímám vůně jejich jídla - není to zvrhlé? Myslím že mám hodně disciplinované tělo takže být bez jídla pro mě nebyl vůbec žádný problém, myslím si že bych vydržela i déle ale nechtěla jsem to na začátku přehnat a sama se sebou jsem se dohodla že 7 je na začátek hezká práce, přeci jen bylo to dost spontánní.


Hodnocení: 0
stř 18.05.2016, 11:21
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
maggie píše:
Paráda, tip na břicho - dobrý :ok: . O tom jsem moc nečetla. Určo zavedu místo sedů, ráno je na to čas. Hlad zatím stále nepřišel tak uvidíme zda navečer. Co když nedostanu celý den hlad? Mám nejíst? Nemám totiž ani chuť, nehoní mě mlsná, prostě nic... Stačí mi cítit vůně, mám na stole šálek s nemletou kávou a občas si přivoním, ráda taky sedím s holkama u oběda a vnímám vůně jejich jídla - není to zvrhlé? Myslím že mám hodně disciplinované tělo takže být bez jídla pro mě nebyl vůbec žádný problém, myslím si že bych vydržela i déle ale nechtěla jsem to na začátku přehnat a sama se sebou jsem se dohodla že 7 je na začátek hezká práce, přeci jen bylo to dost spontánní.


hledej cviky na core.. na youtubu videí haba kuk.
zbytečně do sebe nic necpi ... řídit se vlastním pocitem...
co je zvrlýho na tom že přivoníš k jídlu :lol: normálka dělaj to všichni, takže vítej v klubu ;-)
7 super dojeď návrat :ok:


Hodnocení: 0
stř 18.05.2016, 12:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Dík podporu, přesně to jsem potřebovala. ;-) Hlad zatím stále nedorazil, tak třeba večer.


Hodnocení: 0
stř 18.05.2016, 14:27
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
ABCD píše:
maggie píše:
Paráda, tip na břicho - dobrý :ok: . O tom jsem moc nečetla. Určo zavedu místo sedů, ráno je na to čas. Hlad zatím stále nepřišel tak uvidíme zda navečer. Co když nedostanu celý den hlad? Mám nejíst? Nemám totiž ani chuť, nehoní mě mlsná, prostě nic... Stačí mi cítit vůně, mám na stole šálek s nemletou kávou a občas si přivoním, ráda taky sedím s holkama u oběda a vnímám vůně jejich jídla - není to zvrhlé? Myslím že mám hodně disciplinované tělo takže být bez jídla pro mě nebyl vůbec žádný problém, myslím si že bych vydržela i déle ale nechtěla jsem to na začátku přehnat a sama se sebou jsem se dohodla že 7 je na začátek hezká práce, přeci jen bylo to dost spontánní.


hledej cviky na core.. na youtubu videí haba kuk.
zbytečně do sebe nic necpi ... řídit se vlastním pocitem...
co je zvrlýho na tom že přivoníš k jídlu :lol: normálka dělaj to všichni, takže vítej v klubu ;-)
7 super dojeď návrat :ok:


Ahoj a vítej. :flower:
Přesně tak k jídlu přivoní spousta půstařů. To je normálka.
Jinak půst a návratovku máš shrnutou tady: viewtopic.php?f=5&t=409

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
stř 18.05.2016, 21:52
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Ahoj Antoníne, děkuji za přijetí. Nejvíc děkuji za odkaz je super a našla jsem tam další věci které mi ležely v hlavě a jsou shrnuté do kostky. Ačkoli jsem procházela co mě napadlo k tomuhle odkazu jsem nedospěla. Dnes je pro mě čtvrtý den návratovky, cítím se nadmíru dobře. Snědla jsem půl banánu což byl docela výkon, víc jsem nedala najednou mi připadal až přespříliš sladký, že nešlo sníst víc. Od té doby hlad není tak uvidím co navečír. S pomalým návratem u mě není vůbec problém ani chutě nejsou. Snad je vše v pořádku. Myslím že v mém případě bude návrat delší než se předpokládá ale asi to ničemu nevadí. Tělo říká že je mu fajn tak co to měnit :)


+ABCD, +ANTONÍN, +Cef Hodnocení: +3
čtv 19.05.2016, 13:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Prosím zkoušel někdo třeba při návratovce řepu? Syrovou vařenou? Díky za info


Hodnocení: 0
čtv 19.05.2016, 18:37
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Při startu návratovky je šťáva ze syrové červené řepy dobrá stejně jako šťáva z mrkve - ale musí se dost ředit, protože je hodně silný pročišťovač. V průběhu návratovky může být dobrá strouhaná, také ale ne moc, je dost silná. Nebo ředěnou šťávu, také to může docela zasytit. Přišlo by mi škoda ji zničit vařením, z toho pak vznikne nechutná hmota.


Hodnocení: 0
čtv 19.05.2016, 18:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Myslela jsem napařit. Zrovna jsem to zkusila na malinkém kousíčku a není to zlé. Spíš jen trochu dřevnaté ale sladké. nevadí to? A ještě přeci jen další dotaz. O víkendu mě čeká docela náročné kolo. Sama vím že nemám tolik energie ale už tuto akci nemůžu odmítnout a ráda bych jela. Mohu si dát rozpuštěné magnezium? Mívám dost křeče v nohách a obávám se že tohle bude silovka než relax. A taky o víkendu budu mít teprve vlastně šestý a sedmý den návratovky. Mohu o malinko víc jídla při hladu? napadlo mě vzít si víc banánů jjsou sladké a mohly by dodat víc energie. Souhlasíte? nebo co radíte?


Hodnocení: 0
čtv 19.05.2016, 19:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
K predchozimu prispevku- stavy do navratovky nepatri.
Proc?
Nemaji vlakninu, rychle a snadno zkonzumujes velke mnozstvi. V navratovce potrebujes predevsim traveni rozhybat. A ne mu dat stavovy nasup.
Kolo bych s klidem odvolal, pokud se necitis a nemas to vyzkouseny. Kdo vi, co to s Tebou udela. Sportuj,ale s citem pro svoje telo.
Me osobne pomahala proti krecim pri pustu destilka. A pri navratovce mlade pampelisky, nebo nejaky listovy salat. Ty maji horciku habadej a jeste k tomu v lepe vstrebatelny forme, nez dologran.

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


+Cef, +Petr, +maggie Hodnocení: +3
čtv 19.05.2016, 20:13
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
Na energiu skôr nejakú zeleninu, rajčatá sú dobré ale myslím, že čím viac jedla, slabší výkon.
A ešte jedna vec je neprogramovať sa popredu štýlom viem , že nezvládnem, lebo telo sa tomu prispôsobí.


Hodnocení: 0
čtv 19.05.2016, 20:15
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Pozor tak jsem to nemyslela že bych dopředu věděla že budu K.O. Jsem aktivní cyklista. Chodím pravidelně na spinn a venku jsem hned co se pěkně oteplí. Ale zase pozor nejsem taková ta co vyjede i v pěti stupních. Jezdím na pohodu mám natrénováno. Jen vím že i na spinu občas když víc zaberu tak mám křeče i v těhu jsem tím hodně trpěla.
Díky za tip se salátem to na kole uvezu :) Vím že když přijde na kole krize musím něco sníst abych se zase nakopla. nepočítám že pojedu stovku ale k padesáti to bude.
A jestli je napařená řepa O.K. zjistím za chvíli snad se mi ji podařilo udělat dobrou...
Díky za rady.


+cervik1980 Hodnocení: +1
čtv 19.05.2016, 20:25
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
Bicykel býval môj život, bez neho ani na krok, leto zima, non stop verím, že sa mi k tomu podarí vrátiť :-D


+Cef Hodnocení: +1
čtv 19.05.2016, 20:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Jinak napareny se ji jen prvni jidlo. Pak uz nemusis naparovat.

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
čtv 19.05.2016, 20:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Tyto preparáty typu hořčíku a různých ionťáků bys časem měla přestat potřebovat. Pročištěný tělo funguje i bez nich v zátěži bez problémů. Jsou to berličky který příčinu problému neřeší.


+ANTONÍN, +maggie Hodnocení: +2
čtv 19.05.2016, 20:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Jo jo četla jsem že stačí první jídlo, ale svěží bych asi řepu samotnou nedala je hodně zemitá a tvrdá. Ale vážení teď jsem ji zblajzla napařenou a byla naprosto skvělá. Sice ten ocas tam je musím si jít vyčistit zuby, ale jinak skvělá. Sladká hezky barevná křupavá... proti brokolici delikatesa. Uvidím co na to bříško...


+ANTONÍN Hodnocení: +1
čtv 19.05.2016, 20:45
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Co se křečí týče uvidím jak pomohl půst. Poslední dva dny půstu jsem totiž po ránu nemohla ani vstát jaké jsem měla křeče v lýtkách, ale přičítala jsem to k půstu že se to může dít. Tak uvidím. Samo že do sebe teď nechci sypat patáky, ale nevěděla jsem co s těma křečema. projdu web a nastuduju zeleninu a jejich obsahy. O zelenině toho moc nevím, jím ji protože mi chutná a nikdy jsem neřešila co složení. Mám se ještě co učit ;-)


Hodnocení: 0
čtv 19.05.2016, 20:49
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Křeče do lýtek jsem při půstu taky někdy dostával, přičítám na vrub čištění těla. Dále i po návratu když jsem do jídla zařadil příliš mnoho živočišných proteinů.
Ale za hlavní příčinu kromě intoxikace považuji nevhodný trénink, od té doby co za posledních pár roků trénuju běh přes špičky, křeče nejsou. A to ani po celodenní zátěži při výstupech do kopců.


Hodnocení: 0
čtv 19.05.2016, 20:59
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Panda píše:
Při startu návratovky je šťáva ze syrové červené řepy dobrá stejně jako šťáva z mrkve - ale musí se dost ředit, protože je hodně silný pročišťovač. V průběhu návratovky může být dobrá strouhaná, také ale ne moc, je dost silná. Nebo ředěnou šťávu, také to může docela zasytit. Přišlo by mi škoda ji zničit vařením, z toho pak vznikne nechutná hmota.

Pando ! Zkousel jsi - repnou stavu konkretne ?
Ta totiz pokud z ni neudelas homeopatikum je doslovny ekrazit po pustu, spalila mi (kdysi davno) komplet hltan, krk, patro, uplne vsecko (konkretne naredena Breusovka).
Potom jeste jablecna stava - stejny ucinek, opatrne s experimenty se stavickama, pravdu di Antonin ! :).


Hodnocení: 0
čtv 19.05.2016, 23:28
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Ano, dříve jsem běžně začínal návratovky ředěnými šťávami z mrkve a červené řepy (syrové), jak doporučuje Partyková a ruští autoři. I má žena tak začínala po svých 21. Samozřejmě neředěná štáva je hodně silná a agresivní. Na začátku návratovky jsou zesílené chutě, tak by neředěná šťáva ani nechutnala jako příliš sladká.


Hodnocení: 0
pát 20.05.2016, 00:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Panda píše:
Ano, dříve jsem běžně začínal návratovky ředěnými šťávami z mrkve a červené řepy (syrové), jak doporučuje Partyková a ruští autoři.
To bude nejspis tim, ze ma pani Partykova rusky prizvuk a kopirovala (vychazela) z ruskych autoru :).
Asi budu nejaky precitlively i na ty redene stavy, proto doporucim uplne vsem i nadale prvni den naparenou zeleninu na obnovu strevniho slizu:).


Naposledy upravil Cef dne pát 20.05.2016, 10:56, celkově upraveno 1

+ANTONÍN Hodnocení: +1
pát 20.05.2016, 10:25
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Partyková je kompilát Malachova.


+Cef Hodnocení: +1
pát 20.05.2016, 10:47
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Vážení mám problém... jsem v šestém dnu návratovky. A včera mě začalo bolet v krku a dnes nemluvím skoro nepolknu. Stalo se Vám to taky někdy? Ležím a nevím jak dál. Jídlo jsem striktně dodržovala. Dnes jsem jedla až někdy v jednu trochu ledového salátu, okurku a 3 cherry rajčátka. Navíc mě začala pálit kůže ve vlasech. máte někdo podobnou zkušenost? Nemám vůbec hlad ani chutě. Po těle se ale cítím docela normálně. Možná snad se mi jen točí hlava a dnes jsem víc unavená. Ale ten krk je děsný. Jo a výlet na kolo tedy padl :-(


Hodnocení: 0
sob 21.05.2016, 19:48
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Vyloupli se ti stary nemoci, takze nech to dojet.


Naposledy upravil ABCD dne sob 21.05.2016, 21:23, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
sob 21.05.2016, 20:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka - otázky

Registrován: úte 17.05.2016, 18:24
Příspěvky: 18

Reputace: +5
Tomu nerozumím to je normální?


Hodnocení: 0
sob 21.05.2016, 20:45
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz