Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 05:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: 21denní přechod
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Pega píše:
Epifíza, mozgová šišinka sa dá rozvíjať napríklad vizualizáciou pri čítaní umeleckej literatúry, počúvaním rozhlasových hier, tvorbou a hľadaním krásy ,skrátka tam, kde do bežnej vizualizácie sa primiešava i vlastná námaha citového prežívania.

To úzko súvisí i s dlhovekosťou, kedy sa vyvažuje činnosť predného a zadného mozgu s epifízou. Takí ľudia udivujú svojou harmonickou filozofiou.

páni, doufám, že vás udivuju svou harmonickou filozofií... :dance:
To je Pego jako když to píšeš o mně. Díky mé práci mám vizualizaci hodně vyvinutou, dovedu si představit celé ulice, otáčet jimi, vznést se nad ně a tím zcela změnit perspektivu, a pak ty perspektivy dát dohromady, aby to "ladilo". To když vykládám někomu, kdo neví, jak fungujou mozky malířů, tak mi nevěří.

K hudbě: celé dětství jsem chodila do hudebky na housle. Tam se zase říkalo, že provozování hudby u dětí zvyšuje IQ o několik bodů. Tenkrát se tomu lidi smáli, ale po létech jsem to četla v nějakém vědeckém článku...

Tak snad k tomu pohybu, stravě, klidné nátuře a vyváženému mozku (:-) už nebudu pro život nic víc potřebovat :dance:


+Pega Hodnocení: +1
pon 05.11.2012, 18:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz