Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 08:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek miguel12

Registrován: stř 20.03.2013, 00:22
Příspěvky: 2

Reputace: 0
Ahoj, zrovna dokončuji 5. den svého prvního sedmi denního půstu. Před ním jsem měl dva jednodenní a jeden třídenní, který jsem ale zničil, protože jsem nevěděl, že je třeba dodržet návratovku a doslova jsem se přecpal.

Podle Malachova si plánuji dát sedmý den ve čtyři hodiny kefírové mléko a první den návratovky začnu vařeným rajčetem a na oběd bych si dal třeba banán, protože v práci si zeleninu napařovat nehodlám. Mimochodem docela mě zaujalo, že Malachov píše, že v návratovce po sedmičce si dal mmj. chléb s máslem :)

To na co se chci zeptat, je jestli můžu do návratovky zařadit i kvalitní přesnídávky? Nakoupil jsem si ovocné i pár mrkvových.

Díky za odpověd.


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 00:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Hehe, Ty budes nejspis nejakej kaskader-provokater anebo vtipalek:).
Jedno, nebo druhy, co ? Jinak vitej u nas :-).
-------------------
Nejde o to co hodlas nebo nehodlas, ale co bez uhony prezijes, napareny tu doporucujem pouze prvni den, pak muzes dal maly mnozstvi syrove (negresivni) zeleniny:).
(kefir, slany pecivo a maslo je tezka pecka v pocatku navratovky, ale kdyz na tom trvas je to Tvoje zdravi, presnidavky s E-ckama nekomentuju:) ).


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 10:18
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Pavla Máchy (www.pust.cz)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
miguel12 píše:
Ahoj, zrovna dokončuji 5. den svého prvního sedmi denního půstu. Před ním jsem měl dva jednodenní a jeden třídenní, který jsem ale zničil, protože jsem nevěděl, že je třeba dodržet návratovku a doslova jsem se přecpal.

Podle Malachova si plánuji dát sedmý den ve čtyři hodiny kefírové mléko a první den návratovky začnu vařeným rajčetem a na oběd bych si dal třeba banán, protože v práci si zeleninu napařovat nehodlám. Mimochodem docela mě zaujalo, že Malachov píše, že v návratovce po sedmičce si dal mmj. chléb s máslem :)

To na co se chci zeptat, je jestli můžu do návratovky zařadit i kvalitní přesnídávky? Nakoupil jsem si ovocné i pár mrkvových.

Díky za odpověd.

Ahoj Miguel vítej :-)
většina z nás má vyzkoušenou návratovku podle Pavla Máchy ... a začátečníkům ji doporučujeme a chleba s máslem tam skutečně nepatří jelikož jsou tam skryté soli a tuk.
Nemůžeme ti tedy radit něco co nemáme odzkoušené sami na sobě. Návratovka je spojená se sptávným srartem orgánů. Přečti vlákno návratovka podle PM nebo jdi na pust.cz tam je taky dost info. Přeju dobrý start a úspěšný návrat :-)


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 10:32
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Já tedy začínal podle Malachova. Mléko v návratovce vynechej zcela. Chléb když už tak bez másla a opeč si topinku a ne ze začátku návratovky. První den zůstaň jen u zeleniny, banán nejdřív druhý den.

Ale jedu už taky podle PM a doporučuju taky tak, alespoň se o to pokusit co nejdýl vydržíš a až potom když to nedáš, tak zařazovat koncentrovanější potraviny.


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 10:42
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10.01.2013, 10:51
Příspěvky: 86
vegetarián dosažený půst 14 dnů buddhista
Reputace: +51
Po první trojce jsem si po vzoru Malachova dal chleba s máslem. Do rána jsem docela slušně otekl. Ale každý nejspíš reaguje jinak. Od té doby dělám zde preferovanou napařenou zeleninu - bez problémů...


+Cef Hodnocení: +1
stř 20.03.2013, 10:47
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Tohle vážně Malachov někde doporučoval? To je dost drsňárna - v chlebu je hodně soli (ze které se pak otéká - sůl by neměla být po celou návratovku) a takový tukový šok (máslo) je pořádný zápřah, po delším půstu až životu nebezpečný.


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 10:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
No právě, se solí opatrně, chléb bych dával když už tak v druhý půli návratovky a pozor na přesolený výrobky.
Jo každý reaguje jinak, mě sůl příliš nevadí ani v návratu ale hodně lidí otéká. Hlavně taková návratovka nedá to co návratovka na zelenině. Je to škoda vynaloženýho úsilí.


+Dave Hodnocení: +1
stř 20.03.2013, 10:53
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Miguel neboj se nás ... ptej se . ;-) je lepší se dvakrát zeptat než se si pak lízat rány ... :-)
sůl ani tuky do návratu nepatří souvisí to právě se správným startem orgánů :-)


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 10:56
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Lidé často uvažují, že stačí když si jídlo nebudou solit - ale zapomínají, že spousta výrobků (jako pečivo) je už od výrobce silně přesolených.


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 10:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Dave píše:
Po první trojce jsem si po vzoru Malachova dal chleba s máslem. Do rána jsem docela slušně otekl. Ale každý nejspíš reaguje jinak. Od té doby dělám zde preferovanou napařenou zeleninu - bez problémů...
To je prave to o cem se Davide zminuju, sul (i nepatrne množství) v pecivu je tezkou ranou pro cerstve porocistene jeste ne na 100% behajici ledviny.
To si lidi vůbec neuvedomuji a dost riskuji, hodne riskuji. Svy ledviny mam rad vic nez jakykoli jiny :).
---------------
Jooo, není se ceho bat, jsme to tu nedavno jinde resili uz asi po 160-ty (co a proc a jak a kdy) tak jsem mozna moc na Tebe vyjel, nemyslel ale zle a nejak osobne (ani Te neznam):).
Tak pokud jsi opravdu jen nevedomy, jakoby sem nic nerek:) a doporuceni kolegu pustaru je zbytecne komentovat, mají pravdu.
Machova navratovka je jistota ze neopuchnes a jiny podobny zvěrstva kvůli kterym bys musel zpet do pustu a narovnávat skody :-).
Jen je třeba mit vuli a udrzet chute ještě nejaky cas na uzde:).


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 12:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů

Registrován: pon 26.11.2012, 00:30
Příspěvky: 7

Reputace: 0
Přidám se se svojí skromnou troškou (nikoli Troškou:-D); po pár prvních jedničkách jsem se sám překvapil tím, jak se mi zprotivila pařená mrkev, kterou jsem dřív míval rád, ale v návratovkách jsem byl vždy jen na ni a jak jsem psal ... Teď se chystám na první trojku a na samotnou mrkev už to nevidím, co takhle květáček, brokolice, okurka hadovka, ..?


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 19:31
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Martinigue píše:
Přidám se se svojí skromnou troškou (nikoli Troškou:-D); po pár prvních jedničkách jsem se sám překvapil tím, jak se mi zprotivila pařená mrkev, kterou jsem dřív míval rád, ale v návratovkách jsem byl vždy jen na ni a jak jsem psal ... Teď se chystám na první trojku a na samotnou mrkev už to nevidím, co takhle květáček, brokolice, okurka hadovka, ..?

a co takhle napařený rajče ;-)


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 19:41
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů

Registrován: pon 26.11.2012, 00:30
Příspěvky: 7

Reputace: 0
Jo, to jsem zapomněl přidat do seznamu. :-P I když upřímně - ten humus převlečený do tvarů a barev rajčat, který je k sehnání v supermarketech, ten mě rajčata téměř odnaučil jíst, a to jsem je přímo miloval..

ABCD píše:
Martinigue píše:
Přidám se se svojí skromnou troškou (nikoli Troškou:-D); po pár prvních jedničkách jsem se sám překvapil tím, jak se mi zprotivila pařená mrkev, kterou jsem dřív míval rád, ale v návratovkách jsem byl vždy jen na ni a jak jsem psal ... Teď se chystám na první trojku a na samotnou mrkev už to nevidím, co takhle květáček, brokolice, okurka hadovka, ..?

a co takhle napařený rajče ;-)


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 19:59
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Myslím že až to zkusíš tak budeš docela překvapený. Často se celý půst těším na to první jídlo, napařené rajče se stáhnutou slupkou, protože mívám pocit že jsem nikdy nic lepšího nejedl. Po půstu jsou úplně jiné chutě. Jinou zeleninou bych už ani nezačínal.


+Dave Hodnocení: +1
stř 20.03.2013, 20:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Posledni pusty jsem si si naparoval prvni dny smes vseho nac mam chut, ale samoze rajce nechybi a tim taky zacinam.
Uzasna je kedluben, mrkev taky muzu, papriku, kousek brambory, proste vsecko mozny, ale do velikosti hrsti samozrejme:).
Jako napareny salat mnamka, si dam vzdycky "do nosu" :-).


Hodnocení: 0
stř 20.03.2013, 22:00
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů

Registrován: stř 20.03.2013, 00:22
Příspěvky: 2

Reputace: 0
Ahoj a děkuji za Vaše odpovědi.

Mirek mi vysvětlil, jaký je ideální postup při návratovce podle Máchy. Já jsem na začátku četl Malachova, ale ten důležitost správně provedené návratovky tolik nezdůrazňuje, resp. si tak trochu protiřečí ((viz. třeba ten chléb s máslem a podmáslí) Na druhou stranu, nevím ve kterém roce to psal, třeba ještě nebylo v potravinách tolik škodlivin jako máme my dnes.

Nicméně díky Mirkovým radám a přečtení celého vlákna jsem se rozhodl pro šetrný přístup při návratu, takže začnu hezky napařeným rajčátkem, akorát nevím, kde teď nějaké opravdu dobré seženu ... :-(

P.S. Nedá mi to a ještě se Vás zeptám na dvě věci, i když je to mimo téma tohoto vlákna, omlouvám se.

1- První 4 dny jsem na sobě pozoroval jisté pozitivní účinky, zejména na očích, byly krásně čiré a lesklé, po 5. dnu ale mi přijde že tu čirost ztratily a přijdou mi spíš unavené a trochu zamžené, navíc se u mě zvětšuje fyzická slabost a třeba včera večer, tj. na konci šestého dne jsem usnul až po dvou hodinách a bál jsem se, že vůbec neusnu. Je to v pořádku?

2- Jaký máte názor na saunování během půstu. Já jsem byl v sauně 4. den půstu a když jsem lezl do bazénku, tak jsem se trochu bál o srdíčko, protože bylo jako o život (je mi 25 let, takže se mi to v sauně stalo poprvé), tak jsem se snažil dýchat zhluboka, jednou se ponořit a rychle z vody ven. Musím ale říct, že nálada po sauně potom byla euforická. :)

Příjemný den. :sun:


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 11:20
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
miguel12 píše:
Ahoj a děkuji za Vaše odpovědi.

Mirek mi vysvětlil, jaký je ideální postup při návratovce podle Máchy. Já jsem na začátku četl Malachova, ale ten důležitost správně provedené návratovky tolik nezdůrazňuje, resp. si tak trochu protiřečí ((viz. třeba ten chléb s máslem a podmáslí) Na druhou stranu, nevím ve kterém roce to psal, třeba ještě nebylo v potravinách tolik škodlivin jako máme my dnes.

Nicméně díky Mirkovým radám a přečtení celého vlákna jsem se rozhodl pro šetrný přístup při návratu, takže začnu hezky napařeným rajčátkem, akorát nevím, kde teď nějaké opravdu dobré seženu ... :-(
stačí střední rajče ... ani trvdé ani moc měkké ...do hrnce s trochou vody vlož pařník nebo sítko tak aby rajče nebylo ve vodě aby se pařilo nikoliv vařilo ;-) a přiklop pokličkou a číhej až se ti voda začne vařit ..rajče by mělo teplé ale ne uvařené to poznáš tak že je ještě lesklé ..rakjče třeba rozkroj napůl aby si ho prohřál zevnitř je to fofr takže tak do inutky bude hotovo


P.S. Nedá mi to a ještě se Vás zeptám na dvě věci, i když je to mimo téma tohoto vlákna, omlouvám se.
1- První 4 dny jsem na sobě pozoroval jisté pozitivní účinky, zejména na očích, byly krásně čiré a lesklé, po 5. dnu ale mi přijde že tu čirost ztratily a přijdou mi spíš unavené a trochu zamžené, navíc se u mě zvětšuje fyzická slabost a třeba včera večer, tj. na konci šestého dne jsem usnul až po dvou hodinách a bál jsem se, že vůbec neusnu. Je to v pořádku?
jneomlouvej se jo? ;-) ptej se ...říkám je lepší se dvakrát zeptat než pak couvat zpátky ...takže je to v pořádku dostáváš se do další fáze tím je acidotická krize, přečti i Partykovou at máš ucelený pohled co se děje při půstu, ale návrat doporučuji podle PM

2- Jaký máte názor na saunování během půstu. Já jsem byl v sauně 4. den půstu a když jsem lezl do bazénku, tak jsem se trochu bál o srdíčko, protože bylo jako o život (je mi 25 let, takže se mi to v sauně stalo poprvé), tak jsem se snažil dýchat zhluboka, jednou se ponořit a rychle z vody ven. Musím ale říct, že nálada po sauně potom byla euforická. :)
se saunováním v půstu bych byla opatrná, při delších půstech je dávat pozor aby se nezamotala hlava ... jsi sice mladý člobrďka ale ani tak bych do bazenku neskákala a když už raději šla pod sprchu a pomalu od nohou bych sprchovalajinak je to skutečně velký nápor na srdce

Příjemný den. :sun:

tobě taky hezký den


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 11:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů

Registrován: ned 07.10.2012, 15:16
Příspěvky: 25
dosažený půst 21 dnů
Reputace: +1
Rajče: Dají se koupit, i teď, třeba bio.


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 15:15
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů

Registrován: čtv 26.01.2012, 13:44
Příspěvky: 179
dosažený půst 40 dnů
Reputace: +65
Migueli, pozor na to, že když někteří cizí autoři mluví o různých potravinách, myslí tím často něco úplně jiného než co koupíš třeba tady v supermarketu. Takže na kefír a chleba fakt radši zapomeň. I když trochou kvalitního domácího kefíru se začít dá i jako první jídlo, je to dostatečně vyzkoušené na to, aby si to v případě zájmu vyzkoušel zkušený půstař, nebo třeba když není jiná možnost, ale tobě bych to nedoporučil.
A další věc, do prvních dnů návratovky nepatří ze zeleniny brambory a z ovoce banán (a taky příliš kyselé ovoce nebo ovoce s velkým obsahem enzymů - většinou exotické druhy, ale třeba i kyselá jabka, taky ostružiny atp.) kvůli přílišnému obsahu škrobů a cukrů ale i z jiných důvodů to nejsou zrovna ideální potraviny.


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 19:54
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Ačkoliv se to nezdá, kefírem se skutečně dá začít, vyzkoušeno. Ale jen decku a potom v návratovce už nic. Tyhle pokusy ovšem jen pro ty co mají naučenou návratovku na zelenině.


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 20:28
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů

Registrován: čtv 26.01.2012, 13:44
Příspěvky: 179
dosažený půst 40 dnů
Reputace: +65
Petr píše:
Ačkoliv se to nezdá, kefírem se skutečně dá začít, vyzkoušeno. Ale jen decku a potom v návratovce už nic. Tyhle pokusy ovšem jen pro ty co mají naučenou návratovku na zelenině.
Jo, on to Malachov docela logicky vysvětluje a ve své praxi i běžně používá. Má ale k dispozici kvalitní potraviny, i ten jeho chleba je něco co se tady prostě nedá sehnat. Třeba na kefíru z hypermarketu bych si rozhodně netroufl startovat.
Já jsem zkoušel kefír asi dvakrát někdy kolem 2., 3. nebo 4. dne návratovky, dal jsem pokaždé asi 200ml, a lepší pocit byl rozhodně po zelenině. Ale asi něco bude na tom, že je třeba to udělat přesně podle návodu, tedy fakt jen první jídlo, pak ten den už nejíst nic a od dalšího dne normální návratovku už bez kefíru...


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 20:46
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Tak nějak.

U chleba je třeba mít na paměti, že tradičně se pekl zcela bez soli kvůli kynutí. Dnes přidávají pekařské droždí a sůl přímo do chleba. Z takovýho se v návratovce leda tak oteče.


Hodnocení: 0
čtv 21.03.2013, 20:53
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Návratovka podle Partykové a ruských autorů
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Ano, pohyb a psychika - srovnat si to v hlavě je základ. :-)


Hodnocení: 0
sob 19.08.2017, 13:08
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz