Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 05:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek LenkaH

Registrován: pon 19.06.2017, 16:26
Příspěvky: 2

Reputace: 0
ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli můžu pokračovat v půstu, když nemám po 7-čce žádný pocit hladu ?
...i po sedmi dnech mám stále zabarvenou moč do žluta


Hodnocení: 0
pon 19.06.2017, 17:27
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: 7 denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
LenkaH píše:
ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli můžu pokračovat v půstu, když nemám po 7-čce žádný pocit hladu ?
...i po sedmi dnech mám stále zabarvenou moč do žluta


ahoj vítej ;-)
moč je zbarvená do žluta normálně , nicméně pokud je tmavá i po napití více množství vody startni.....a více pij
moč by měla být světlá
chtělo by to trochu více info..kolik Ti je, kolik půstů už si zvládla, jaké byli návraty a proč půstuješ..


Hodnocení: 0
pon 19.06.2017, 22:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 7 denní půst

Registrován: pon 19.06.2017, 16:26
Příspěvky: 2

Reputace: 0
děkuji za přivítání :-)
je mi 48, mám celý život nadváhu cca 20 kg a s půsty jsem začala tak před třemi lety..většinou jednodenní, málo 3 a jedenkrát ročně 7, tohle je moje třetí...zbavila jsem se senné rýmy, bronchiálního astma, bolesti zad, ...ale závislost na sladkostech a kávě mi zůstala, čokoládu miluju ...teď jsem si chtěla vyřešit různé: únavu, špatné spaní, malé tukové bulky na noze a samozřejmě je doba alergiíí tak aby se mi to nějak zase nerozjělo...tož tak
Dnes cítím, že půst pomalu ukončím...už se necítím tak euforicky jako sedmý den a nemám teď v celém dni moc času na relaxaci...nicméně veškeré rady uvítám. Lenka


Hodnocení: 0
stř 21.06.2017, 08:52
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: 7 denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
LenkaH píše:
děkuji za přivítání :-)
je mi 48, mám celý život nadváhu cca 20 kg a s půsty jsem začala tak před třemi lety..většinou jednodenní, málo 3 a jedenkrát ročně 7, tohle je moje třetí...zbavila jsem se senné rýmy, bronchiálního astma, bolesti zad, ...ale závislost na sladkostech a kávě mi zůstala, čokoládu miluju ...teď jsem si chtěla vyřešit různé: únavu, špatné spaní, malé tukové bulky na noze a samozřejmě je doba alergiíí tak aby se mi to nějak zase nerozjělo...tož tak
Dnes cítím, že půst pomalu ukončím...už se necítím tak euforicky jako sedmý den a nemám teď v celém dni moc času na relaxaci...nicméně veškeré rady uvítám. Lenka


No je škoda , že ses nekoukla hned na odpověď, nicméně i ta únava teď může být způsobená nedostatkem vody.
Řešit půstem váhu bez zařazení pravidelného pohybu a úpravy stravy (celkově změnou životního stylu čili změny myšlení) je prostě nesmysl neb přibereš ještě víc jak se začnou pročišťovat čakry. Jsou to spojené nádoby.
Dneska jsi 9 nebo 10 den?


Hodnocení: 0
stř 21.06.2017, 09:03
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AhrefsBot [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz