Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 13:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek petra_photo

Registrován: pon 03.07.2017, 10:56
Příspěvky: 2

Reputace: 0
Ahoj,


prosím o radu - jsem nováček v půstech a i když se snažím co nejvíc studovat a číst vše potřebné, tak jsem při svém prvním 3 denním půstu udělala několik chyb. Začala jsem nejprve s jednodenním půstem, ale pouze 2x před zahájením 3 denního půstu, byla jsem tak nadšená z toho jak se cítím po jednodenním půstu, že jsem se po hlavě pustila hned do trojky a upřímně příprava nebyla zas až tak perfektní. Navíc ve čtvrtek kdy bylo poslední jídlo kolem 20h, jsem se cítila celý den hodně unavená, prostě né ve svojí kůži, pátek naprosto v pohodě, v sobotu ráno mi bylo velmi zle, motání, mžitky před očima, brnění rukou a nohou a došlo i na zvracení, prostě jako opravdu silná kocovina, to mě neodradilo, spíše jsem měla i radost, že se zahajuje proces čištění, odpoledne mi již bylo dobře, až báječně, fyzicky i psychicky, ale navečer jsem začala pociťovat ledviny. Po celou dobu jsem sí hlídala množství vypité vody (kohoutková) i když mi vůbec nechutnala. V noci ze soboty na neděli cca kolem 4:00 jsem se probudila se zimnicí, velkou bolestí ledvin, moč byla tmavší než obvykle, proto jsem půst ukončila a napařila si hrst zeleniny - troška mrkve a rajčat, poté jsem šla spát, přišla úleva a vzbudila jsem poté kolem deváté a bylo mi mnohem líp, jen ta bolest ledvin stále zůstala. Měla jsem pocit, že mi pomůže bylinkový čaj a také že ano, hned po vypití proběhla stolice a moc se mi ulevilo. Celý den jsem pociťovala příval energie a dala jsem si pak odpoledne ještě hrst zeleniny.
Dnes v pondělí mě ledviny bolí ještě více. Je možné že by byl někde nějaký kamínek, písek? Co radíte prosím?
Jinak záněty močového měchýře mě trápí již několik let, poslední dva roky to není tak akutní, ale jednou do roka si tím prostě projdu.
Ráda bych se co nejdříve vrátila k jednodennímu půstu alespoň 4x do měsíce a poté až opět bych zkusila trojku.
Ještě bych měla zmínit, že na zdravější stravu jsem najela až v posledních třech měsících a ještě do nedávna jsem byla silný kuřák.

Díky všem předem za radu :)


Hodnocení: 0
pon 03.07.2017, 11:16
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: 3-denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Ahoj vítej zde,
u Tebe bude potřeba více vody. Zatím 1 a pak za měsíc zkus opět 3. Bylinné čaje do návratu nepatří patří tam pořád voda. Zkus destil z lékarny u 3 to není zas díra do peněženky.
Je možné že se Ti něco uvolnilo, proto je potřeba postupně ten uvolňovat usazený bordel.
Pohyb je u Tebe nutný, takže pokud jsi absolut nesportovec tak pomalu najet na pravidelnéprocházky s postuně vkládat indiánský běh(chůze, běh, chůze běh).
Nenapsala jsi kolik je Ti let abychom měli alespoň trochu bližší info, proto info nahoře jsou dosti obecné. Nicméně pro orientaci dostačující.
Držím palce. ;-)


Hodnocení: 0
pon 03.07.2017, 14:02
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: 3-denní půst

Registrován: pon 03.07.2017, 10:56
Příspěvky: 2

Reputace: 0
ABCD píše:
Ahoj vítej zde,
u Tebe bude potřeba více vody. Zatím 1 a pak za měsíc zkus opět 3. Bylinné čaje do návratu nepatří patří tam pořád voda. Zkus destil z lékarny u 3 to není zas díra do peněženky.
Je možné že se Ti něco uvolnilo, proto je potřeba postupně ten uvolňovat usazený bordel.
Pohyb je u Tebe nutný, takže pokud jsi absolut nesportovec tak pomalu najet na pravidelnéprocházky s postuně vkládat indiánský běh(chůze, běh, chůze běh).
Nenapsala jsi kolik je Ti let abychom měli alespoň trochu bližší info, proto info nahoře jsou dosti obecné. Nicméně pro orientaci dostačující.
Držím palce. ;-)


Perfektní!! Díky moc! Je mi 32 let, měřím 161 cm a vážím 50 kg a momentálně to se sportem není úplně žhavé a vlastně po dobu celého půstu jsem byla zavřená doma a až dnes jsem se vydala na procházku a je to opravdu znát, citím uvolnění, jinak dříve jsem pravidelně cvičila jógu, teď to poslední půl rok flákám, takže s tím opět začnu.
Kolik té vody mám zhruba vypít? Ještě jednou moc děkuju! :-)


Hodnocení: 0
pon 03.07.2017, 14:16
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: 3-denní půst
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
vody tolik aby byla moč světlá. :-)


Hodnocení: 0
pon 03.07.2017, 15:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz