Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 10:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
efekt upratania si v sebe je poznať, mení sa pohľad na svet a veci okolo seba, dochádzajú súvislosti vecí minulých ale najväčšie plus je ten vnútorný pokoj a rozvaha a nejak som sa odučil hnevať.
S tou ušetrenou energiou na trávení je mi to jasné, takmer všetky orgány sú pri trávení aktívne naplno, vrátane srdca a pľúc, takže úspora tam je značná a takisto priestor na detox a regeneráciu.


+Cef Hodnocení: +1
pon 07.12.2015, 19:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
cervik1980 píše:
... Lekári ma odpísali ale nikdy som neprijal ich názor, že je to nezvratné a teraz sa dostavujú prvé výsledky môjho presvedčenia, že telo sa dokáže zregenerovať samo. Po návratovke mám ďalšiu kontrolu , tak som zvedavý na výsledky, info pridám


;-) Včera jsem byl na kontrole u onkologa.
Něco se paní doktorce nezdálo (je to nově sloužící doktorka, která mě nezná) a jala se mi nabízet biologickou léčbu. I zastavil jsem proud jejích slov a rovnou se zeptal na vedlejší účinky. Začala mi je vyjmenovávat a já jsem jí vysvětlil, že vedlejší účinky by mohly být pro mě horší, než nepodstoupit léčbu. Prostě jsem jí přesvědčil.
A to se mi už stalo po několikáté, že jsem prostě doktora ukecal. :mrgreen:

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


+jao Hodnocení: +1
úte 08.12.2015, 12:27
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
pri rakovine dajú lekári možnosť bojovať a šancu na uzdravenie, pri tom čo určili mne, mi len schválili plný invalidný, predpísali lieky a koncentrátor kyslíka a s dovetkom bývalej pľúcnej, že nech si nemyslím, že my to nejak môže pomôcť, že si mám len zvyknúť a začať napríklad čítať knihy lebo ten stroj a lieky sú len na to aby sa mi ľahšie dýchalo ale nevyrieši to môj problém.


Hodnocení: 0
úte 08.12.2015, 15:32
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
cervik1980 píše:
Ale jedlo dnešnej doby je sviňa, niekedy keď čítam zloženie tak mám pocit, že sa ma chcú zbaviť, všetko sa vyrába aby boli čo najnižšie náklady a na zdravie sa kašle. A ludia v biede sa utiekajú k tomu najlacnejšiemu svinstvu, je to až do plaču kam sme dospeli.

Chemicky konzervovaných srágor je většina, a mezi tím nekonzervovaným zbytkem se dá vybrat. Stačí jednoduchý pravidlo - Čtyř bílých jedů:
Cukr
Sůl
Bílá mouka
Mlíko a všechny výrobky z něj

Sůl s mírou dle chuti a zbylý tři jedy nepotřebujeme vůbec. Beztak příčinou 99% nemocí je mlíko a cukr.


Hodnocení: 0
úte 08.12.2015, 15:45
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Petr píše:
...Beztak příčinou 99% nemocí je mlíko a cukr.
V žebříčku bych dal bílou mouku na 1. místo.


Hodnocení: 0
úte 08.12.2015, 16:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Petre a myslis teda ze nepomuze ani kdyz si ty teply, krupavy, vonavy, uzasny rohliky z mouky + soli nalezite vychutnam (jak rikas v klidku, pohode, proste si je OBCAS uziju, nemyslim se jich zrovna prezrat) ??
Obcas me honi chute na stary "srajdy", nedavno jsem si koupil 10 dkg vlasaku a k tomu si ohral v torube teply rohlik, to byla mnamkaaaa : :).

Ted treba doskvaruju cerstvy sadlo, meli nadherny hrbetni, jsem neodolal:), dam si pekne posoleny skvarky a dnesni mekky krupavy chlebik, jeste byl vlazny kdyz jsem jej bral:).
Moje dnesni veskery jidlo, vic az do zitra nemusim:).


+jao Hodnocení: +1
úte 08.12.2015, 18:10
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Kdysi na Vitariánu byl článek o nějaké postarší američance, mající nějaký fast food bufet. (Cef si jistě vzpomene) Jejím jediným jídlem po dlouhé roky bylo kuře s hranolkama. Byla absolutně zdravá. Ale jedla velmi málo. Méně jíst je důležitější než zdravě jíst. Zdravá strava vlastně znamená nahrazování jedů něčím méně škodlivým. Hlavní je co se vypouští, ne co se přidává.


Hodnocení: 0
úte 08.12.2015, 18:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
cervik1980 píše:
pri rakovine dajú lekári možnosť bojovať a šancu na uzdravenie ..
To ale uz neni sance pro Tebe cerviku, to je spis sance pro nemocnice, jak odcerpat neco z radove stovek tisic ktery do Tebe potecou z pojistovny a jak jinak nez pres ne, je to hlavne kseft a oni to i nepokryte priznavaji v mediich (ze spitaly museji preci v prvni rade na sebe vydelavat):).
To neres, bud rad ze fungujes bez chemie, napriklad nekdo jiny co by dal za tzv. "biologickou lecbu" (lupenkari o ni hovori v superlativech) a Tonik ji zase treba nechce a urcite vi co dela :-).

Me zase nabizeli jako dalsi kolo cosi, kde mam sance 50/50 (50% kdyz to nevyjde jses jasny prakticky ihned, zustanes uplne bez vlastni imunity) a ani trochu se u toho nezacervenali:).
Proste kdyz to klapne shrabnou balik, kdyz ne tak shrabnou balik taky, o Tebe jde az sekundarne, Tobe vrazi do ruky "informovany souhlas", jakoze podepises, ze se muze cokoli posrat a jdes koukat na kytky zdola a oni nic, oni muzikant :).


+cervik1980 Hodnocení: +1
úte 08.12.2015, 18:24
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Panda píše:
Kdysi na Vitariánu byl článek o nějaké postarší američance, mající nějaký fast food bufet. (Cef si jistě vzpomene) Jejím jediným jídlem po dlouhé roky bylo kuře s hranolkama. Byla absolutně zdravá. Ale jedla velmi málo. Méně jíst je důležitější než zdravě jíst. Zdravá strava vlastně znamená nahrazování jedů něčím méně škodlivým. Hlavní je co se vypouští, ne co se přidává.
Bingo Pando, vem to takhle - vsecky leky jsou ve sve podstate jedy, kdyz je budes uzivat jako jidlo (predavkujes se s nima protoze ti to nekdo nakukal, aby z Tebe sekundarne tahal prachy za nadspotrebu jidla) dopadnes podobne, jednoducha logika, ne ? :-)
Proste hodis tim telo do ukrutne nerovnovahy, presne jako s prebytkem jidla:)). Rovnovaha je to oc tu PORAD bezi, kazdy ulet "Priroda"(Buh, chce -li nekdo:)) ""tresta"" nucenym navratem k rovnovaze:))).
Pust neni taky nic jineho nez jednorazove vyrovnani neprirozeneho letiteho (chorobneho) stavu s jidlem + soucasne sahne i na dusi, cisti se i na teto urovni, to je to kouzelny :-) ;-) .
(dostanes konecne "rozum") :) .


+ANTONÍN, +cervik1980 Hodnocení: +2
úte 08.12.2015, 18:32
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
Dobrá inšpirácie Cefe, mám velmi rád škvarkovú pomazánku s chlebom, už viem čo si dám po návratovke. Ja sa nevyhýbam žiadnemu jedlu akurát keď človek cita to zloženie a vidí tam kopec chémie, tak to je katastrofa.


Hodnocení: 0
úte 08.12.2015, 19:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Cef píše:
Petre a myslis teda ze nepomuze ani kdyz si ty teply, krupavy, vonavy, uzasny rohliky z mouky + soli nalezite vychutnam (jak rikas v klidku, pohode, proste si je OBCAS uziju, nemyslim se jich zrovna prezrat) ??
Obcas me honi chute na stary "srajdy", nedavno jsem si koupil 10 dkg vlasaku a k tomu si ohral v torube teply rohlik, to byla mnamkaaaa : :).

Ted treba doskvaruju cerstvy sadlo, meli nadherny hrbetni, jsem neodolal:), dam si pekne posoleny skvarky a dnesni mekky krupavy chlebik, jeste byl vlazny kdyz jsem jej bral:).
Moje dnesni veskery jidlo, vic az do zitra nemusim:).

Pokud dobře čtu, sádlo, vlašák (doufám že domácí a ne ten konzervovanej :) ) a chleba mezi bílý srajdy nespadá, že? Mouku až tak vážně neberu, rohlíky jím taky jen se jimi nepřejídám. V rohlíku je soli akorát, pokud nemáš pivní rohlíky obalený tou posypovou. ;-)


Naposledy upravil Petr dne úte 08.12.2015, 20:04, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
úte 08.12.2015, 19:12
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Panda píše:
Kdysi na Vitariánu byl článek o nějaké postarší američance, mající nějaký fast food bufet. (Cef si jistě vzpomene) Jejím jediným jídlem po dlouhé roky bylo kuře s hranolkama. Byla absolutně zdravá. Ale jedla velmi málo. Méně jíst je důležitější než zdravě jíst. Zdravá strava vlastně znamená nahrazování jedů něčím méně škodlivým. Hlavní je co se vypouští, ne co se přidává.
Kuře s hranolkama, no chybí nám informace jestli si je solila a kolik. Co píšete jsou všechno věci v souladu s pravidlem bílých jedů. Nevidím důvod proč by se nedalo zdravě žít na kuřeti s hranolkama. Akorád by mi asi po týdnu lezlo krkem a nemoh bych už kuře ani vidět.


Hodnocení: 0
úte 08.12.2015, 19:18
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
cervik1980 píše:
Dobrá inšpirácie Cefe, mám velmi rád škvarkovú pomazánku s chlebom, už viem čo si dám po návratovke. Ja sa nevyhýbam žiadnemu jedlu akurát keď človek cita to zloženie a vidí tam kopec chémie, tak to je katastrofa.
Ajajaj, sry, error, delam Ti chute v pustu :).
Uz mlcim, nicmene uz zase pripousteji ze tradicni sadlo (po vasem mast) je lepsi jak vsecky rostlinny margariny (co ucpavaji cevy) dohromady:).


Hodnocení: 0
úte 08.12.2015, 21:26
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
To nič, počas pôstu mám úchylku, štúdium receptov. Masť je fajn, isto lepšie ako voda s olejom spojená chémiou


+Cef Hodnocení: +1
úte 08.12.2015, 21:45
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
cervik1980 píše:
To nič, počas pôstu mám úchylku, štúdium receptov. Masť je fajn, isto lepšie ako voda s olejom spojená chémiou


Jehéé další kuchta :-P
při prvních dvou 21cách jsem i pekla :-o :lol: ... no to jsem se vyřádila :-D
pak už mě to přešlo, jak s vařením, tak s uklízením, tedy s tou zvýšenou potřebou, takže dneska velmi sporadicky uvařím a pořádek udržuju, záchvaty se nekonaj. :sun: je to vlastně docela nuda, musím vymýšlet jiný činnosti >:-)


+Cef Hodnocení: +1
stř 09.12.2015, 09:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jj, je to jak rikas Abi, pri prvni 21 jsem urputne uklizel, pri druhe 26 za 2 mesice jsem betonoval kus sokliku pod plotem kolem zahrady:).
Setris sice silama, je dobre promyslet kazdy pohyb, aby clovek hned nelapal po dechu, ale jde to :-)) .


Hodnocení: 0
stř 09.12.2015, 11:56
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
Tááák , prvá sedmička za mnou, priebeh maximálne hladký, piaty deň zmizli závrate a pachuť v ústach a nabehla sila, malá kríza psychického charakteru bola štvrtý deň, chvíľková strata dôvery v seba ale prekonaná cvičením. Tak už mi zostáva len poctivý návrat a potom rozjedenie sa na sviatky :-) Už teraz sa teším na ďalšiu métu, štrnástku niekedy ku koncu zimy.Budúci týždeň kontrola u mudr tak dúfam, že zas bude krútiť hlavou a dvakrát merať :-)


+ABCD, +Cef, +Petr Hodnocení: +3
stř 09.12.2015, 16:39
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
táááák to veliiiiká gratulace :ok: :clapping:
tak vydrž prťka vydrž ještě dicplinovaný návrat :sun:


Hodnocení: 0
stř 09.12.2015, 16:45
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
ďakujem, s návratom budem mať len jeden problém , že necítim už niekoľko rokov hlad, tak musím zapájať dozum ináč si dám rajčinu a kým sa dočkám hladu tak pokračujem v pôstovaní :-)


+GreenApple Hodnocení: +1
stř 09.12.2015, 16:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
cervik1980 píše:
Budúci týždeň kontrola u mudr.

Mne sa zdravotné "vylepšenia" prejavili až niekoľko týždňov po 21 dňovej návratovke. Nejaký dobeh bunkových zmien asi. Takže kontrolu po týždni si možno ešte bude Mudr.c užívať a verklíkovať to svoje. Nikdy nezabudnem na pána vo veľkom bielom plášti (asi 130 kg ?) keď ma vyhadzoval z ordinácie so slovami že takých hrdinov sú plné cintoríny. :lol: A možno tam už je sám. Nikdy som sa už po tejto pranostike k lekárom neunúval.

Gratulujem k sedmičke. Návrat je taký tester, či to myslíš vážne s tým pôstom, tak držím palce.


+Cef, +GreenApple Hodnocení: +2
čtv 10.12.2015, 01:30
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
V podstate som doktorom vďačný, vysekali ma z najhoršieho, aj keď teraz by som postupoval trochu inák ale každá skúsenosť je dobráa posúva človeka ďalej a učíme sa celý život. Tak ešte raz opakujem, že som im vďačný a neľutujem nič, ani jedno jediné rozhodnutie, aj keď to boli ťažké rozhodnutia, odmietnuť ďalšiu liečbu po oznámení že bez liečby môj stav nieje zlúčitelný so životom :-) ale po dvoch prebdených nociach to prišlo, ráno som si dal vybrať kanilu zo žily a súhlasil iba s jednou tabletkou, o ktorej som bol presvedčený, že mi pomáha a jedným inhalátorom na priedušky.


+ABCD, +ANTONÍN, +jao Hodnocení: +3
čtv 10.12.2015, 07:58
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Vážený Pane Cerviku smekám!!!
a stejně tak přede všemi, včetně Cefíka :sun:co udělali takovéto rozhodnutí.

My co kypíme zdravím,
kdy jedno rozmazlený pidi "já" (to moje) potká jiný "já" a to mu řekne, hele vobjevil jsem stránky o pustu a začal jsem to zkoušet, fakt dobrý :ok: :ok: , tak se tam jukni, dělá to nějakej Mácha, von Ti čoveče i 40 dní nejí :lol: a tak si říká proč ne, to by mohlo být dobrý, to vyzkouším a tak to pidi já vyzkoušelo, o objevilo kouzlo půstu, takže takle to vypadá když někdo skoro z "nudy" půstuje :lol: a hluboce se klaní před těmi co se rozhodli dát přiměřené vale dochtorům s vědomím, že je pošlou k šípku, kdyby se něco po.... Takže vážení poklona a velmi hluboká.

Jen dodám, důvody pro které člověk půstuje, jsou různé, ale vnitřní síla musí být u každého velmi velmi silná.


+Cef, +jao Hodnocení: +2
čtv 10.12.2015, 09:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
jao píše:
Mne sa zdravotné "vylepšenia" prejavili až niekoľko týždňov po 21 dňovej návratovke. Nejaký dobeh bunkových zmien asi.
Ano a proto řešíme návratovky, má to doběh. ;-)


+Cef Hodnocení: +1
čtv 10.12.2015, 10:17
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
Prvý taký nevedomý skoro pôst ale zato brutálny, som zažil už v nemocnici, kde som strávil 50 dní. Po kolapse pľúc som skončil v žilinskej nemocnici odkial ma po tuším troch dňoch previezli do Vyšných hágov, kde nasledovala operácia. Po nej klasika nechutenstvo, strata váhy až som klesol pod päťdesiat kg. Prišli problémy s trávením, vychádzalo zo mňa nestrávené jedlo ale nikto to neriešil len do mňa nalievali antibiotiká. Po pár dňoch som nevládal na záchod dojsť ani nič udržať, už tam mali so mňa nervy, až prišiel tretí týždeň od kolapsu, začal som krvácať z nosa ale dovnútra do hrdla, tak som krv buď prehĺtal alebo vdychoval, tri dni si s tým nevedeli rady až som skončil na ARO a umelej ventilácii, tam prišli na mňa stavy neuveritelného toku myšlienok , ktoré som nedokázal kontrolovať, strata vnímania času a priestoru, no neskutočné pocity, niekedy hraničiace s názorom že som sa zbláznil. To bolo tretí týždeň. Krvácanie z nosa vyriešili až v Martine(15 minút na ambulancii!!!). Tam sa všetko ukľudnilo akurát tie návaly myšlienok a informácii ktoré prichádzali po nociach neutíchali ale už som si to skôr užíval, naučil som sa to ako tak kontrolovať a ešte obrovské prílivy duševnej energie. Vychutnával som si ležanie na posteli, úplne som stratil záujem o telku a dianie vo svete a športe. Trávenie stále nula bodov ale už bola aspoň sila na záchod dôjsť tak to bolo lepšie. Takto to prebiehalo do +- 40ho dňa kedy som sa v noci prebudil na obrovský nápor energie, zrazu som cítil, že už ma tu nič nedrží a ak sa rozhodnem môžem odísť, opadol zo mňa veškerý strach a uvedomil som si , že môžem čokolvek len sa musím naučiť chcieť, cítil som neskutočnú lásku a odovzdanosť, všetky problémy sa vytratily a bol som len JA. Tento stav pokračoval až do konca pobytu v nemocnici. Ráno mi neuveritelne začalo chutiť jesť, doslova som hltal a užíval si to. Raz cez obed som rozmýšľal nad tým, že môžem čokoľvek len musím vedieť chcieť, tak ma napadlo chytiť lyžicu do druhej ruky, keď som to spravil, normalne som pokračoval v jedeni ako by tak bolo odjakživa. V tomto stave prišli moje rozhodnutia ukončiť liečbu, vnútorne som to tak cítil aj keď tlak okolia bol značný.
Od tohto momentu sa zmenil môj život, začal som mať úplne iný pohľad na svet a dianie, maximálne sa mi zjednodušilo uvažovanie. Posledný týžden v nemocnici bolo zatial asi najkrajším obdobím môjho života , ak by sa to dalo zopakovať absolvovaním štyridsiatky, tak je to môj ďalší ciel.


+ABCD, +Cef, +Panda Hodnocení: +3
čtv 10.12.2015, 10:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
To mi připadá jak přejití na pránu v přímém přenosu. ;-) , tak jak to popisuješ. Je spousta spontáních přechodů.

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
čtv 10.12.2015, 14:31
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Abicko, naopak, kloubourec dolu pred tema co NEMUSELI a sli do toho z vlastni (extremne silne) vule a touze po poznani, tech je myslim o dost min a jsou tudiz vzacnejsi, vetsinou lidi neco resili se sebou, od uplnych prkotin az po raky a nevim co jeste :-).
(aspon co si jeste matne vybavuju z puvodni diskuse)
Jako zvedavych bylo dost, rekneme do 3-ky, 7-ky, ale 21-40-ka jako zde Ty, nebo Peta, to uz musi byt vule po poznani jako bejk:).

Hehe, my jsme to meli silne zjednoduseny, vid cerve, nas Nekdo jednoduse nakopal do zadku za to jaky debilni konzum jsme zili a budto hezky mazejte delat pusty a neco se sebou udelejte, a nebo mazejte odsud (z hmoty) a to fofrem a driv nez vam to bude mile (kdyz uz jste z ni dokazali tak zblbnout) :D) ..
Cize v principu "jednoducha" volba :)).


+cervik1980 Hodnocení: +1
čtv 10.12.2015, 15:29
Profil

(martin)
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21.10.2015, 15:12
Příspěvky: 61
Bydliště: detva
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů
Reputace: +67
Jak píšeš Cefe, to nakopávanie prichádzalo tak postupne od slabučkých štuchnutí až po riadnu podpásovku, že na tu máš ty ignorant a rob už niečo so sebou. Ale dakujem za skúsenosť lebo čo nezažiješ, to nevieš. A aspon nieje v živote nuda :-)


Hodnocení: 0
čtv 10.12.2015, 15:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
On každý přesně ví jaký důvody má nebo měl, asi nejde říct co je nebo není obtížnější. Nemocný tělo je velká překážka i v půstu, to bez debat, ale na druhou stranu tě to popostrčí něco už dělat. Pro mě byla nejtěžší první 7, dál to byla sranda. Ale pravda že koncem 21 už jsem měl dost a věděl že mám přestat.
Velkou výhodou byl dobrý učitel a sice tím že nepochyboval o sobě a o půstu.

Ano cervik to píše přesně, nakopávání přichází postupně.


Hodnocení: 0
čtv 10.12.2015, 16:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Brutalni na tom je, ze si to ale uvedomis az zpetne :-).
Ale nestezuju si, vsecko je jak ma byt, nejaky duvod to vsecko ma, nic neni bez duvodu v tomhle Vesmiru:)).
Cervik .. nekdejsi "podpasovku" budes za par roku pri pohledu zpet vnimat jako dar shury:).
Buh za Tebe zatahl z nejakeho dobreho duvodu rucni brzdu primerene Tvoji divoke jizde, abys nezahucel jeste do vetsich sracek .. vzdycky muze byt hur:).


Naposledy upravil Cef dne čtv 10.12.2015, 22:26, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
čtv 10.12.2015, 19:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: cervik1980
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Cefe máš 3 000-ý příspěvek. :)


Hodnocení: 0
čtv 10.12.2015, 22:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz