Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 06:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
rorobo a dá se předpokládat, že půsty Ti změní chutě, např. postupně ztratíš chuť na věci jako je pivo. Půsty zjemňují vibrace člověka, vedou ho k potřebě "jemnější" stravy.


+jardeur Hodnocení: +1
čtv 07.02.2013, 00:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
rorobo píše:
Musím přiznat, že jsem měl párkrát v životě pocit, že na dotek občas pobolívali asi játra, pokud to nebyl slepák, který pořád mám :-) Bůhví v jakém stavu jsou...
At jsou jaky jsou, pust ti je srovna bez obav :-).


+rorobo Hodnocení: +1
čtv 07.02.2013, 11:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
rorobo píše:
Petr píše:
Proto je taky průser pít alkohol v návratovce, jak někteří ujížděj. Místo abys játra regeneroval tak je likviduješ.

To bych si netroufl, když teď zvládnu prvních 7. Ale dotaz zní po kolika dnech v návratovce 1 pivo, třeba jen malé neuškodí?
V navratovce neexistuje, v prvnich dnech obzvlast dobiha setrvacnosti i pust samotny, at se pak nedivis, ze jeste budes ztracet na vaze, to je tou setrvacnosti.
Pak se zeptej na maly pivecko znovu, ale az po navratovce 7 dni se optej, uvidime :-).
---------------
Koukam, ze Petr uz Ti to pivko zodpovedel, jakobych pak nic nerek, drz se tim, ma v leccems vetsi prehled:).


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 12:00
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Hehe, už jsem si taky i vyzkoušel alkohol v návratovce a není to nejlepší nápad.


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 12:06
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Díky hoši já klidně bez piva vydržím :-) Když jsem dokázal po 30 letech kouření s tím ped 3 rokama seknout tak, že jsem si od té doby nedal ani šluk a ani nazaznamenal žádnou krizi a neodolatelný chtíč po cigarete tak vydržet 7 dní bez piva bude hračka, teda 14 dní :-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


+ABCD, +Cef, +Panda Hodnocení: +3
čtv 07.02.2013, 12:42
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Petr píše:
Hehe, už jsem si taky i vyzkoušel alkohol v návratovce a není to nejlepší nápad.
Jsem si pro zemnu posolil rajsky, aby byly chutnejsi.
Az mi napuchly lytka jako konve (usmazil jsem si malem ledviny). Nastesti Pavel vedel co s tim.
NESOLIT ani omylem v navratovce.


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 13:44
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
rorobo píše:
Díky hoši já klidně bez piva vydržím :-) Když jsem dokázal po 30 letech kouření s tím ped 3 rokama seknout tak, že jsem si od té doby nedal ani šluk a ani nazaznamenal žádnou krizi a neodolatelný chtíč po cigarete tak vydržet 7 dní bez piva bude hračka, teda 14 dní :-)
Jeje, ja taky po 30 letech, to jsme kolegove, uz taham sedmy rok a v pohode :).
Akorat se mi zpocatku zdaly hnusny sny ze jsem si zapalil, jsem se budil zpocenej hruzou ze sem to zase posral :).


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 13:47
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Tak gratuluji :-) U mne mozna hralo roli, ze jsem absolvoval biorezonancni metodu odvykani koureni, kterou mi pritelkyne koupila k narozkam.. Ale ja o tom nevedel a uz par mesicu predem jsem ji rikal, ze citim cim dal vic v sobe silu prestat a ze to udelam v den svych narozenin. Uz mi to ani nechutnalo a stejne jsem tak nejak snizoval davky a pres den ani nepotreboval kourit. Hulil jsem jen ve spolecnosti u :juice: ale zato poradne :piqued:

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 14:42
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Cef píše:
Petr píše:
Hehe, už jsem si taky i vyzkoušel alkohol v návratovce a není to nejlepší nápad.
Jsem si pro zemnu posolil rajsky, aby byly chutnejsi.
Az mi napuchly lytka jako konve (usmazil jsem si malem ledviny). Nastesti Pavel vedel co s tim.
NESOLIT ani omylem v navratovce.

Kde je navratovka na pust.cz popsana? Nemuzu to najit.. Jako ze budu jist prvni 2 dny jen naparenou zeleninu 1x denne max 300g jsem pripraven, 3.den treba jabka, pax treba 2x denne stridat ovoce se syrovou zeleninou. Jen maly dotaz. Je lepsi jist zeleninu i ovoce samostatne podle druhu, nebo muzu si udelat napareny salatovy mix mrkev+celer+petrzel a 2. den rajce+okurka+brokolice+redkev. a salat jabka+hrusky jsou v pohode? Predpokladam ze mandarinky,pomerance,grep prvnich 7 dni radsi vubec ze?

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 14:53
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Pročti si tady celý vlákno návratovka dle Máchy + deníčky - Antonín, Logos, Cyril tam se to řešilo. Pak konkrétní otázky, nedá se odpovídat stále dokola. ;-)


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 15:02
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Petr píše:
Pročti si tady celý vlákno návratovka dle Máchy + deníčky - Antonín, Logos, Cyril tam se to řešilo. Pak konkrétní otázky, nedá se odpovídat stále dokola. ;-)

oki, cekal jsem tuto odpoved :-) ja to vcera cetl nekolik hodin az do 2 a jsem v 1/3, tak snad to stihnu do soboty.. :-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 15:18
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
Z piva/vodky/rumu/slivovice mam akorat tvrde jatro, jinak me nikdy neboleli klouby. A to byli vecirky na zavodech. Praskl mi meniskus pri hokeji, znicil jsem ho na kole. Na laparoskopii mi akorat vysypali zbytky ze zablokovaneho kolena. DOktori me rikali, ze uz nemam do smrti nic delat jinak si ten kloub znicim. Od doby co sem prestal navstevovat doktory jsem plne zdravy. U doktoru jsem nebyl aspon 10 let, kdyz pominu par vyjimek co me tam donutili jit skrz vstupni prohlidky atd. kdykoliv jsem tam sel, jsem byl nahle smrtelne nemocem :-D klasika kolem 50 tep v klidu. idealni tlak, nadprumerny prutok a kapacita plic. clovek je proste nemocny jak si nebere drogy od dealeru [cti doktoru]

Ja bych rekl, ze problemy s klouby u pivaru je spis zpusoben BEERCEPSEM [cti pivnim pupkem, vanou, pivasem] a nadvahou zpusobenou obzerstvim pod vlivem. Jak je znamo, alkohol zrychluje metabolismus a kdyz si vzpomenu na ty hody v pozdnich nocnich a brzkych rannich hodinach. tak se nedivim, ze pivari maji velke pupky a tudiz problemy s klouby.

jinak pivo v rozumnych davkach je nejlepsi jontovy napoj co si muzes dat po sportu.

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


+jardeur Hodnocení: +1
čtv 07.02.2013, 20:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06.01.2013, 13:28
Příspěvky: 542
Bydliště: Zeme, slunecni system
pestrá strava dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny pozor kouše!
Reputace: +107
Cef píše:
Ty brdo, hmmm .. necetl a vidim ze to byla chyba. Dalsi strep do skladacky myho pucle, dostanes novy jatra po pustu, bezva :-).
Tim se vysvetluje proc moje krev i pres brutalni 8x chemo dostala konecne rozum po 40 pustu, masakr:).
-----------------
Mozna mam z vetsiny funkl novy >:-) :) .. a no ne, bez srandicek je to zajimavy ..

podle vedcu mas kazde 2-3 mesice komplet nove organy - degenerace zpusobena nevyresenymi problemy. oci dokonce kazde 2 dny komplet nove na bunecne urovni.

otazka jest. kdyz si vyresis vsechny bloky/problemy/stresy, tak teoreticky muzes zit na veky vekuv ;-) Brandon Bays to vysvetlila jako pamet v bunkach. psychologove tvrdi neco podobneho. odzkousene mam oboji.

_________________
"Scio me nihil scire or scio me nescire." -- Socrates

"Kde je vůle, tam je i cesta." -- Gaston Rébuffat

"In necessariis unitas, in dubiis libertas, in omnibus caritas."


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 20:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
hajes píše:
tak teoreticky muzes zit na veky vekuv ;-)
Buňkám se zkracují telomerové ocásky.


Hodnocení: 0
čtv 07.02.2013, 20:17
Profil Zobrazit autorovy stránky

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Panda píše:
hajes píše:
tak teoreticky muzes zit na veky vekuv ;-)
Buňkám se zkracují telomerové ocásky.

Při každé obnově-regeneraci. A teď ať mi někdo vysvětlí, proč by sportovci, kteří nutí vysokými výkony své buňky k častější regeneraci, a tím i ulamování telomerových koncovek DNA, proč byměli žít déle, když jejich "ocásky" jsou nuceně krácené... :remorse:
Takové věci mi unikají, myslim, že nejsem sama.
Asi déle nežijou, jen zdravěji. Dlouho žijou naopak lidi s klidným průběhem života... >:-)
------------
Panda čte taky 21.století :-)
Zrovna je tam článek o papoušcích a jejich inteligenci...


+Cef Hodnocení: +1
čtv 07.02.2013, 20:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Panda píše:
hajes píše:
tak teoreticky muzes zit na veky vekuv ;-)
Buňkám se zkracují telomerové ocásky.
Pandi, jeste za nam se nezkracujou ale prodluzujou od narozeni, ze ? :D


+ANTONÍN Hodnocení: +1
čtv 07.02.2013, 21:17
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Den šestý, čtvrtek
Spánek: cca 7h, probuzení v 7 Klystýr: ano, 9:00, 1,5l s citronovou šťávou Stolice: mininěco Moč: ráno lehce zažlutlá, k večeru čirá Jazyk: minimální Váha: nevím, ale z původních 90-91 odhaduji 85-6 Pití: 2.5l viz předchozí Aktivity: 3x eliptical a rotoped 5-15 trénink fresbee se psem Fyzické potíže: lehký, mírně bolestivý tlak ve střevech po klystýru a stolici přetrvává, ve tváři se mi udělali nějaké vyrážky, bolesti v zádech jsou mírnější. Psychické potíže: nic Celkové pocity: pohoda :-)
Další popis:
Utíká to rychle a mám pocit že bych kliďo jel dál, ale nepudu. Cítím, že mám v sobě a hlavně ve střevech asi ještě hodně starého bordelu, proto jsem se rozhodl, že budu pokračovat v čištění klystýrama až do příští 7 celý měsíc podle Partykové. Tzn od pondělí týden obden, pak ob 3, 4.. Občas mně zabou prsty na nohou i když mám teplé ponožky ale po masáži to přestane. Zjistil jsem, že při rychlé fyzické akci, nebo předklonu se mi potom dost zamotá hlava. Zdá se mi, že mi jakoby trošku zesvětlali zuby, je to možné? Zítra poslední den, tak si připravím jídelníček na návratovku :-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
pát 08.02.2013, 12:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
rorobo píše:
Zdá se mi, že mi jakoby trošku zesvětlali zuby, je to možné? )

Zuby se při půstu vyčistí od kamene.


Hodnocení: 0
pát 08.02.2013, 13:21
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Ty wole robo, uz ve me hrklo, ze pijes 1,5 l s citronovou stavou, no budiz na klistyr, ale strevem (sliznicema) se latky taky vstrebavaji do tela.
Privrel bych oko nebo obe, ale priste fakt jen voda, nedrazdil bych hada bosou nohou, pro jistotu NIC do vody i na ten klistyr:).
V delsim pustu s timto bys mohl mozna ocekavat potize jako pri dlouhe diete pmn.
Kruci, jsem si toho vsiml az ted ze jses tak akcni :). Nebo mate s timto nekdo zkusenost lidi at mu neblbnu zbytecne hlavu ?


+Panda Hodnocení: +1
pát 08.02.2013, 16:25
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Cef píše:
Ty wole robo, uz ve me hrklo, ze pijes 1,5 l s citronovou stavou, no budiz na klistyr, ale strevem (sliznicema) se latky taky vstrebavaji do tela.
...

Mam to od Partykove, kde pise na klystyr prevarena voda s lzickou citronu nebo octa

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


Hodnocení: 0
pát 08.02.2013, 16:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
A tak ta snad vi co dela, nevim, pro jistotu jsem nic takovyho nezkousel.
Vim ze strevo se cisti m.j. proto aby lip vstrebavalo, tak bych mu nic nedaval ani z druhyho konce.


Hodnocení: 0
pát 08.02.2013, 16:55
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Cef píše:
...Vim ze strevo se cisti m.j. proto aby lip vstrebavalo, tak bych mu nic nedaval ani z druhyho konce.

Ok, tak se na to vyse.. :dance:

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


+ANTONÍN, +Karin, +Panda Hodnocení: +3
pát 08.02.2013, 17:07
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Joo, nejlip to delat podle jednoho zdroje, kdyz uz si zacal na pust.cz, tam se drzime ciste vody:).


Hodnocení: 0
pát 08.02.2013, 17:24
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10.01.2013, 10:51
Příspěvky: 86
vegetarián dosažený půst 14 dnů buddhista
Reputace: +51
Při mých krátkých půstech jsem ke klystýrům používal pouze vodu - bez problémů. Pak jsem to chtěl vylepšit a přidal lžíčku citrónové šťávy - podle Partykové. Dostavily se šílené bolesti hlavy, ani v noci jsem neusnul bolestí a vymizelo to asi až odpoledne, přestože jsem to zkoušel zajíst. Já za sebe už nikdy :-/


+rorobo Hodnocení: +1
pát 08.02.2013, 17:32
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
No prave, pani P. to v dobre vire uvedla ale druha vec je ze ne kazdy to snese, to same se stavama v navratovce, pro nekoho muze byt tezka rana.
Rekneme, ze jsi mel strevo v lepsim stavu a "brutalni dieta" s citrony se projevila okamzite, jsme co kus to original.
---------------
Jednoducha logika, nitrak berou lidi pod jazyk, proc asi ?
Jednoduse uz si odvodite co se asi muze dit uvnitr, sliznice jsou si podobne.


Hodnocení: 0
pát 08.02.2013, 18:20
Profil

(Robert)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04.02.2013, 16:40
Příspěvky: 166
Bydliště: Loděnice u Mor.Krumlova, momentalne Bratislava
pestrá strava dosažený půst 21 dnů
Reputace: +49
Dave píše:
..chtěl vylepšit a přidal lžíčku citrónové šťávy - podle Partykové. Dostavily se šílené bolesti hlavy...

No čéče tak možná proto cítím vždy po klystýru 10-30 min mírné bolesti ve střevech.. Na Partykovou je docela dost rozporuplných názorů, nevím co si mám o tom myslet. Přitom mně se ta její kniha zdá na první pohled skvělá.. Asi se budu držet hesla 2 x měř a 1 řež 8-)

_________________
věřím, že je možné všechno.. :-)


+ANTONÍN, +Cef Hodnocení: +2
pát 08.02.2013, 18:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Ona neni spatna, ale ber to zatim jen jako doplnkovy zdroj informaci ke kalendari z pust.cz, aspon pokud se chces vyhnout potizim.
Citron je dost silna zasadotvorna vec, kdovi jak se to s acidozou tluce, nikdo nevi:).
Logicky zase - pri pustu probiha prirozena acidoza (dve krize behem 21) a Ty ted tu prvni "rovnas" alkalozou -citronama z druhe strany.
Me to proste nesedi, nemuzu si pomoct :-).
No halvne ze jsi to nepil, bys mel po pustu uz prvni den, zmarenej pokus:). Zadny uceny z nebe nespadl, priste uz budes vedet:).


+rorobo Hodnocení: +1
pát 08.02.2013, 18:37
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10.01.2013, 10:51
Příspěvky: 86
vegetarián dosažený půst 14 dnů buddhista
Reputace: +51
Nejprve jsem objevil pust.cz - moc mě to nenadchlo, pak Malachova, Partykovou a Nikolajeva jenom proto abych se vrátil k pust.cz a hltal se zájmem každý řádek. A jak píše Cef, když jsem zkoušel návratovku po 3-5 dnech, tak šťávy mi připadaly těžké na žaludek zatímco napařená zelenina v pohodě. Ale každý jsme jiný...


+rorobo Hodnocení: +1
pát 08.02.2013, 18:51
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Neco jinyho jsou knihy, neco jinyho praxe, pust.cz vychazi z praxe a ta se nekdy muze zdat byt i nudna.
Ale vyplati se tim prokousat:).
---------------
Tak, o tom se dokazou lidi do zblbnuti prit co je lepsi, blbost. Kazdy snasi samoze neco jineho v tom smyslu, ze nekomu stavy neublizi.
VSICHNI ale snesou naparenou zeleninu a pak syrovou v dalsi dny, je to 1000x odzkousene:).
O tom je navratovka podle pust.cz:).


+logos Hodnocení: +1
pát 08.02.2013, 19:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Rorobo - můj denník půstu

Registrován: pon 26.11.2012, 12:40
Příspěvky: 161

Reputace: +93
Daj na Cefove rady, naparena zelenina je vyskusana a urcite neuskodi. Citron pocas postu ja by som dal prec. Ja som si daval naparenu zeleninu aj dalsie dni navratovky, lebo surova mi chutila menej. A presiel som navratovku perfektne bez problemu.

Tak ako radi Petr, najlepsie ja zacat navratovku naparenym rajcatem. Pri 7 dnoch to nie je az take zle, ale po 14. uz je to ina pecka.
A ja osobne jablko by som radil dat najskor 5. den, ono sa to nezda, ale ma to dost silne kyseliny. Ak budes mat prilis velke nutkanie, a nevydrzis do 5. dna tak ho aspon skus tiez naparit, tie kyseliny zoslabnu a lahsie sa stravi.
Ak dosiahnes 7 dni postu, je skoda to zahodit nejakym obzerstvom pocas navratovky. Ak nezvladnes 7 dni navratovky, neviem, ci ma vyznam uvazovat nad 14 a viac. Tak sa otestujes a uvidis, na akej urovni je tvoja disciplina.

Tak sa drz, nech ti to vyjde.


Hodnocení: 0
pát 08.02.2013, 22:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: AhrefsBot [Bot] a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz