Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 10:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Ďakujem Antonín. Podobne Ti prajeme a všetkým ľuďom na fóre krásny nový rok.
Nech sa nám darí a nech máme veľa radosti zo života. :sun:

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
pon 31.12.2012, 23:15
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Jj, ať se daří.


Hodnocení: 0
úte 01.01.2013, 01:37
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10.09.2012, 18:03
Příspěvky: 1287

Reputace: +443
Respekt, že zrovna přes svátky, kdy se všichni přežírají, dokážeš 21 :ok:


Hodnocení: 0
úte 01.01.2013, 10:05
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Sába píše:
Respekt, že zrovna přes svátky, kdy se všichni přežírají, dokážeš 21 :ok:

Sába ďakujem, mám naštastie podporu rodiny, tak to nebolo také strašné.

Návratovka

1.deň: ráno - naparená paradajka, večer - naparená paradajka
2.deň: ráno - naparená paradajka, obed - naparená mrkva, večer - asi si idem dať naparenú mrkvu

Zajtra ak všetko ok, bude ovocný deň :sun:

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
úte 01.01.2013, 18:19
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Po dlhšom čase prispejem niečo do deníčka.
Stále skúšam optimálnu stravu pri ktorej sa citím čo najlepšie. Po minulom pôste, ma akosi prešla chuť na syry s obchodov, miestami mi až zapáchali. No keďže mám dosť veľlý energetický výdaj a čisto vegánom som sa ešte nechcel stať, tak som skúšal rôzne varianty.

Momentálny stav je, že som skončil pri kozom syre a žinčice. To mi trávi úplne ideálne a energeticky je to tiež super. Koncom zimy som jedol hlavne brindzu, no vo februári sa nám okotili dve kozy a teraz je už oproti minulému roku dosť mlieka na to, aby sa dal robiť aj syr.

Klasický spôsob robenia syra pomocou syridla, mi moc nevoňal. To syridlo na zrážanie mlieka je totiž samá chémia. Tento týždeň však už robíme syr pomocou jablčného octu. Krásne sa to zrazí aj bez syridla, ale hlavne je to úplne bez chémie a poznať to aj na chuti syra.

Druhá vec čo som po pôste dlho riešil bol chlieb. Z obchodu mi zrazu prestal chutiť tiež a tak sme si začali robiť vlastný. Po pokusoch a omyloch sme nakoniec ostali pri bezkváskovom chlebe. Buď si robíme placky, alebo ho v rúre jednoducho vypečieme. Tiež sa nedá porovnať s chlebom s obchodu, ani nie tak kvalitou a formou, ale najmä tým, že je z čerstvo namletej múky a bez iných súčasných prísad a tým je oveľa ľahšie stráviteľný.

Uvidím, kam to pôjde ďalej, no pôsty, pekne mávajú s jedálničkom, aspoň u mňa :).

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
pát 10.05.2013, 12:24
Profil

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Ahoj, North, tento týden začnu jezdit pro mléko od koziček ke kamarádce, která má maličký přebytek tak akorát pro nás. Mléko bude hlavně pro Martina, už jsem sehnala kefírovou houbu. Snad si zvykne na kozí. Možná si taky trochu dám, když je to od koz, které se jenom pasou a mléko není pasterované. Projedu jej houbičkami a kefír by snad měl být O.K.
Posílám pozdrav na samotu u lesa... :-)


Hodnocení: 0
pát 10.05.2013, 15:21
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Ďakujem Ti Lenuška,
ono úplný ideál je pre mňa tiež sa raz dostať čisto na vita stravu. Tak verím, že postupnými krôčkami to príde.

Teraz keď pijem mliečko od kozičiek, mám pocit ako keby som ziedol misu šalátu, je voňavočké a ľahučké, ozaj poézia :).

Kefír som ešte neskúšal ani robiť. Ako sa to vlastne pripravuje?

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
pát 10.05.2013, 20:46
Profil

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Kefír z tibetské houby je velmi jednoduchý. Jen si musí člověk sehnat ty zrnka houby. Pak už se množí samy, že je člověk může i rozdávat nebo sníst nebo dát na kompost.
Do den starého mléka 1l se vloží asi 2 lžíce zrn houby, nechá se v kuchyni v teple 24h, občas promíchat. Stačí 2x za den. Druhý den je kefír hotový. Přecedí se přes hrubé sítko, houbičky se dají do čerstvého mléka a znovu kefírujou. Pokud je dáš do lednice, udělají kefír za 2-3 dny, je hustější. Pozor: nesmí přijít do styku s kovem. Jen plastové síto, sklo nebo keramika, a dřevěné vařečky.
Na A-Z zdraví je vlákno kefír, kam píšou i ze Slovenska, a pokud vím, nabízejí tam i houbu. Ale nejdřív si to kdyžtak pročti. Ona ta houba oproti obyčejnému kyselému mléku dodává nějaké kultury navíc, které jsou velmi prospěšné. A v létě je to velmi osvěžující nápoj.

Nejlepší je se skamarádit s někým, kdo taky dělá kefír, a když jeden jede třeba na dovolenou, od druhého houbičku dostane, a naopak. Už jsem ji měla, jednou jsem na ni zapomněla, a když jsem ji vytáhla z lednice, byl na ní nažloutlý povlak. Tak jsem se jí omluvila a šoupla do záchoda. Pak mi Cef vysvětlil, že se dá znovu "rozjet". Opláchnout převařenou vodou, a dát do mléka. Může se stát, že první várku neudělá dobře, až tu druhou nebo třetí. Na A-Z jsou i fotky jak to má vypadat, a další vychytávky, lidi z toho kefíru dělají i tvaroh. Není to žádná věda, když si na to člověk zvykne. U mne stejně pořád něco kvasí a klíčí...


Hodnocení: 0
sob 11.05.2013, 07:10
Profil

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Teď jsem na A-Z Zdraví našla hezké povídání o kefíru z kozího mléka ve vlákně Produkty z kozieho mlieka v tématu "Potraviny jako jedy i léky". Proběhla jsem jen dvě poslední stránky a je tam toho dost. Tak pročti :-)


Hodnocení: 0
sob 11.05.2013, 07:36
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Ďakujem Lenuška za Tvoju skúsenosť a rady. Istotne vyskúšam.
Zdraví A-Z som dosiaľ nejak neštudoval, no pozerám, že je to tam napriek veľkému množstvu príspevkov veľmi pekne triedené a prehľadné, tak popozerám :-)

Ďakujem

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
pon 13.05.2013, 07:59
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Tento mesiac mala jedna malá kozička boľavú nôžku. Vypadalo to na zlomeninu alebo vyvrtnutie.
Ležať sa jej nechcelo, tak stále cupitala na troch nožičkách. Nakoniec sme je spravili provizórnu dlahu z dreva a omotali obväzom. Obväz bol namočený vo švédskych kvapkách a ešte sme tam rozdrvili kostihoj - Kostival lékařský. Asi po 2 týždňoch sa z dosiaľ z beznádejnej situácie, jej výrazne začalo lepšiť. Dnes už je úplne v poriadku a behá so svojimi sestričkami kozičkami.

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


+Panda, +logos, +lva Hodnocení: +3
pát 31.05.2013, 20:21
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Skúšam práve 7 krokov očisty podľa Mudr. Partykovej. Trvá to dosť dlho, skladá sa z týchto krokov:
1. očista čriev
2. boj s disbaktériami
3. očista kĺbov
4. očista jater - pečene
5. očista ľadvín
6. očista lymfatických ciest
7. očista ciev.

Krok 1, mám za sebou, robia sa v ňom niekoľko týždňov klystýri, pričom prvý týždeň sa robia každý deň. Zaujímavé je, že ako som moc klystíre pred tým nemusel. No tou pravidelnosťou a aj nárastom vitality, som zistil, že to je celkom jednoduchá očistná technika.

Teraz mám krok 2. Počas 1 - 2 týždňov sa na lačno je cesnak. Je potrebné ho celý rozžuvať pomaly a prehltnúť. Tiež prvé dni boj so samým sebou, no stalo sa mi to čo v kroku jedna. Zrazu som si to neuveriteľne obľúbil. Tak ho už žujem tretí týždeň a asi potiahnem ešte týždeň.

Ozaj pred cesnakom ešte dávam pohár uriny. No proste krásne ránko :) :sun:

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


+lva Hodnocení: +1
ned 02.06.2013, 19:48
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Fandím Ti northe 108! Já tuhle očistu znám pod názvem sedm očistných kroků podle Cingroše. Začala jsem to praktikovat někdy v letech 1997 - 98 a mám s tím jen ty nejlepší zkušenosti, úplně první očista byla velice bouřlivá, hlavně očista jater, kloubů a ledvin. To jsem myslela, že umřu....... ale pak jsem se cítila aspoň o sto kilo lehčí a navíc jsem se zbavila lupénky, měla jsem jí v hrozném stavu a to po celém těle. Od té doby mám jen maličká ložiska na loktech. Hodně štěstí přeju!


+north108 Hodnocení: +1
ned 02.06.2013, 21:27
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Ahoj Iva,

to som rád, že si sa ozvala. Predsa to hodne povzbudí, keď viem, že si to zvládla. Pred niektorými krokmi
mám rešpekt. Najmä pred očistou pečene.
Písal som sem správu baladovi, ktorý viem že to absolvoval, no ten sem už nechodí, tak prosimťa ako si robila očistu lymfatických ciest?
Partyková píše, že pijeme 900ml grepovej štavy + 200ml pomarančovej a 200ml citrónovej šťavy + 1,5 roztopeného ľadu. Do prvej dávky čisto s vodou sa dáva lyžička Glauberovej soli. Dávala si klasickú soľ, alebo sa Ti podarilo zohnať glauberovu?

Ďakujem

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
pon 03.06.2013, 07:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
Zdravím :-)
Na očistu krevní lymfy používám kuchyňskou sůl, podle Cingroše je tato náhrada možná, když nemáme tu Glauberovu. Tento očistný krok mi nedělá moc potíže i když na normální pití je ta voda fakt šíleně slaná, ale brčkem se to dá vypít. Vzpomínám si, že když jsem dělala tuto očistu první den, tak jsem se v noci vzbudila s obrovským pocitem žízně, který jsem nikdy předtím (ani potom) nezažila, jinak mi bylo fajn. Nevím zda jsem zanedbala očistu ledvin, ale až po té očistě lymfatického systému jsem asi týden pozorovala v moči písek, bez bolesti, jen jsem cítila mírné pálení. Vím, že mě tenkrát hodně překvapilo, že mám ve svých 28 letech zanesené tělo. Kromě lupénky jsem se cítila zdravě. Od své první očisty uběhla řádka let, některé očistné kroky praktikuji jednou ročně, některé častěji a můžu říct, že jen ta první očista byla u mně tak bouřlivá. Northe 108, určitě napiš jak to prožíváš Ty a kdybys měl ještě nějakou otázku, ráda Ti ji zodpovím :-) ....... pokud budu vědět. Měj klidné dny.


+north108 Hodnocení: +1
pon 03.06.2013, 11:43
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Ďakujem Ti Iva za Tvoje skúsenosti..
Napíšem potom ako sa bude dariť.
Tento týždeň ešte docesnakujem :delicacy: a potom idem na ďalší krok.

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
úte 04.06.2013, 19:56
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Vo štvrtok som skončil 3. očistný krok - očistu kĺbov, v ktorej sa pije odvar z bobkového listu počas troch dní. Prebehlo to veľmi hladko, dokonca odvar bol celkom chutný.

Teraz mám druhý deň očisty pečene, čo už je väčšia sranda :).
Jem druhý deň len jablká. Už prvý deň na obed som ich mal akosi dosť, no tento deň je to lepšie, začali opäť chutiť :). Rešpekt mám pred tým štrvtým dňom, keď sa má vypiť 200ml olivového oleja a citrónu, tak uvidím. V každom prípade, dám vedieť ako to prebehlo.

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


+Dave, +Renáta, +lva Hodnocení: +3
sob 15.06.2013, 14:04
Profil

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Ohledně té jaterní očisty mám radu: pokud by se ti ráno nepodařilo pořádně vyprázdnit, udělej si klystýr, nebo ti bude špatně a budeš celý den slabý jako moucha. Já si po jaterce ráno klystýr dělám už preventivně, je mi pak líp...


+north108 Hodnocení: +1
sob 15.06.2013, 23:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Ďakujem Lenuška za radu, isto spravím tak, ak by to ráno hneď nešlo.
Ináč ozaj zaujímvé, prvý deň tie jablká mi vôbec nebrali a včera a dnes mi vyslovenie chutia. :delicacy:

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
ned 16.06.2013, 08:28
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Tak očistu pečene mám za sebou. Žiadna dráma sa nakoniec nekonala, a som rád, že to prebehlo veľmi fajn.
Štvrtý deň sme celý deň kosili a hrabali seno a tak som večer len vypil olej s citrónom a s horúcou fľašou omotanou okolo brucha zaspal.

Ráno bolo treba hneď ísť znova kosiť, tak na rozmýšľanie či mi je dobre alebo zle nebol veľmi čas :). No deň zbehol fajn a ešte som bol na jabĺčkach a večer zelenina.
Očistu si robila aj manželka, pár menších kamienkov z nej vyšlo, ja som nezaregistroval nijaké.
Istotne si očistu zopakujem, najmä pred pôstom ako prípravu. :sun:

Ďakujem za podporu.

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


+Panda Hodnocení: +1
čtv 20.06.2013, 16:27
Profil

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10.01.2013, 10:51
Příspěvky: 86
vegetarián dosažený půst 14 dnů buddhista
Reputace: +51
Byl jsem zvědavý a netrpělivě čekal na tvoji odpověď ohledně jaterky. Mě to čeká zítra, teď jsem pouze v jakémsi přípravném období ( jablka + mošty). V tomto období jsem zvýšil příjem uriny. Do dnešního dne v pohodě, ale už dneska odpoledne ze mně vylítaly nějaké kamínky. Tak se uvidí zítra resp. v sobotu.

Ať se ti daří v dalších krocích... ;-)


+north108 Hodnocení: +1
čtv 20.06.2013, 18:04
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Tak držím palce Dave a teším sa na Tvoju skúsenosť. Ja teraz po tejto očiste tiež dosť pijem urinu a je na nej poznať, že je o level vyššie ako pred očistou. Je takmer ako voda :).

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
čtv 20.06.2013, 20:41
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15.01.2012, 19:30
Příspěvky: 180
Bydliště: Karviná
vegetarián ájurvéda dosažený půst 40 dnů
Reputace: +156
north108 píše:
Tak očistu pečene mám za sebou. Žiadna dráma sa nakoniec nekonala, a som rád, že to prebehlo veľmi fajn.


Tak to je moc dobře, že jsi to zvládl s přehledem. Cingroš v knize Sám sobě doktorem píše, že když člověk provádí očistu ruku v ruce s urinoterapií, že je ta očista snadnější.
Já tuto očistu provádím už patnáct let a jak už jsem psala dřív, ta úplně první očista byla u mně bouřlivá a bylo mi celý týden hodně špatně od žaludku. V současnosti je to podstatně lepší, při poslední očistě mi stačilo jedno dopoledne na to, abych se dala do pořádku. A vůbec se sama sobě nedivím, když se ohlédnu zpět a vzpomenu si na všechny ty kortikoidy, antibiotika a ostatní léky, které jsem asi od čtyř let užívala, tak se to někde muselo projevit. No naštěstí jsem včas pochopila, že cesta k uzdravení nevede přes léky. ;-)
Držím Vám, pánové, pěsti pro štěstí u dalších očistných kroků :-)


+Panda, +Renáta Hodnocení: +2
čtv 20.06.2013, 23:15
Profil ICQ
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
lva píše:
north108 píše:
Tak očistu pečene mám za sebou. Žiadna dráma sa nakoniec nekonala, a som rád, že to prebehlo veľmi fajn.

V současnosti je to podstatně lepší, při poslední očistě mi stačilo jedno dopoledne na to, abych se dala do pořádku. A vůbec se sama sobě nedivím, když se ohlédnu zpět a vzpomenu si na všechny ty kortikoidy, antibiotika a ostatní léky, které jsem asi od čtyř let užívala, tak se to někde muselo projevit. No naštěstí jsem včas pochopila, že cesta k uzdravení nevede přes léky. ;-)
Držím Vám, pánové, pěsti pro štěstí u dalších očistných kroků :-)

Ďakujeme Ti Ivka
Tiež som sa strašne divil, keď som začal pred 6 rokmi, že tie prvé pôsty a očisty boli dosť ťažké. Žil som relatívne zdravo, no od malička popapal hromadu antibiotík a tak som bol býval najmä na pôstoch veľmi slabučký, no oplatilo sa prekonávať.

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


+lva Hodnocení: +1
ned 23.06.2013, 13:59
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Tak prvýkrát som absolvoval všetkých 7 očistných krokov podľa Partykovej, resp. Cingroša. Bolo to zaujímavé a asi to budem dávať pravidelne raz do roka.
1. očista čriev
2. boj s disbaktériami
3. očista kĺbov
4. očista jater - pečene
5. očista ľadvín
6. očista lymfatických ciest
7. očista ciev.

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


+Dave, +Panda Hodnocení: +2
sob 31.08.2013, 18:11
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Pozoruješ nějaký rozdíl, přínos? Nebo to možná až po více kolech očist?


Hodnocení: 0
ned 01.09.2013, 10:25
Profil Zobrazit autorovy stránky

(David)
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10.01.2013, 10:51
Příspěvky: 86
vegetarián dosažený půst 14 dnů buddhista
Reputace: +51
Taky by mě to dost zajímalo, jestli proběhla nějaká změna...


Hodnocení: 0
ned 01.09.2013, 10:27
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
No nechcem to zakríknuť, ale cítim sa veľmi dobre. Najmä očista pečene a obličiek mi pomohli najviac a stúpla viditeľne energia.
Tiež som na začiatok každého dňa zaradil, sprchovanie studenou vodou na záhrade + vypitie 1-2dcl uriny. To človeka tak nakopne, že nevie čo zo sebou.

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
ned 01.09.2013, 11:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty

Registrován: pát 24.08.2012, 15:18
Příspěvky: 12

Reputace: +6
north108 píše:
Vo štvrtok som skončil 3. očistný krok - očistu kĺbov, v ktorej sa pije odvar z bobkového listu počas troch dní. Prebehlo to veľmi hladko, dokonca odvar bol celkom chutný.

Teraz mám druhý deň očisty pečene, čo už je väčšia sranda :).
Jem druhý deň len jablká. Už prvý deň na obed som ich mal akosi dosť, no tento deň je to lepšie, začali opäť chutiť :). Rešpekt mám pred tým štrvtým dňom, keď sa má vypiť 200ml olivového oleja a citrónu, tak uvidím. V každom prípade, dám vedieť ako to prebehlo.


Zdravím Tě north108,
během těch 3 dní jsi jedl jenom jablka? Chc i to taky zkusit, ale nemám odšťavňovač.
Ať se všem daří. imi


Hodnocení: 0
ned 08.09.2013, 19:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: North108 - piesne zo samoty
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03.02.2012, 07:54
Příspěvky: 187
makrobiotik dosažený půst 21 dnů
Reputace: +118
Ahoj Imi,

tri dni som jedol len jablká a potom na štvrtý deň štava jablková a večer procedúra olej a citrón.
Myslím že vôbec nevadí, že nemáš odšťavovač. Stačí si, keď ten štvrtý deň si jablká rozmixuješ, poriediš prevarenou vodou a potom
precedíš cez sitko.

Držím Ti palce :)

_________________
http://www.vitazdroje.eu
Oni môžu, lebo si myslia že môžu...


Hodnocení: 0
pon 09.09.2013, 19:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz