Breatharián.eu
http://www.breatharian.eu/forum/

Kineziologie One Brain
http://www.breatharian.eu/forum/viewtopic.php?f=17&t=579
Stránka 1 z 1

Autor:  ANTONÍN [ pát 05.08.2016, 22:58 ]
Předmět příspěvku:  Kineziologie One Brain

Zdravím lidičky.
Jakou máte kdo zkušenost s kineziologií.

Vznik One Brain

by Elpida Plzeň · Published 7.2.2009 · Updated 13.5.2014

Základní postupy kineziologie později rozvinuté a využité ve One Brain položil v roce 1964 americký chiropraktik Dr. George Goodheart, který začal používat testování svalů k vyhodnocování své léčby. Jeho koncepci později rozpracoval Dr. John F. Thie a sestavil učební materiál, který vydal v roce 1973 pod názvem „Touch for Health“.

V dalším vývoji této metody se vyspecifikovalo několik odvětví. Jedním z nich je „Koncept tři v jednom“ (Three In One – 3in1) vyvíjený od roku 1972 vynikajícími odborníky Gordonem Stokesem a Danielem Whitesidem. Práce s Three In One zahrnuje mnoho oblastí a jednou z nich je právě systém One Brain (Jednotný mozek), jehož název je odvozen od ideálního fungování mozku, kdy pravá a levá hemisféra dokonale spolupracují.http://www.abecedazdravi.cz/alternativn ... neziologie
Kineziologie je jedna z nejznámějších metod alternativní medicíny, kterou uznávají psychologové, lékaři, učitelé i laici po celém světě. Postupně se začíná stále více rozšiřovat tato metoda i u nás. Kineziologie se týká studia svalů a pohybů těla (z řeckého kinesis - pohyb). Cílem kineziologie je udržování rovnovážného zdravotního stavu pomocí svalů lidského těla. Metoda je založena na poznatku, že každá skupina svalů lidského těla má vztah k dalším částem těla - k jednotlivým orgánům, zažívacímu ústrojí, žlázám, kostem a krevnímu oběhu. Pokud jsou v dobré kondici svaly, je i tělo v pořádku.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/