Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 15:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Všichni autoři a překladatelé si dávají do svých textů skryté cheaty. Například se zjistilo, že když se Bible dešifruje číslem Pí, tak se objeví jméno skutečného překladatele, kterého si ostatní jen najali - nějaká Milada Vomackova z Horni Dolni Plane u Jastrabi.


Hodnocení: 0
pát 14.09.2012, 15:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Panda píše:
Proč by ses chodil ptát. Jakmile se zbavíš těla, v tom okamžiku budeš úplně všechno vědět.

A nebo tak:).


Hodnocení: 0
pát 14.09.2012, 15:13
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Panda píše:
Všichni autoři a překladatelé si dávají do svých textů skryté cheaty. Například se zjistilo, že když se Bible dešifruje číslem Pí, tak se objeví jméno skutečného překladatele, kterého si ostatní jen najali - nějaká Milada Vomackova z Horni Dolni Plane u Jastrabi.
Hmmm .. Bozi slovo, to by potom musel byt Buh schovany v cheatu, nikoliv Vomackova:).


Hodnocení: 0
pát 14.09.2012, 15:27
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Ona se nezdá, ale říkají že je skrytou Boží reinkarnací. ;-)

A prý chová doma šváby. Hodně švábů. Postavila jim na zahradě archu. Takovou malinkou.


Hodnocení: 0
pát 14.09.2012, 15:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Ze tys zase dneska bumbal vesely kalisky ?
Patek, jedem domu, nebo ma nekdo 50 ? Priznej se :).


Hodnocení: 0
pát 14.09.2012, 15:41
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď

Registrován: úte 31.01.2012, 11:38
Příspěvky: 1100
vitarián dosažený půst 14 dnů dosažený půst 21 dnů
Reputace: +733
Cef píše:
nebo ma nekdo 50 ? Priznej se :).


Čože? Takéto veci sa tu taja?


Hodnocení: 0
pát 14.09.2012, 16:04
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
A no neee, ja jenom hadam, kdyz tu zvatla o tech svabech ..
Vysypaly se mu asi v opileckem rausi 555-ky po podlaze a ted nevi co s nima :).
Postavi pry jim domecky :-) :crazy:


Hodnocení: 0
pát 14.09.2012, 16:52
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
Mlčím, protože nechci protahovat OT . :-)


Hodnocení: 0
pát 14.09.2012, 16:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
já pomalu vymejslim jak to udelat aby clovek mel prisun cerstveho cely rok,,nebo aspon vetsinu roku )))

nejaky napady?? realizovatelne ?? krome toho se odstehovat na floridu??

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
pon 24.09.2012, 22:53
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jari sklenik teply (zimni zahradu) nekde nalepeny k baraku idealne na jizni stranu a modlit se, aby bylo v zime co nejvic primyho Slunka.
A mas snytlik i v zime :). Je to dost realny ?:)


Hodnocení: 0
úte 25.09.2012, 11:41
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
Ja ti nevim čeče,,kdyz ja se si postavil pasiv domecek ,,,a ono z enej moc tepla neunika,,,,tak by to asi promrzalo ))))
a v lete se to tam upeklo za ziva ))))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
úte 25.09.2012, 22:07
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
To chce po vzoru jak to vyřešil ten jeden chlápek - v létě čerpat slunce přes sluneční kolektory, rozkládat vodu na vodík, ten skladovat do podzemních nádrží a přes zimu s ním topit.


Hodnocení: 0
úte 25.09.2012, 22:11
Profil Zobrazit autorovy stránky

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
Panda píše:
To chce po vzoru jak to vyřešil ten jeden chlápek - v létě čerpat slunce přes sluneční kolektory, rozkládat vodu na vodík, ten skladovat do podzemních nádrží a přes zimu s ním topit.

Tak to nebude pán muset na jaře řešit orání zahrady, vzhledem k třaskavosti vodíku >:-) ...a možná bude mít na pozemku dost stavebního materiálu na nový domek- z toho stávajícího :remorse:

Já budu mít zimní zahradu temperovanou z krbu, tak tam zkusím něco vypěstit...


Hodnocení: 0
úte 25.09.2012, 22:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
jardeur píše:
Ja ti nevim čeče,,kdyz ja se si postavil pasiv domecek ,,,a ono z enej moc tepla neunika,,,,tak by to asi promrzalo ))))
a v lete se to tam upeklo za ziva ))))
Wauuuu Jari, to me zajima !!! :idea: :!: :arrow:
Fascinuji me domecky, kde se da zatopit svicnem se svickama, nebo 100w zarovkou, uzasny:). Ty se nezdas, Ty vis kluku co chces:).

A tak to bys musel leda jednu stenu odpasivnit kvuli zimni zahrade dodatecne, vyvrtat do ni diry - pruduchy (neplest s prduchy) :mrgreen: .
Jinak smolik pacholik :) ..


Hodnocení: 0
stř 26.09.2012, 10:46
Profil

(crha karel)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN

Registrován: stř 29.08.2012, 12:38
Příspěvky: 42
pestrá strava dosažený půst 3 dny
Reputace: +32
Cef píše:
Wauuuu Jari, to me zajima !!! :idea: :!: :arrow:
Fascinuji me domecky, kde se da zatopit svicnem se svickama, nebo 100w zarovkou ...

Asi by stálo za to navštívit stránky http://www.zemelod.cz/cz/zemelod.html , ale Michaela Reynoldse asi každej zná, takže možná nosím dříví do lesa.


Hodnocení: 0
stř 26.09.2012, 14:54
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Cyrdo zname, ale kazdy drivko dobry, dik. Heled Hobbiti dum, to je neco podobnyho - sleduj : :).
http://leva-net.webnode.cz/products/hobiti-dum-v-uelse/ - vice fotek:).

Obrázek


Hodnocení: 0
stř 26.09.2012, 14:56
Profil

(crha karel)
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN

Registrován: stř 29.08.2012, 12:38
Příspěvky: 42
pestrá strava dosažený půst 3 dny
Reputace: +32
Nojo, znám, to je velká paráda a krása. Jámám zajímavou architekturu moc rád, ale taky mám rád účelnost a vícefunkčnost a to ty Michaelovy splňují. Vůbec by mi nevadilo posunou si věk dvacet let dozadu, hned bych se do toho pustil.


Hodnocení: 0
stř 26.09.2012, 17:58
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Rikam taky, mit o 20-30 min a dnesni "rozum" by bylo jinsi kafe:).


Hodnocení: 0
stř 26.09.2012, 18:26
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: ANTONÍN

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
Cef píše:
jardeur píše:
Ja ti nevim čeče,,kdyz ja se si postavil pasiv domecek ,,,a ono z enej moc tepla neunika,,,,tak by to asi promrzalo ))))
a v lete se to tam upeklo za ziva ))))
Wauuuu Jari, to me zajima !!! :idea: :!: :arrow:
Fascinuji me domecky, kde se da zatopit svicnem se svickama, nebo 100w zarovkou, uzasny:). Ty se nezdas, Ty vis kluku co chces:).

A tak to bys musel leda jednu stenu odpasivnit kvuli zimni zahrade dodatecne, vyvrtat do ni diry - pruduchy (neplest s prduchy) :mrgreen: .
Jinak smolik pacholik :) ..


uz sem premejslel vyvest do zimnozahrady výdech z rekuperace )))

no mam 330 m2 domecek a topeni 4kw ))) topim pulky listopadu tak do pulky brezna )))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
stř 26.09.2012, 21:34
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Dam to sem Jari at nesvinime Tonckovi pust v deniku.
jardeur píše:
uz sem premejslel vyvest do zimnozahrady výdech z rekuperace )))
no mam 330 m2 domecek a topeni 4kw ))) topim pulky listopadu tak do pulky brezna )))
To nejni blbej napad, oni kyticky navic vydejchanej CO2 pohlcujou a O2 vraceji, to by mohlo fungovat, ne ?:).
Coze ! 330 m2 ?
Kdo vsecko v nom bydli ? "Ja muska hrabalka, ja zabka kunkalka" .. atd ? :)
My jsme uz se zenou dva a 100m2 (8x12m pudorysne) povazuju za nadmer, mrhani prostorem a praci navic pri gruntovani a tak vubec.
Topeni mam plyn 18 kW kotel. Wooow to je sila to ma uz neco do sebe dat prasule do izolaci a ukazat na rusa prostrednikem nahoru.
Je to nejvetsi polozka v rozpoctu ve familii , oni to parchanti (stat) moc dobre vi a drzi nas tim hezky za koule, kdo jeste nemame pasiv, nebo nizkoenergeta. Maji se z nas (jeste) blbcu celkem dobre :-)))).
To mas asi Jari na patro tu plochu 330 m2 , ne ?


Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 10:35
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
tak 330m2 s patrem ,,je v tom byt pro moji mamu 55m2 , garaz pro veterany cili tepla v dome 72 a zbytek je muj byt ))))
kdyz sem to stavel tak proste 150m a 300m2 neni dvakrat tolik,,ale de facto koeficinet je cca 1,5 krat)))
cili dalsi metry proste vyjdou daleko levneji a ja mam rad prostor, neb se i casto vyskytuji u mne navstevy a mam mnoho konicku )))

uz mam vymysleny ultra pasiv kterej vuubc nemusi mit primarni zdroj topeni ...akorat zalozni pro pripad ze v nem nebudou lidi )))
ten je cca 120 m2 ....a neni to zadny experiment,,,jen izolace, natoceni, proudeni vzduchu , barvy a jejich odrazivost a akumulace
tezkych materialů )

kdyz pod to vykopes studnu tak jsi az na zdroj proudu zcela nezavisly na sitích ))) a prod lze resit agregatem za cca 4 kč/kwh
bez poplatku za hodiny )

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


+Cef, +Lenuška Hodnocení: +2
čtv 27.09.2012, 11:17
Profil

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
johohó, to jsou zprávy... škoda že máme už hotový projekt. Ale Martin by stejně asi do pasivu nešel, jen do nízkoenergetického. Já doufám, že závislost na plynu stáhnu tím topením dřevem...


Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 12:30
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
No Jardo, existenci elektrocentral na LPG (a jine) uz jsem taky zaregistroval, pokud mas na mysli toto.
Jeden cas jsem uvazoval se od tech zbojniku takto odpojit uplne taky v miste kde by byla daleko a tudiz draho pripojka:).
Hmmm .. zajimavy:).
Jinak studnu budu vrtat zcela urcite, stejne svoji COV, kde jsou naklady pouze na to provzdusnovaci cerpadylko+nejaky testy 1x za rok.
(cca do 1500,- jsem cetl).
Srovnej s 8.000,- za rok vodne/stocne a to mam komickou spotrebu cca 100-120m3/rok, napousteni a vypousteni bazejnu by me asi financne polozilo :mrgreen: .
Atd, atd .. proste co se vyplati jednomu v malem, nevyplaci se (naprosto paradoxne) v nasem Absurdistanu ve velkem pro nenazranost majitelu techto vsemoznych penezovodu.
Super, fandim tomuto, nejspis se nekdy stretneme a prepadnu Te taky, hehe:).

Kdysi jsem s kamaradem renovoval i ty veterany:).
Mel Studebaker 6-valec (?) se spotrebou pres 20 l/100km, nejakou Tatru 75 Sodomka, 57 Zehlicku, Skodu Rapida (nejake snad polokabrio to bylo?) nevim, uz to nepamatuju, mel toho vic a postupne rozprodal.
Nejvic jsme se vyblbli pri jizde lesama v Jeep Willys, to projelo vsude (stromy, parezy) a neprevratil si to ani parem volu:).
"Eeeej, copok let tomu nazad" (no copok ne, ale 30 uz to bude):). Mladost, radost:).

Todleto to bylo, takovyho neco, velka krava, jen pamatuju, ze to silene zralo a skoro vubec s tim proto nejezdil:) :

Obrázek


Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 13:38
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
Lenuška píše:
johohó, to jsou zprávy... škoda že máme už hotový projekt. Ale Martin by stejně asi do pasivu nešel, jen do nízkoenergetického. Já doufám, že závislost na plynu stáhnu tím topením dřevem...


proc by nesel do pasivu ???

drevo je fajn pokud mas zdroj ))
pokus kupujes za trzni uz to tak vyhodne neni,,,ale pocit uplne jinej ,,to je pravda,,,,

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 14:08
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
Cef píše:
No Jardo, existenci elektrocentral na LPG (a jine) uz jsem taky zaregistroval, pokud mas na mysli toto.
Jeden cas jsem uvazoval se od tech zbojniku takto odpojit uplne taky v miste kde by byla daleko a tudiz draho pripojka:).
Hmmm .. zajimavy:).
Jinak studnu budu vrtat zcela urcite, stejne svoji COV, kde jsou naklady pouze na to provzdusnovaci cerpadylko+nejaky testy 1x za rok.
(cca do 1500,- jsem cetl).
Srovnej s 8.000,- za rok vodne/stocne a to mam komickou spotrebu cca 100-120m3/rok, napousteni a vypousteni bazejnu by me asi financne polozilo :mrgreen: .
Atd, atd .. proste co se vyplati jednomu v malem, nevyplaci se (naprosto paradoxne) v nasem Absurdistanu ve velkem pro nenazranost majitelu techto vsemoznych penezovodu.
Super, fandim tomuto, nejspis se nekdy stretneme a prepadnu Te taky, hehe:).

Kdysi jsem s kamaradem renovoval i ty veterany:).
Mel Studebaker 6-valec (?) se spotrebou pres 20 l/100km, nejakou Tatru 75 Sodomka, 57 Zehlicku, Skodu Rapida (nejake snad polokabrio to bylo?) nevim, uz to nepamatuju, mel toho vic a postupne rozprodal.
Nejvic jsme se vyblbli pri jizde lesama v Jeep Willys, to projelo vsude (stromy, parezy) a neprevratil si to ani parem volu:).
"Eeeej, copok let tomu nazad" (no copok ne, ale 30 uz to bude):). Mladost, radost:).

Todleto to bylo, takovyho neco, velka krava, jen pamatuju, ze to silene zralo a skoro vubec s tim proto nejezdil:) :

Obrázek



jo ho hoooooooooo ten je krasnej ))))
ja sbiram jaguary rok 1957-1977 )) a zavodni corvette sting ray z roku 1970 ...zkusim se vlozit nejake foto ))
je to radost,,,navic jista investice s hodnocenim 7-8% rocne ,,cili na penzi, kdo ti to dneska da,,a navic se svezes a muzes se hrabat a obdivovat v mechanice o ktere se dneska muze jen zdat )))

ja mam domecek k siti pripojenej,,,mam vsude v podlahach elektricke topeni + krb ))) for je v tom ze z druhe strany tlacim proud do site svoji vodni elektrarnou,,tak mi prislo fer taky trosku odebirat ))) kdyz uz , tak uz ...ale ani nevis s jakou radosti posilam čezu kazdy mesic fakturu ))))
hmmm foto je moc velky )

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 14:17
Profil

(Mirek, admin)
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15.12.2011, 10:43
Příspěvky: 3258

Reputace: +1690
jardeur píše:
ja sbiram jaguary rok 1957-1977 )) a zavodni corvette sting ray z roku 1970 ...zkusim se vlozit nejake foto ))...
Kolega z práce sbírá mašinky. Jenže, v životní velikosti. Sehnal si i bagr a nějaké důlní stroje. Musel si na to pořídit skanzen. Když se nedávno oženil, manželka mu to už málem zatrhla.


Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 14:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
tak tak ,,v tomto jsou zeny obecne problem a brzda pokroku )))

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 14:52
Profil

(Lenka)
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18.04.2012, 20:25
Příspěvky: 900

Reputace: +839
jardeur píše:
Lenuška píše:
johohó, to jsou zprávy... škoda že máme už hotový projekt. Ale Martin by stejně asi do pasivu nešel, jen do nízkoenergetického. Já doufám, že závislost na plynu stáhnu tím topením dřevem...


proc by nesel do pasivu ???

drevo je fajn pokud mas zdroj ))
pokus kupujes za trzni uz to tak vyhodne neni,,,ale pocit uplne jinej ,,to je pravda,,,,

Vlastně mi to nikdy úplně nevysvětlil, proč nechce pasivni dům.
Dřevo budu asi kupovat za tržní, bohužel zatím žádný zdroj nemám. Ale i tak se to vyplatí. Prý se vyplatí topit i peletami. Já jsem na ten pocit ze dřeva :-)

Autiko je nááádhernýýýý !!!! :clapping:
Asi nejsem normální ženská, takovéhle krásné koníčky bych tolerovala...


Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 14:57
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď

Registrován: úte 21.02.2012, 00:17
Příspěvky: 254

Reputace: +84
noooo ono drevo kdyz spocitas cenu, naklady uskladneni, sekerku,,pilu,,amortizaci krb vlozky,,komin atd,,tak vychazi presne na stejno ))))
ale jak rikam pocit v zime je jiny,,,a delat par kubiku denne z lesa je celkem fajn telocvicna )))

to jsi opravdu jedna z mala co by to tolerovala,,,mammraky znamych co to musi tajit a nebo rikat ze to stalo 10% ze skutecne ceny ..
jinak by meli doma peklo,,,,ale kazdy si to udela jaky to ma ))
skoda ze mam fotky prilis velke a nejsou sem vloziti )))

co se pasivu tyka,,tak ja uz bych nechtel nic jineho ,,,,zije se v tom paradne,,,stala teplota,,,a porad cerstvy vzduch )))

muzes prijet na kole ne exkursi ))) kopce tu jsou značnéééé

_________________
nejhorší způsob smrti je smrt z vyděšení ))


Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 15:04
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Zemeloď
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Anebo na rozdil od chlapa maji vic rozumu :)))).
-------------
A tak Ty ses veteranista s uzkou specializaci, ono veterani byly vzdycky lepsi investice nez rjfajzenka s urokem, kamarad to sbiral jeste za soudruha ruzne po lidech ze stodol, zasypany senem a slepicakama, za facku (radove stovky tehdy, mozna nejaka ta tisicovka):).
To rikam porad, ze mit dnesni rozum jsem si misto prvni Tesla Color TV nakoupil par vetiku a dnes byl ve vate lip jak s bankou, hehe ..
Felicii jsem vlastnil s obema strechama, potreboval jsem prachy a tak jsem ji prodal, uz taky pred desitkama let, kde je ji dneska konec.
Jo a 603-ku, tam mi vyhorel motor.

Ale co s tolika hmotou na druhe strane, musis to oplotit, opecovavat, hlidat, pojistovat, dej pokoj :).
Njn, kdysi me dlouho drzela myslenka na vetrnik, pred cca 20 lety, to tu bylo v plenkach a modifikovane alternatory z autaku ci tanku v gondolach.
No, odstehoval jsem se z vetrne hurky a bylo po vetrnikach. Taky bych rad posilal faktury tady u nas Eonum. Koukam ze jses teda cinorodejsi, Tebe uz v tomto zivote nedozenu, ani kdybych se po...ehm, pardon rozkrajel, ale taky me kdysi vsecko bavilo :mrgreen: ..

Ted se divam do google, to jsou ty auticka co sbiras jak to Funes v jednom filmu o lodickach natahl na dvakrat tak dlouho ! >:-) :mrgreen: (:-) bombaaaaa ! :mrgreen:


Naposledy upravil Cef dne čtv 27.09.2012, 15:10, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
čtv 27.09.2012, 15:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz