Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 14:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Dneska jsem zakopnul o moooc hezky kratky pribeh - neco o krizi kazdeho cloveka a proc je dobre si veci neulehcovat zkratkama a ruznyma obechcavkama a proc taky neni dobre, kdyz nam nas "kriz" zkrati i treba nekdo jiny :-).
(lecitel, carodejnice = dneska ruzni "cisticove caker docista do cista" a pod.)
Abi, pamatujes Pavlovo povidani o rovnovaze na krizi s nafukovacima balonkama a clovek na nem jako udrzovatel jeho rovnovahy ?
Podobnost ciste nahodna ? :))))

Mam to z doslechu a tak jsem trochu zagooglil link, stranky neznam, nebyl zatim cas prolezt, cize sosejte pribehy, anebo jak je libo:).
Jde o obsah-podstatu, ramec ted neresim:).
Ty prvni dva jsou super, druhy je mozna lepsi a vystiznejsi :-).
http://www.rahunta.cz/news/pribehy-o-krizi-/


Hodnocení: 0
ned 01.05.2016, 22:39
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Jojo Cefe pamatuju,nicméně sledovala jsem z povzdálí neb PM už do diskuze nikoho nebral. Vám zatápěl, mě svrběly ruce na klávesnici. :lol:


Hodnocení: 0
pon 02.05.2016, 08:01
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Nam pekne podkuroval, pravda, taky se to patricne do tech kedlubni jak vidno vypalilo jako na CD-cko :D) ..
Me mrzi ze jsem tenkrat nesplasil tech 7 bicyklovych ventilku + dusi (kdyz prisla rec o cakrach):).

Pak uz nemel tolik casu se s nama parat tak to vysumelo do prazdna, pak uz jsem musel hledat sam :).
Ale neva, myslim, ze vsecko je jak ma byt, co potrebujem nam pada i tak do cesty v pravou chvili, kdy to nalezite umime ocenit a vyuzit :-) .


Hodnocení: 0
pon 02.05.2016, 12:03
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
I tak to bylo výživný a dál jak píšeš člověk musí pátrat sám....
pro mě naprosto nové pojetí výkladu a tím pádem i narážení do zdi plnou rychlostí :lol:
těch boulí bylo nepočítaně :remorse:


Hodnocení: 0
pon 02.05.2016, 12:40
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
abi, ono ale nezaskodi mit pohledy z vice uhlu pohledu a slozit si Pravdu sam:) .. zadny napresdrzku nejni zbytecny jak se v tech bajkach o krizi dobre pise :-).
Proto si taky myslim, ze nas i Tatka Buh (ID, Vesmir, jak kdo chce) stvoril v tolika exemplarich rozhazenych vsude po Vesmiru a prostoru, aby mel biliony uhlu pohledu, neni nad ne :).

Navic existuje jedno informacni mega-pole, kde se stejne hledaci slezou tak jako tak (ve stejnych fazich hledani), nedavno jsem mluvil s jednou prima osubkou, ktera na internetu nevidela ani zbla, jen knihy, u me zase jen internet (na knihu nejni cas, leda na dovce o more):).
A co myslis, o cem sla rec ?

Stejny jmena autoru, stejny poznatky, stejny zavery, masakr, jsem si to normalne uzival mluvit po case zase s clovickem co me ma zase nekam popostrcit:).
Hehe, musi byt na me pohled, vyvalim voci, votevru hubu a cumim a jen posloucham :).


Naposledy upravil Cef dne pon 02.05.2016, 14:11, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
pon 02.05.2016, 14:01
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Cef píše:
abi, ono ale nezaskodi mit pohledy z vice uhlu pohledu a slozit si Pravdu sam:) .. zadny napresdrzku nejni zbytecny jak se v tech bajkach o krizi dobre pise :-).
Proto si taky myslim, ze nas i Tatka Buh (ID, Vesmir, jak kdo chce) stvoril v tolika exemplarich rozhazenych vsude po Vesmiru a prostoru, aby mel biliony uhlu pohledu, neni nad ne :).


v tom máš naprostou Pravdu...
paradoxně tyhle přes držky byly nejvýživnější neb si je budu ještě dlouho pamatovat :-D


+Cef Hodnocení: +1
pon 02.05.2016, 14:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Jeste dodam - a kdyz ma nekdo biliony uhlu pohledu uplne vsude, tak je co ?
No preci vsevedouci, atd. :) ..
Nic, zatim padam slechtit zahradu, miluju tohle obdobi, udelam si kafe, sednu pod strechu u mastale na skladacku na Slunku a jenom tak cumim a chrochtam si jako Tolle :D) .


Hodnocení: 0
pon 02.05.2016, 14:12
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Cef píše:
Navic existuje jedno informacni mega-pole, kde se stejne hledaci slezou tak jako tak (ve stejnych fazich hledani), nedavno jsem mluvil s jednou prima osubkou, ktera na internetu nevidela ani zbla, jen knihy, u me zase jen internet (na knihu nejni cas, leda na dovce o more):).
A co myslis, o cem sla rec ?

Stejny jmena autoru, stejny poznatky, stejny zavery, masakr, jsem si to normalne uzival mluvit po case zase s clovickem co me ma zase nekam popostrcit:).
Hehe, musi byt na me pohled, vyvalim voci, votevru hubu a cumim a jen posloucham :).


no to se máš ...už dlouho jsem nikoho takovýho nepotkala ... že bych si z něj sedla na prdel


Naposledy upravil ABCD dne pon 02.05.2016, 16:51, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
pon 02.05.2016, 15:06
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Cef píše:
Navic existuje jedno informacni mega-pole, kde se stejne hledaci slezou tak jako tak (ve stejnych fazich hledani)

Na to vem jed, potkaj tak jako se potkali v dobách kdy nebyl internet. Před pust.cz se tady taky půstovalo i když spíš na čajích. V cizině je tomu tak dodnes, američani jedou na čajích, šťávách a různých vitamínech, vodaři jsou tam jen jednou odnoží pod názvem "water only fast".
Tady to teď směřuje stejně jako první diskuze pust.cz, ta druhá byla jakési opáčko - pro ty kterým to prvním způsobem nevyhovovalo.


+ABCD, +Cef Hodnocení: +2
pon 02.05.2016, 16:36
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".

Registrován: úte 24.02.2015, 11:40
Příspěvky: 20
pestrá strava dosažený půst 3 dny
Reputace: +13
Cef píše:
.. Nic, zatim padam slechtit zahradu, miluju tohle obdobi, udelam si kafe, sednu pod strechu u mastale na skladacku na Slunku a jenom tak cumim a chrochtam si jako Tolle :D) .


ahoj .. tak tohle vetny spojeni me dostalo (:-)

basnite tu o diskuzi s PM .. da se to jeste nekde dohledat? nebo je to uz smazane? Rad bych si to precetl co se tam resilo .. obzvlast když na to ještě porad vzpominate, muselo to byt velmi uzitecne.


Hodnocení: 0
úte 03.05.2016, 06:51
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Borgo píše:
basnite tu o diskuzi s PM .. da se to jeste nekde dohledat? nebo je to uz smazane? Rad bych si to precetl co se tam resilo .. obzvlast když na to ještě porad vzpominate, muselo to byt velmi uzitecne.


pust.cz... Duchovní vývoj člověka ..

Borgo vzpomíná na to dost lidí, ačkoliv jsem neměla možnost být u Toho přímo jako diskutující, to co se tam dělo bylo jedinečný a s ničím podobným jsem se nesetkala ... tím myslím ve složení osazenstva a vedení žáků.


Naposledy upravil ABCD dne úte 03.05.2016, 10:01, celkově upraveno 1

+Cef Hodnocení: +1
úte 03.05.2016, 07:23
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Původní diskuze o půstu je smazaná a výtažek z ní existuje v podobě knihy. Mám jí většinu staženou na počítači ale bylo by zbytečný zveřejňovat, protože vše podstatný už je tady. (I když jsem párkrát váhal zda jí hodit na net, protože mě tenkrát Pavel jejím smazáním lehce nasral.) :-D
Pak byla založena nová dnes už uzavřená a tu si můžeš přečíst. http://www.pust.cz/forum/


Hodnocení: 0
úte 03.05.2016, 09:54
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Petr je pamětník staré diskuze...tu znám jen z knihy...a týká se v podstatě fyzického těla.
Nová diskuze jde k vyšším tělům.


Hodnocení: 0
úte 03.05.2016, 10:07
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
ABCD píše:
no to se máš ...už dlouho jsem nikoho takovýho nepotkala ... že bych si z něj sedla na prdel

A tak to zase primo az tak neeee na prdel (pac se dovim stejne jen to samy co uz vim, nebo tusim), ale porad me to neprestava prekvapovat, ze se potkame ve stejnym miste a pritom jdem k tomu kazdy uuuuplne jinym obloukem hledani:).


Hodnocení: 0
úte 03.05.2016, 11:50
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Cef píše:
ABCD píše:
no to se máš ...už dlouho jsem nikoho takovýho nepotkala ... že bych si z něj sedla na prdel

A tak to zase primo az tak neeee na prdel (pac se dovim stejne jen to samy co uz vim, nebo tusim), ale porad me to neprestava prekvapovat, ze se potkame ve stejnym miste a pritom jdem k tomu kazdy uuuuplne jinym obloukem hledani:).


s tím setkáváním na stejným místě ale každý z jiné strany ....však víš že pes psa pozná a že se vždy sejdeme u Kolína:-D


Hodnocení: 0
úte 03.05.2016, 13:46
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Taaak :D) .. jeste bych dodal - pes psa nenaimituje (neoblbne), kdysi snad, ale dneska uz ne :).
Taky vyvoj, to se neda naucit direktivou:).
Ono asi touto zkusenosti nutne musis projit taky na vlastni kuzi, (tyhle unterwasermanny) abys byl(a) uz pokazdy ve strehu:).


Hodnocení: 0
úte 03.05.2016, 16:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.07.2012, 19:04
Příspěvky: 550
Bydliště: Horšovský Týn
pestrá strava sungazing dosažený půst 1 den dosažený půst 3 dny dosažený půst 7 dnů dosažený půst 21 dnů křesťan
Reputace: +298
Cef píše:
Dneska jsem zakopnul o moooc hezky kratky pribeh - neco o krizi kazdeho cloveka a proc je dobre si veci neulehcovat zkratkama a ruznyma obechcavkama a proc taky neni dobre, kdyz nam nas "kriz" zkrati i treba nekdo jiny :-).
(lecitel, carodejnice = dneska ruzni "cisticove caker docista do cista" a pod.)


A v tomhle se mi hrozně líbí etikoterapie Mudr Vogeltanze.
Neboť on říká, že nejlepší etikoterapeut je ten, kdo mlčí a naslouchá.

_________________
Sedm miliard lidí na planetě = sedm miliard cest.

Aneb

Žák se učí,
učitel má touhu vyučovat,
mistr inspiruje.

admin: Uživatel zesnul 2. května 2017. Vzpomínáme.


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 11:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Rikal uz Drtikol (Vogeltanz mu to asi jen vykrad):) : "Nejvyšší filosofií jest držet hubu":).
No jo Toniku, ale kdyz budem mlcet uplne vsici, tak to informacni mega-pole brzy vezme za svy, hehehe :) .

Zel zatim porad mame jakozto zpusob komunikace pismena a slova(da se rici i kody) a slovo jak znamo je mocne ("Na pocatku /stvoreni/ bylo slovo" .. ze jo):).
Kdyby i Buh mlcel a nerekl "Budiz Svetlo" a neoddelil Svetlo od Tmy, bysme tu taky ted velmi pravdepodobne nekdakali, pac UPLNE vsecko je slozeno z iluze molekul a atomu s patricnym kodovanim :D))) ..


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 13:24
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Cef píše:
Rikal uz Drtikol (Vogeltanz mu to asi jen vykrad):) : "Nejvyšší filosofií jest držet hubu":).
No jo Toniku, ale kdyz budem mlcet uplne vsici, tak to informacni mega-pole brzy vezme za svy, hehehe :)


je hodně lidí co drží hubu ... ale za to jim to v hlavě řve jak na koncertě Hudby z Marzu :innocent:
tak kolikrát nevím co je lepší :-P


+Cef, +Panda Hodnocení: +2
stř 04.05.2016, 13:43
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
Tezko rict, ale myslim ze primarne mame sirit informaci, drzet hubu umi i uplny debil a nepoznas to dokud nepromluvi :D))) ..

Ale rozumim tomu co jsi chtela rict, presto mam radeji lidicky co sdileji, nez ty co kusujou (linky apod. vid ?) ;-)
On i ten Drtikol toho dost namlel pantem, nez zjistil, ze je super kusovat :)) .


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 14:34
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Cef píše:
Ale rozumim tomu co jsi chtela rict, presto mam radeji lidicky co sdileji


Ježíš dokážeš si představit mě a mlčet?
to by mi tu hubu museli zašít :lol:


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 14:59
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Cef píše:
Tezko rict, ale myslim ze primarne mame sirit informaci, drzet hubu umi i uplny debil a nepoznas to dokud nepromluvi :D))) ..

Ale rozumim tomu co jsi chtela rict, presto mam radeji lidicky co sdileji, nez ty co kusujou (linky apod. vid ?) ;-)
On i ten Drtikol toho dost namlel pantem, nez zjistil, ze je super kusovat :)) .

Především bych rozlišoval šíření kloudný informace a mletí pantem. Protože mlýt pantem umí taky úplný debil ale nic ti nesdělí. Holt ne každý je nadaný řečník.
Drtikol rozhodně řečnické umění ovládal a proto věděl že nejvyšší filosofií je držet hubu.


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 16:01
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
ABCD píše:
Cef píše:
Ale rozumim tomu co jsi chtela rict, presto mam radeji lidicky co sdileji


Ježíš dokážeš si představit mě a mlčet?
to by mi tu hubu museli zašít :lol:

Žena taky není k zastavení. :mrgreen:


Naposledy upravil Petr dne stř 04.05.2016, 16:18, celkově upraveno 1

Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 16:04
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
nojo no Vy máte holt svaly, my máme čáry :-D
jinými slovy, co vy si "vyboxujete", to my si ukecáme :-D


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 16:10
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Dcera našla dokonalou odpověď na manipulaci typu dotazovatel. Na otázku "Proč...(něco)?" Má odpověď: "Protože jo." :-D :-D


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 16:25
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
Petr píše:
Dcera našla dokonalou odpověď na manipulaci typu dotazovatel. Na otázku "Proč...(něco)?" Má odpověď: "Protože jo." :-D :-D


:lol: odpověď je skutečně dokonalá... jakákoliv protiargumentace skončí rozběhem proti zdi ... prostě proto :lol:


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 16:29
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30.05.2012, 09:32
Příspěvky: 1961

Reputace: +992
Jo na to se nedá argumentovat. :-D Když jsem to poprvý slyšel málem jsem padnul na zadek. :lol:


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 16:39
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27.01.2012, 19:59
Příspěvky: 2822

Reputace: +1216
ABCD píše:
Cef píše:
Ale rozumim tomu co jsi chtela rict, presto mam radeji lidicky co sdileji


Ježíš dokážeš si představit mě a mlčet?
to by mi tu hubu museli zašít :lol:

To jsme dva :lol: .. a vubec me to ale nestve :D) ..


Hodnocení: 0
stř 04.05.2016, 20:26
Profil
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18.07.2014, 08:23
Příspěvky: 249

Reputace: +141
Cef píše:
ABCD píše:
Cef píše:
Ale rozumim tomu co jsi chtela rict, presto mam radeji lidicky co sdileji


Ježíš dokážeš si představit mě a mlčet?
to by mi tu hubu museli zašít :lol:

To jsme dva :lol: .. a vubec me to ale nestve :D) ..


Je pravda, že vrana k vrane sadá a vtedy je to fajn. To si nemusíš ani dávať pozor na to, aké perly z tej pusy vypustíš. Ale ak sú tie vlnové dĺžky toho rozumu totálne rozdielne, tak to radšej mlčím. Tak napríklad mám teraz nového mladého kolegu a to sú úplne iné megahertze :-) a aby mi na čele nenavierala stále žila nervozity, tak sa tomu vzťahu radšej mlčky vzďaľujem.


Hodnocení: 0
pon 09.05.2016, 00:26
Profil

(ABCD-a)
 Odkaz na příspěvek Re: Každý má svůj "kříž".
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31.01.2012, 15:06
Příspěvky: 1141

Reputace: +830
jao píše:
Je pravda, že vrana k vrane sadá a vtedy je to fajn. To si nemusíš ani dávať pozor na to, aké perly z tej pusy vypustíš. Ale ak sú tie vlnové dĺžky toho rozumu totálne rozdielne, tak to radšej mlčím. Tak napríklad mám teraz nového mladého kolegu a to sú úplne iné megahertze :-) a aby mi na čele nenavierala stále žila nervozity, tak sa tomu vzťahu radšej mlčky vzďaľujem.


no tomu říkám pak prudič...hovorně vysírač :innocent:

tak jak půst naučí tpělivosti, tak naučí i zjednat pořádek okolo sebe a to dost nekompromisně. ;-)


+Cef Hodnocení: +1
pon 09.05.2016, 08:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz