Na hlavní stránku  
Právě je pát 19.04.2024, 05:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Odkaz na příspěvek Maranatha

Registrován: stř 08.02.2012, 09:34
Příspěvky: 162

Reputace: +38
Nabízím zde takový návrh jedné formy meditace, kterou mám velice ráda a ke které jsem byla inspirována již před časem, jen ji se mnou nechtěl nikdo praktikovat. Dnes na odpolední procházce si mě zase sama našla, tak ji zde zveřejňuji. Není to sice žádný nový objev, ale i tak je to moc krásné...

V aramejštině je jedno nádherné Slovo, které se dá použít jako mantra a je to Slovo "Maranatha". Známená to v překladu "Pane, přijď", nebo také "Pán přichází.." Když zpívám tuto mantru, je to pro mě jako když sám Ježíš Kristus přichází i jako Světlo a Láska do mého srdce, do mého života...

Dá se vyslovovat s láskou ve vnitřní svatyni našeho nitra, nebo zpívat nahlas.. Já většinou zpívám nahlas a je to moc pěkné. Takové zpívání pak v té nejkratší verzi trvá min. 15min a prociťuji, jak mě zalévá Jeho energie, skrze korunní čakru, do oblasti srdce, odtud do celého těla a všude tam, kde je potřeba...

Na konci zpívání zůstávám ještě alespoň dalších 5min v tichosti a představuji si obraz Ježíše ve svém srdci, nebo to ani nemusí být Jeho obraz, ale nějaký symbol, který představuje čistotu a bezdpodmínečnost Lásky. Vnímám Jeho přítomnost a podobu v celém svém těle a splývám s Ním.

Není to ale podoba Ježíše na kříži a už to není utrpení, protože to byla jen jedna část Jeho života. To, co vnímám, je jedna z nejkrásnějších forem Jeho vzkříšení...

Svoje kouzlo by toto mělo jistě i ve skupině více lidiček, které by těšilo se nějakým takovým způsobem chtít Bohu více přiblížit. Energie skupiny je jiná, než když je každý sám a je tak možné získat mnohá další požehnání...

Kdyby byl zájem, mohl by se domluvit určitý den a hodina, aby se mohl připojit každý, kdo si to bude přát...

Připojuji k tomu ještě takovou modlitbu, jejíž autorka se svým zaměřením asi nezapře:

"Přijď, milovaný Ježíši, i jako Světlo a Láska do našich Srdcí, do všech oblastí našeho života a působ v nich svým svatým Duchem, zcela podle své vůle . Prosíme, pročisti a rozjasni všechny naše buňky a pozvedni jejich vibrace na nejvyšší možnou úroveň tak, aby fungovaly s celým tělem v dokonalé harmonii.

Děkuji Ti.

Amen."


Hodnocení: 0
úte 14.02.2012, 19:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz