Na diskuzi  

Upozornění: Plánované ukončení provozu těchto www stránek ke dni 31.12.2026.

Jericho Genesis Sunfire

Jericho Genesis Sunfire je osobní fitnesový trenér, který přešel postupně od profesionálního ragbyového hráče na vitariánství, fruitariánství, liquidariánství, wateriánství a nakonec na breathariánství. Celý proces přechodu mu zabral 15 let. Období přechodu popisuje v mnoha svých knihách a videích dostupných na internetu. Narodil se a vyrůstal v Londýně.

Downloady:

Z osobního blogu (14.4.2011): "V životě jde více než jen o jídlo nebo o snahu bránit si štítek, který vás může identifikovat, tak jak to divoce dělá většina Veganů, Vitariánů a Fruitariánů. Pro mě je faktem, že nechci být spojován s nějakým štítkem Breathariána nebo jak být Breathariánem. Jestli si budu chtít dát zrovna teď hamburger, tak to udělám se šťastným srdcem. Během celé té mé zkušeností se vším tímhle jsem si uvědomil, že to není jenom o jídle, ale je to o probuzení a přijetí zpět svého "BOŽSTVÍ". A to se týká široké škály témat, která mohou potlačovat individualitu.

Sproštění se všeho, co slouží ke znemožnění realizace toho čím opravdu jste, to je zde klíčovým prvkem... A jídlo je důležitou částí toho všeho, ale ne vším!!!

Nejsem zde k obraně nebo k potvrzování Breathariánství, jsem zde abych byl sám sebou, abych byl člověkem, kterým jsem byl stvořen! Breatharianismus je jenom slovo popisující životní styl, nálepka a přitom nesprávná, ale je to prostě jen slovo, nic víc. Důležité je, že žijete život a netrávíte svůj veškerý čas snahou dělat radost jiným dokazováním/uspokojováním lidské zvídavosti."